Doğmamiş Bebişlere Mesajlar

zeliha42

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2006
168
0
44
Senin içimde biryerlerde varolduğunu bilmek ve bunu hissetmek o kadar güzel ki...Geleceğin ve bize güleceğin günü baban,ben ve ablan hasretle bekliyoruz.Sağlıkla ve hayırlarla gel güzel oğlum...
SENİ DAHA ŞİMDİDEN ÇOK SEVDİK VE ÇOK
ÖZLEDİK.:asigim::emir_bebek::asigim::asigim::emir_bebek::asigim:

kıymetli mucizem benim seni sabırsızlıkla bekliyoruz bitanem sağlıkla,hayırlısıyla dünyaya gelirsin inşallah ANNESİNİN BİTANESİ....

Bebişim..

Tek dileğim sağlıkla dünyaya gelmen..Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve sorunsuz bir hayat yaşaman..İnşallah yeryüzündeki şanslı insanlardan biri olursun..Seni mıncıklayacağım, minicik ellerini tutacağım, kucağımda sıcaklığımla uyutacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum..Allah dileyen herkese anne baba olmayı nasip etsin :))

Sevgili cimcimem,

Biliyorsun oldum olasi senin ile ilgili hayaller kurmusumdur nezaman geleceksin bilmiyorum ama ben yillar öncesinden basladim sabirsizlasmaya. Cok tatli olacaksin biliyorum Yanaklarin babaninki ve benimki gibi tombis tombis olacak, saclarin kivircik olacak. Insallah sen baban gibi nazli olmazsin :KK70:
Sana herseyin en güzelini ve sevginin en büyügünü verecegimden emin olabilirsin. Seni seviyorum cimcimem

Biliyorsun oldum olasi senin ile ilgili hayaller kurmusumdur nezaman geleceksin bilmiyorum ama ben yillar öncesinden basladim sabirsizlasmaya. Cok tatli olacaksin biliyorum Yanaklarin babaninki ve benimki gibi tombis tombis olacak, saclarin kivircik olacak. Insallah sen baban gibi nazli olmazsin :KK70:
Sana herseyin en güzelini ve sevginin en büyügünü verecegimden emin olabilirsin. Seni seviyorum cimcimem :emir_bebek:

CANIM BEBEĞİM,,,

KAR TANEM KARDELENİM BENİM BEYAZ MELEĞİM.DÜŞÜMDESİN CANIM BEBEĞİM.KOKUNU DUYUYOR SENİ HAYAL EDİYORUM BAZEN.SENİN İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ BABAN HERGÜN BOŞ KARNIMI SEVİYOR BEBEĞİM.BİLİYORUM SENDE BİZE GELMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORSUN BİTANEM
AMA BİRAZ DAHA ZAMAN VAR BEBEĞİM ÖZLEMLE HASRETLE SENİ İÇİMDE HİSSETMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM.SANA ÇOK İYİ BİR AİLE OLACAĞIZ KARTANEM YUMUŞUM ÇOK BEKLETME BİZİ SEN BİZİM KALP ATIŞIMIZSINN
ANNEN VE BABAN
Şeniz

Annecim Daha Doğmadan Hayatimizin Bütün Anlami Sen Oldun.sen Yokken Hayat Nekadar Boşmuş Da Farkinda Değilmişiz..seni Kucağimiza Alcağimiz Günün Hayaliyle Yaşiyorum Kizim Kokunu Içime çekmek O Güzel Yüzünü Saatlerce Seyretmek Istiyorum Artik.senin Içimde Benimle Olduğunu Bilmek Tarif Edilemz Bir Mutluluk.attiğin Tekmeler Bazen Canimi Yaksada Saatlerce Yüzümü Güldürüyo Annecim Bi Gün Tekme Atmasan Canim Daha çok Yaniyo Acaba Bi Aksilikmi Var Diye..İNŞALLAH SAĞLICAKLA KAVUŞURUZ SANA AZ KALDI GÜZEL KIZIM 2 AY 1 HAFTA SONRA KOLLARIMDASIN İNŞALLAH..:emir_bebek::nazar::dance:

Annecim Daha Doğmadan Hayatimizin Bütün Anlami Sen Oldun.sen Yokken Hayat Nekadar Boşmuş Da Farkinda Değilmişiz..seni Kucağimiza Alcağimiz Günün Hayaliyle Yaşiyorum Kizim Kokunu Içime çekmek O Güzel Yüzünü Saatlerce Seyretmek Istiyorum Artik.senin Içimde Benimle Olduğunu Bilmek Tarif Edilemz Bir Mutluluk.attiğin Tekmeler Bazen Canimi Yaksada Saatlerce Yüzümü Güldürüyo Annecim Bi Gün Tekme Atmasan Canim Daha çok Yaniyo Acaba Bi Aksilikmi Var Diye..İNŞALLAH SAĞLICAKLA KAVUŞURUZ SANA AZ KALDI GÜZEL KIZIM 2 AY 1 HAFTA SONRA KOLLARIMDASIN İNŞALLAH..:emir_bebek::nazar::dance:

Ne mutlu sana allah sizi ve bebeginizi korusun :nazar:

bende istiyommmmm

Benim canım bebeğim seni dünyaya getirmek için çok düşündük.Karar veremedik Çünkü sen ve abin herşeyin en iyisine,en güzeline layıktınız.Hakettiğiniz ilgiyi verememekten korktuk hep babanla ben.Oysa öyle değilmiş biz hep senin özlemini çekmişiz bunuda anlamamızı abin sağladı.Biliyormusun abin senin gelmeni çok istiyor, oyuncaklarını senin için saklıyor.Neolur bebeğim sıkı tutun bana, bırakma beni.Biz burada üç kişilik mutlu bir aileyiz, ama sende gelince dört kişilik mutlu bir aile olacağız.Şeniz

ayyyy kızlar ne güzel yaaa aglıyasım geldi tüylerim diken diken oldu.bende inşallah yazarım buraya en kısa zamanda.gelll bebişiiiiiimmm geeelllllll,allahım banada veeeerrrrr

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlamasenağlama allah ın izniyle benim ve isteyen herkesin bebişi olur ya dayanamıyorum ve şuan salya sümük ağlıyorum.bugün test yaptım tek çizgi ama daha adet olmadım offffff yaaaaaaaaaa senağlamasenağlama

ya benim de gozlerım doldu. Rabbim isteyen her kese nasib etsın. eh bende yazyım bebişime mesaj

canım BEBEYİM, seni cok arzulamışdım biliyomusun. Bazen ya anne olamazsam diye cok korkuyodum. Ama umudumu itirmedim seni hep Allahdan istedim. Ve Rabbime sonsuz şukurler olsun. senı verdi. Daha bir aylıksın. Ama ben senin varlığını hiiss ede biliyorum . Canım bebişim neolur düşme olurmu. boyle diyorum cunki cok korkuyorum seni kaybe etmekden. Rabbim bana senin acını yaşatmasın. Seni salıklı şekilde kollarıma almayı nasib etsin. Sadece bana diyi tum hamişlere nasib etsin. (Amin)
Canım bebeyim seni sabırsızlıkla beklıyorum..
seni çok seviyorum, cooooooooooooooooooooooooooooooooooooook canıııım, bitanem. herşeyim
benim ilk bebeyim....

Henüz bebek sahibi olmayan anne adayları.
İnanın mesajlarınızı okuyunca çok duygulandım.O kadar çok arzu ediyorsunuz ki rabbim inşaallah en kısa zamanda sizlerede anneliğin o güzel tarafını nasip edecektir.
Ama ne olur rabbimden hayırlısını isteyin.Çünkü bebek istersiniz verir diğer taraftan birşeylerinizi kaybedebilirsiniz.Bu size daha acı gelir.
RABBİM HER ŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN...
:teselli::teselli::teselli:

Senki hayatımın en önemli zamanlarından birinde geen bir haberdin bana...Beklemiyorduk aslında ve zamansız olduğunu söyleyenler de az değildi hani.Beynimin derinliklerini uzun süre meşgul etti kapımızı zamansız çalışın.Ama sonra karar verdim hep arkanda olmaya.Gelişini zamansız değil hatta belkide zamanların en mükemmili olarak düşündüm ve buna inandım.Günler ve aylar geçmeye başladıkça gelişini zamansız bulanlarda alıştı varlığına, en güzeli artık bir mucize ve yaşanan güzel şeylerin sebebi olarak görülmeye başladın.Herkes senin yaşamımıza bereket işlerimize hareket getirdiğine gönülden inanıyor artık.İşte bu yüzden adın MELEK olacak kızım.Dünyada sağ yanımda duran ve gözlerimde gördüğüm, ellerimle dokunabildiğim ve kalbimin derinliklerinde hissedebildiğim Meleğim olacaksın.Doğacağın günü sabırsızlıkla bekliyoruz...

Canım miniğim seni istedik çabaladık ve sonun da bir adım olsun yaklaştık sana, şuan benimlesin ve lütfen beni bırakma, Hasretimsin çünkü sen benim, baban da ne kadar belli etmese de çok istiyor seni kucaklamayı ve koklamayı seni seviyoruz minik meleğim...

X