Doğmamiş Bebişlere Mesajlar

canım MELEK YAVRUM..nur yüzlüm küçücük minnacık oğluşum benim..ilk günden beri seni içimde büyütmenin heyecanını eminim sende benimle beraber hissediyorsundur..sen benim akıllı uslu oğluşumsun..ne yesem sende yedin..uyuduğumda benimle uyudun..anneni şimdiye kadar hiç üzmedin sana çok teşekkür ederim..artık seni hissetmeye başladım afacan oğluşum benim..sağlıklı bir şekilde gel anneye ve babaya..sabırsızlıkla seni bekliyoruz..sen bizim aşkımızın meyvesi ve hayatımızdaki tek tutkusun..SENİ ÇOK SEVİYORUZ OĞLUM..sen benim canım İKİNCİ KALBİMSİN..

Canımın içi kızım herşeyim seni çok seviyoruz baban ve ben seni o kadar çok istedik ki
Daha doğmadan bütün planlarımızı senin üstüne kurmaya başladık baban senin saçlarını tarayacağı sana masallar anlatacağı günlerin hayalini kuruyo kızımher gece seninle konuşuyoruz sen bizim herşeyimizsin...
sabırsızlıkla sana kavuşacağımız günü bekliyoruz prensesimiz Nisanda işallahhh bizimlesin annecim sağlıkla gel olur mu güzeller güzeli kızım benimmm

Senki hayatımın en önemli zamanlarından birinde geen bir haberdin bana...Beklemiyorduk aslında ve zamansız olduğunu söyleyenler de az değildi hani.Beynimin derinliklerini uzun süre meşgul etti kapımızı zamansız çalışın.Ama sonra karar verdim hep arkanda olmaya.Gelişini zamansız değil hatta belkide zamanların en mükemmili olarak düşündüm ve buna inandım.Günler ve aylar geçmeye başladıkça gelişini zamansız bulanlarda alıştı varlığına, en güzeli artık bir mucize ve yaşanan güzel şeylerin sebebi olarak görülmeye başladın.Herkes senin yaşamımıza bereket işlerimize hareket getirdiğine gönülden inanıyor artık.İşte bu yüzden adın MELEK olacak kızım.Dünyada sağ yanımda duran ve gözlerimde gördüğüm, ellerimle dokunabildiğim ve kalbimin derinliklerinde hissedebildiğim Meleğim olacaksın.Doğacağın günü sabırsızlıkla bekliyoruz...

SEN BİR HARİKASIN YA...NE KADAR GÜZEL VE İÇTEN YAZMIŞSIN

merhaba benım daha fasulye tanesi kadar bebeğim.dün seni öğrendim bütün gece heyecanınla uyuyamadım bile.bugunse kendimi hiç yalnız hissetmiyorum biliyormusun evimizde .çünkü sen varsın artık.kızım yada oğlum hiç farketmezsin.biliyomusun sen benım canımın içisin çünkü.kızım olursan eğer saçların lüle olsun.beyaz tenin baban gibi annen gibi guzel gözlerin olsun.oğlum olursanda afacanmı afacan olsun ama yakışıklı olsun.canım benım sabırsız biriyim seni nasıl bekleyecem bilmiyorum

benim oğluşum doğdu şimdi yanımda uyuyor.iyiki o doğmadan birşeyler karalamışım şimdi okurken çok güzel oluyor.

bebeğim biliyormusun daha sen karnıma bile düşmemişken annen seni öyle çok seviyorki hergün kokunu içine çekerek uyuyor ama biliyorum bir yerlerdesin ve zamanını bekliyorsun sıran gelince annene mrb diyeceğin gün en mutlu günüm olacak o gün ve sen hayatımıza renk neşe katacaksın yaşama sebebimiz olacaksın sesinle evimiin her tarafı şenlenecek biliyorum bir gün geleceksin bebeğim ama bilki geldiğinde daha sen doğmadan içimizesoktuğun sevgin yerleşti bile bebeğim...

Bir dilekten ibaret olmaktan çıkıp,hayatımın ta kendisi olduğun için
Sahip olmanın ve ait olmanın nasıl bişey olduğunu tekrar hatırlattıgın ıçin
Ama en çokta minicik varlığınla kocaman mutluluklar yaşattığın için
Teşekkürler kıymetlim sağlıkla gel,sevgimle büyü....

benim oğluşum doğdu şimdi yanımda uyuyor.iyiki o doğmadan birşeyler karalamışım şimdi okurken çok güzel oluyor.

allah nazarlardan saklasın bebişini:nazar::nazar: yazılarınızı okurken kendimden geçtim ağlamaya engel olamıyorum elimde değil herkezin bu içten bebklerine seslenişi çok güzelll beni çok etkiledi bende istiyorum bekliyorum nezaman gelecek bebişim de onu koklayıp seveceğim... :çok üzgünüm:

kücüklügümden beri cocugumun olmayacagini düsünürdüm yavrum..biliomusun bunu babana anlattigimda o da ayni seyi söyledi.. o kadar muhtesem biseysinki.. sana kavusmak imkansiz gelmis bize.. test yaptigimda babanin haberi yoktu..uyuyordu.. test sonucunda hamile oldugumu ögrendigimde o kadar ifadesiz kaldim ki .. o an i hic unutmuyorum .. $ok dedikleri bu olsa gerek .. Babani zar zor kaldirip ona bir hediye aldigimi söyledimm ve onu evlenmeden önce devamli bulustugumuz bir tepeye götürdüm ..hamile oldugumu yazan testi ve yaninda minik bir cocuk bezi verdim ona Po$ete sarili .. actiginda bu ne dedi...aciklama bekledi .. gördüklerine inanmadi ..ve ona söyledigimde bana simsiki sarildi ve agladi..bize bu güzel sevinci yasattigin icin tesekkür ederim annecim !Canimoglum benim .. minik prensimm o $ok u hala yasiyorum biliomusunn .. senin her kimildadigindaa ..seni bana veren Rabbime sükürler olsun .. seni COK seviyorum ..

X