Doğalgaz faturanız ne kadar geldi?

Ben de bi düşünmedim değil 😂 evimizi güne karşı altım üstüm dolu akşamları da kapatıyorum
Belki de devamlı açık olmadığı içindir. Siz kapadığınız için komşuların evi zor ısınır. Bununla ilgili karar vardı. Bir komşu böyle şikayet edilmişti de suçlu bulunmuştu. Bilginiz olsun 😬

Ayy cok sinirim bozuldu. Yeni tasıdıgımız evde geçen ay sadece 1gece üşüdüm akşam 8de sadece 1petek yatakodasında açtım diğer odalar full kapalıyd.. eşim 12de kapatmış 4saat çalişma 1petek 173 tl geldi ??????? Şaka mı bu. Bence açma kapama bedelide eklemişler ahahhahh rezillikkkk

Bizim de termostatlı 21de 90 metrekare giriş kat 1500 geldi 😬

175m2 3+1: 980₺ ki ben çok sıcak da sevmem ama yine de bu. Genel olarak bina 900-1200 arası diye biliyorum. Size çok iyi gelmiş.

Soğuk İstanbul gününden merhaba .
Dert değil ama

Doğalgaz faturanız ne kadar geldi ve evinizin metre karesi nedir . 7/24 açıyor musunuz kombiyi.
Benimki sürekli 40 derecede acık,2+1.
583 tl geldi çok mu az mı anlamak için sizi de dinlemek isterim
3+1 110 mtkare vardır bu ay 1661 tl geldi geçen ay 1250 tl 40 derecede yakıyorum

Anam en çok bana gelmiş vallaha ben napaym nerelere gideyim yakmasam olmaz bebeğim var sinirlerim bozuldu 😅😅😅

3+1 ev
mutfak, antre, oturma odası kapalı oldugu halde 1200 TL geldi.
Sadece salon, yatak odası, banyo ve çocuk odası açıktı.

Soğuk İstanbul gününden merhaba .
Dert değil ama

Doğalgaz faturanız ne kadar geldi ve

Bu zamlar ne zaman geldi ? Şimdi geçmiş faturalara bakıyorum da kasım ayında nedense çok üşüyordum sürekli açtım kombiyi 44-45 arası faturam 265 gelmişti
Kombi markanız nedir.ben de yeni konu açmıştım kombi önerisi için.çok iyi gelmiş faturanız kombiniz hangi marka ve model

1150 de bize geldi su az gelenlere imreniyorum valla

Geldi yeni gözümüzün nuru
Bu ayki tutar 590

X