Doğalgaz faturanız ne kadar geldi?

Soğuk İstanbul gününden merhaba .
Dert değil ama

Doğalgaz faturanız ne kadar geldi ve evinizin metre karesi nedir . 7/24 açıyor musunuz kombiyi.
Benimki sürekli 40 derecede acık,2+1.
583 tl geldi çok mu az mı anlamak için sizi de dinlemek isterim
2+1 evim 100m2 45 derece de 2 oda yakıyorum 200 lira geldi en son

Zamlara göre normal gelmis 3+1 evim 36 da yakıyorum sıcak oluyor arakat. 1 oda yanmıyor sadece 650 geldi
Mrb konudan bağımsız bşy sormak istiyorum
Şu yorumlara 👎☝️bu gibi işaretler bırakılıyor ya nasıl yapılıyor o? Yeni üyeyim bilmiyorum çokta denedim olmadı:)
Konu sahibi kusura. Bakma lütfen mesaj flnda atmayı bilmediğim için böyle konuya dahil oldum

Şu yorumlara 👎☝️bu gibi işaretler bırakılıyor ya nasıl yapılıyor o? Yeni üyeyim bilmiyorum çokta denedim olmadı:)
Konu sahibi kusura. Bakma lütfen mesaj flnda atmayı bilmediğim için böyle konuya dahil oldum
alttaki beğen kısmının üzerine bastırın , tıklamayın uzun basın göreceksiniz

Bize 583 geldi ama biz her gün açmadık. Ev de büyük. Yani 20 gün açmışızdır

Dert değil ama

Doğalgaz faturanız ne kadar geldi ve evinizin metre karesi nedir . 7/24 açıyor musunuz kombiyi.
Çok iyi gelmiş evim 2+1 90 metrekare bin elli lira geldi 45 te yanıyor genelde alt katim boş o Çok etkiliyor bence sizinki Çok iyi

Dert değil ama

Çok iyi gelmiş bu pahalilikta bence.Biz yazlık bir ilçede yaşıyoruz, burda dogalgaz yok ve evlerin içi tahmin edemeyeceğiniz kadar soğuk oluyor.Her yeri kapatıp tek göz odada elektrikli ısıtıcı kullanıyoruz, o da sadece geceden geceye ,1000 TL geldi...... ısınamıyoruz bile.klima mya alerjimiz var açamıyoruz. Doğalgazin kıymetini bilin.Mutfak tüpü değiştiriyoruz, 500 TL civarı bu yaşadığımız yerde ,üzerine bir de ,banyo şofben ekleyin .dogalgaz büyük rahatlık..

Begen yazan yere basili tuttugunuzda isaretler cikiyor. yorum olarakda zaten atabilmissiniz :)

650 TL geldi. 3+1. Bir oda ve mutfak kapalı. Yatak odası çocuk odası ve TV odası açık. 40 bazen 42 de açtık. Bolu. Soğuk memleket.

125m2 Düzce deyim 3+1 ara kat 890 geldi. Cok sıcak oluyor evimiz. 38-40 arasi en dusukte yakiyorum

X