Doğalgaz faturanız ne kadar geldi?

Boniva

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2023
5.385
20.908
Soğuk İstanbul gününden merhaba .
Dert değil ama

Doğalgaz faturanız ne kadar geldi ve evinizin metre karesi nedir . 7/24 açıyor musunuz kombiyi.
Benimki sürekli 40 derecede acık,2+1.
583 tl geldi çok mu az mı anlamak için sizi de dinlemek isterim

Yerden ısıtma,yalıtım var yeni bina, ama alt üst boş bizim. Tadilatla evi genişlettik son hali 100m2 falan olmuştur anca 2+1 sürekli açık hiç kapatmıyoruz en son 1600 lira geldi.

Çok kar kış olmadığı için. Olsa 2500 gelirdi diye tahmin ediyorum.

Annemin evi 3 katlı 250m2sini ısıtıyor sadece 610 lira gelmiş. Eski bina yalıtım yok ama müstakil.

Dert değil ama

Doğalgaz faturanız ne kadar geldi ve evinizin metre karesi nedir . 7/24 açıyor musunuz kombiyi.
Baya baya iyi gelmiş size 😅 🧿 🧿
Yazlık bölgedeyiz klima var sadece 1000₺ civarı geliyor

Dert değil ama

3+1 evim, 40 derecede sürekli yanıyor, salonda iki, banyolarda iki, yatak odasında bir petek açık. Evim güney cephe geneli sıcak oluyor karda bile 50 dereceyi geçmem. Bu ay 585 lira geldi, son zamlara göre normal faturanız bence

Suan havalar sicak bati bölgelerinde 500 1000 arasi geliyor normal. yakmaniza da bagli bize 800 geliyor 40 45 arasi yaniyor hava durumuna gore surekli acik .asiri soguklarda 1500 e gözden cikarmak gerek

Evim 105 metrekare 3+1, bütün petekler açık termostat 22 dereceye ayarlı. 660 TL geldi bu ay. Annemlerin 2+1 80 metrekare 780 lira geldi. Üst katı boş, alt katta bi süre yoktu.

Dert değil ama

Sizin çok az gelmiş. Benim ev 3+1 havalar da çok güzel 38 de yakıyorum 1.200 geldi.

Bu zamlar ne zaman geldi ? Şimdi geçmiş faturalara bakıyorum da kasım ayında nedense çok üşüyordum sürekli açtım kombiyi 44-45 arası faturam 265 gelmişti

Faturanız normal. Bize de geçen ay böyle geldi. Bazen 35te bazen 45te yaktık. Bu ay bakalım kaç gelecek? Heyecanla bekliyoruz 🤪 700 gelir tahminen.

Şubat ayı kar da bekleniyor ya,kökliyeceğiz galiba . Bugün inanılmaz soğuk mesela

X