Doğal yollarla 3 kere hamile kaldım.Tüp bebek yaptırmalı mıyım?

Genetik ve pıhtılaşma testi yapıldı mı ?

Mutlaka pıhtılaşma ve genetik test yaptırın.pıhtılaşma sorunu varsa 9 ay iğne kullanırsınız sağlıkla doğar.çok üzücü gerçekten,inşallah sebebi bulunur.önemli olan nedenini bulmak,tüp bebeklede olsa aynı problemi yaşayabilirsiniz.benim ilk tüp bebek tedavimde öyle olmuştu.kalbi durmuştu kürtaj olmuştum.tüp bebekte de oluyor maalesef

Tum testler yapildi igne de kullandim ama yine de kalbi atmadi. Galiba bunun bi tedavisi yok

Çözüm olacaksa yaptırırım yeter ki o olsun çaresi. Doktorlar bir sebep yok diyor hamile kalinca kucagimda olmasi %60 ihtimalmis neredeyse yari yariya
Ahhhh inşallah öyle olur. Rabbim gönlünüze göre versin.

Tüp bebekle gebe kaldım embriyoya transfer öncesi genetik tanı da yapıldı ve sağlıklı embriyo transfer edildi. 37. Haftada kalbi durdu. Yani pgd de garanti değil...

Ben de 5 kere doğal yolla hamile kaldım 2si kimyasal 1 dış gebelik 1 8.haftada kalbi duran gebelik 1 de 20.haftada beyindeki anomaliden dolayı geçen hafta aldırmak zorunda kaldığım gebelik.hala sezaryenli yatıyorum.tüm yolları denedim illa bir yerden patlak veriyor ve olmuyor.bu kez amniyosentez ve microarrey testi yaptırdım ayrıca çocuğu otopsiye yolladık.iki kerede tüp bebek yaptırdım ama tüp bebek ilaçları bana yan etki yaptı transfer bile olamadım hiç kaliteli embriyom kalmadığı için.Şunu biliyorum ki Allah nasip ederse ediyor etmezse kendini de yırtsan olmuyor.

Valla artık cevremdekiler de seni bi hocaya mi götürsek hipnoza mi gotursek demeye basladi. Insan neyde medet bulacagini bilemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…