Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri doğal göğs büyütme yöntemleri neden işe yaramıyor?

nymph3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
840
396
arkadaşlar ben sigaranın alkolün ve kafeinin etkisi olduğunu düşünmekteyim. şimdi bu doğal yöntemlerden herhangi bir tanesini deneyip olumlu sonuç alan kişiler alkol sigara ve kafein kullanıyorlar mıydı? olumsuz sonuç alanla kullanıyorlar mıydı?

Canım merhaba. Bende bu formdan okuduklarımın çoğunu denedim. Hiç biri sonuç vermedi. Ama şunu söyleyeyim ben 1 hafta yapıyordum olmayınca sıkılıp bırakıyordum. şuan masaja devam ediyorum 10 gündür. Bitki çayları formda yazanlardan, ama hala sonuç yok. Bende sigara kullanıyorum ama fazla değil günde 4-5 adet kahve içmem sadece çay oda bitki çayları. Belkide olabilir ama sigarayıda az içiyorum anlamadım gitti.

Kullandığınız ürünün 3 günde etki etmesini bekliyoruz, ondan hiçbir işe yaramıyor. Ergenlikte bile doğal göğüs gelişimi bir anda olmaz. Gelişir durur, gelişir durur... İçinize sinen, yapmaktan keyif aldığınız şeyi (mesela hayıtı zorla içiyorsanız tadından dolayı ben işe yarayacağına inanmıyorum) en az 6 ay düzenli kullanmalı bence.

belinaysucum yılma yine de sabır gerçekten şart. aylarını alsın. boşver. alışkanlık haline getirmemiz gereken bi döngü oldu bu. ben 5 yıllık sigara içicisiydim, yarı yarıya azalttım çünkü etki etmesini engellediğini hissediyorum. acaba cidden olumsuz etkisi var mı yoksa suçu sigaraya atmak mı istiyorum bilemedim. :KK43:

ben sigara yada alkol kullanmıyorum hatta kahve içmeyide sevmem bende bi ara bu doğal yöntemlere kafayı takmıştım ama şimdi bıraktım . bitkisel yağlrla masaj falan yaptığım sıralarda evet işe yaradı ancak bırakınca masaj yaptığım zamanlardaki gibi olmasada sönme oldu tabi:KK43:ama eskiden hiç yoktu şimdi ise en azından bişeyler var ele gelen:) yani bilmiyorum ben 3-4 kiloda aldım belkide bununda etkisi var .......
yani demek istediğim bende sigara alkol vs. kullanmama rağmen çok müthiş bir etkiisni göremedim ama buna şükür tabi
ama yine de arada baklyorum işte bir umut yeni bişi var mı diye :26:

X