İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

Siz bana “ukala” “egoist” diye hakaret edeceksiniz, sonra korkalım mı diyeceksiniz?! Benim yazdığım mesajlarda şahsınıza veya herhangi birine edilmiş 1 tane hakaret kelimesi gördünüz mü? Amaç burda korku değil hukuk sınırları içerisinde yorum yapmak konusunda uyarmak. Hem hakaret ediyorsunuz hem de forumun kurallarını çiğniyorsunuz.

cevap versene güzellik uzmaniymissin. Amacın doğa hanimi karalamakti dimi. Birkaç randevuya habersiz gitmedim diye beni de engellemisti ama.eşimin telefonundan bütün bu yazışmaları göndereceğim.

Siz bana “ukala” “egoist” diye hakaret edeceksiniz, sonra korkalım mı diyeceksiniz?! Benim yazdığım mesajlarda şahsınıza veya herhangi birine edilmiş 1 tane hakaret kelimesi gördünüz mü? Amaç burda korku değil hukuk sınırları içerisinde yorum yapmak konusunda uyarmak. Hem hakaret ediyorsunuz hem de forumun kurallarını çiğniyorsunuz.

o zaman ben size şöyle sorayım

ben size çok bilmişlik yapıyorsunuz ve bu konuda da bencilsiniz desem hakaret mi etmiş oluyorum avukat hanım?

yok yok bu yazıyı açmış ama kendisi için değil başkası için kopyala yapıştır yapmış seneler önce ...

abla avukat gerçekten

peki bu kişinin yasal olan bir merkez.hakkında.buraya yazdığı asilsiz şeyler bir delil olu mu ben ona göre o merkeze göndereyim bu yorumları. Ama siz de okudunuz mesajlarını avukat kimliğini ne hakla kullanıyor

üyeleri üyelikten çıkarmak mı ?

avukat hanım siz burayı ne sandınız ? uyruduktan bir forum burası ! ve sizin emirleriniz ile üyelerin hesapları kapanmaz. Varsa şikayetiniz buyrun dava açın bana ukala dediler bana egoist dediler diye...

üyelikten çıkarmak nedir ?
yok yok bu yazıyı açmış ama kendisi için değil başkası için kopyala yapıştır yapmış seneler önce ...

abla avukat gerçekten
Bakın ben bir akrabamızın okulunda pratik yapması için kopy paste yaptım onu. Bunu zaten biliyorsunuz, ayrıca ben avukatım. Bana değil hiçkimseye ukala egoist küçük kız diye hitap edemezsiniz, bunlar suçtur, varsa şayet forumda hukukçu bir danışmanınız, bunu sorarsanız, aynı şeyi size söyleyecektir. Daha önce hukukla ve estetik operasyonlar sonucu açılan malpraktis davaları ve ispat yükü ile ilgili yaptığım birçok yorum da mevcuttur. Hakaret içeren bu mesajların silinmesi gerekiyor. Benim zamanımı bunlar için adliyede harcamam mantıklı değil, ama şahsıma hakaret edilmesini de kabul edemem kusura bakmayın.

Akademik ünvan dağıtılırken el becerisi ve estetik algısının gelişmişliğine bakılmıyor maalesef.

Bu mesajı bir Prof. hakkında yazıp herhangi birine hakaret etmediğinizi mi yazdınız az önce ?
Evet kimseye hakaret etmedim. Doğrudur akademik ünvan verilirken pratik beceriye değil, ne kadar çok makale yayımladığına bakılır, akademinin kuralı böyledir. Burada hakaret içeren birşey yok. Dünyanın her yerinde bütün üniversitelerde de bu böyledir. Profesör olmak için el becerisi gerekmez, kaç tane akademik yayın yaptığına bakılır.

Ne guzel yahu. Sirf yogunluktan hizmet alamadi diye başkalarının arkasından 'o kim ki, bir bakalım ne kadar maharetliymis' gibi konusacaksin ama sana saygili ol, haddini bil deyince 'ben avukatim' diyeceksin. Bu unvanlar size baskasina özgürce hakaret edip size sınırınızı hatirlatinca arkasina siginmaniz icin, kişisel cikarlariniz icin kullanmaniz icin verilmiyor. Bir de yönetime ne yapması gerektiğini söylemiş. Turkiyenin en büyük forumu kadınlar klubunun hukuki danışmanlari olmadığını düşünüyor sanirim

yanlış anlamayın ama bu sitede herkes ya doktor ya avukat.

mesela ben çobanım, ukalayım ve egoistim, farketmişsinizdir

avukatıma danışır ilgili kelimeler hakaret sayılırsa silerim sayılmaz ise yargı yolu açık.
Kazen hanım verirseniz telefonunuzu avukat olup olmadığımı baro sicil numaramı vererek teyit ederim. Benim eski mesajlarıma giderek açık aramanıza gerek yok. Bu iki arkadaş ne yazık ki yorum yaparken sınırı biraz aşıp hakaret ettiler ve bu mesajlarının silinmesi ve münasip yoldan uyarılmaları gerekiyor. Aksi halde forumda herkes birbirine ukala egoist küçük kız sakin ol şampiyon sen allah mısın şeklinde yazılar yazarsa burada huzur kalmaz. Sizin de admin olarak bu hakaret içeren alaycı hoş olmayan cümlelere maruz kalanın yanında olmanız gerekiyor haliyle.

Evet kimseye hakaret etmedim. Doğrudur akademik ünvan verilirken pratik beceriye değil, ne kadar çok makale yayımladığına bakılır, akademinin kuralı böyledir. Burada hakaret içeren birşey yok. Dünyanın her yerinde bütün üniversitelerde de bu böyledir. Profesör olmak için el becerisi gerekmez, kaç tane akademik yayın yaptığına bakılır.

aynı şeyi ben uyduruk özel üniversiteleri parayla bitirip mezun olanlar için düşünüyorum.

çıkmadı ki benim gibi İTÜ'lü bir tane...

İTÜ'de lanet olsun hukuk yoktu okuyamadık biz, parayla değil kafamızla girdik...

ben böyle bazen konudan konuya atla mesaj veririm...

yanlış anlamayın ama bu sitede herkes ya doktor ya avukat.

mesela ben çobanım, ukalayım ve egoistim, farketmişsinizdir

avukatıma danışır ilgili kelimeler hakaret sayılırsa silerim sayılmaz ise yargı yolu açık.
Lütfen danışın, konu ile ilgili Yargıtay içtihadını incelemişse meslektaşımız da size aynı şeyi söyleyecektir. Hiçkimse hiçkimseye böyle rencide edici, hakaret içeren nahoş cümleler kurmamalı herşeyden önce. Silinmesi gerekiyor. Bu hakaretleri kabul etmem mümkün değil.

Kazen hanım verirseniz telefonunuzu avukat olup olmadığımı baro sicil numaramı vererek teyit ederim. Benim eski mesajlarıma giderek açık aramanıza gerek yok. Bu iki arkadaş ne yazık ki yorum yaparken sınırı biraz aşıp hakaret ettiler ve bu mesajlarının silinmesi ve münasip yoldan uyarılmaları gerekiyor. Aksi halde forumda herkes birbirine ukala egoist küçük kız sakin ol şampiyon sen allah mısın şeklinde yazılar yazarsa burada huzur kalmaz. Sizin de admin olarak bu hakaret içeren alaycı hoş olmayan cümlelere maruz kalanın yanında olmanız gerekiyor haliyle.

sıkıntı nerede biliyor musunuz ?

o cümlelerde değil o cümleler söylenen bir kişini bunu karşı takındığı tavırda...

şunu yap, bunu yap, bunu sil, bunu siteden at !

hayırdır ?

tavırda bir hata varsa biz gereken uyarıyı yaparız bu site siz hadi bildirecek, ayar verecek ortamınız değil.

son olarak Kazen hanım değil Kazen Abi

yaşım 50

Lütfen danışın, konu ile ilgili Yargıtay içtihadını incelemişse meslektaşımız da size aynı şeyi söyleyecektir. Hiçkimse hiçkimseye böyle rencide edici, hakaret içeren nahoş cümleler kurmamalı herşeyden önce. Silinmesi gerekiyor. Bu hakaretleri kabul etmem mümkün değil.

madem uzmansınız sizi yakalamışken sorayım ;

- ben bu sitenin sahibi olarak ve site kurallarına dayanarak gerek duymam halinde X bir üyenin üyeliğini ;

kapatabilir miyim?

kapatamaz mıyım?

aynı şeyi ben uyduruk özel üniversiteleri parayla bitirip mezun olanlar için düşünüyorum.

çıkmadı ki benim gibi İTÜ'lü bir tane...

İTÜ'de lanet olsun hukuk yoktu okuyamadık biz, parayla değil kafamızla girdik...

ben böyle bazen konudan konuya atla mesaj veririm...
O konu ile ilgili de ayrıca buraya not düşeyim: Bir kişinin profesör olması için el becerisi olması gerekmiyor, bu nedenle bir doktora sırf ve sadece profesör ünvanına sahip olduğu için önceki sonuçlarına bakmaksızın fazla araştırmaksızın benim yaptığım gibi güvenip de estetik ameliyat yaptırılması kesinlikle yanlış bir tercih. O yanlışı ben yaptığım için başkasının yapmasını istemedim ve bu yüzden yazdım. Akademik title’ın el becerisi ve estetik bakış açısı ile ilgisi bulunmuyor.

madem uzmansınız sizi yakalamışken sorayım ;

- ben bu sitenin sahibi olarak ve site kurallarına dayanarak gerek duymam halinde X bir üyenin üyeliğini ;

kapatabilir miyim?

kapatamaz mıyım?
Forum kurallarını çiğniyorsa kapatabilirsiniz tabi ki. Eleştiri ile hakaret arasında binlerce yargı kararıyla belirlenmiş ince bir sınır vardır. Bu sınırı da zaten sadece hukukçular bilir. Ukala egoist küçük kız allah mısın bunlar eleştiri değil artık apayrı bir boyut.

Ilk mesajlarinda böyle bir uslup ve yaklasima sahip olsaydın zaten konu bu sekilde ilerlemis olmazdi. Hem tahrik edip, hem üstten üstten konuşacaksın hem avukat kimliginle tehdit edeceksin hem de en son kibarlık gosteren sen missin gibi bir anda dil değiştireceksin. Ben cok sevdiğim bende hakkı olan herkesin hakkini burada savunurum. Bunun için yönetim bana ceza verecekse verebilir ama sen istediğin icin değil, eger forum kurallarina riayet etmedi isem ben bir unvanın arkasına siginmam ya da dil degistirmem. Benim abim noter yazmak zorunda kaldigim icin bile kendime yakistirmadim sen her fırsatta avukat olduğunu belirtmişsin. Emrivaki bir sekilde 'bu iki arkadasin mesajlarini silin, üyeliğini iptal edin, uzmanin maharetini görelim' gibi ifadelerin ve diger basliklardaki mesajlarında kullandığın uslup zaten rahatsiz olduğun tirnak icine aldigin o iki ifadenin altini çiziyor zaten. Türk mahkemelerinin böyle kisisel tartışmalarla mesgul edilecek kadar gayriresmi makamlar olmadigini 'hukukla ilgili bir is'le mesgul olarak bilmeni beklerdim. Gerçekten trajikomik.

sıkıntı nerede biliyor musunuz ?

o cümlelerde değil o cümleler söylenen bir kişini bunu karşı takındığı tavırda...

şunu yap, bunu yap, bunu sil, bunu siteden at !

hayırdır ?

tavırda bir hata varsa biz gereken uyarıyı yaparız bu site siz hadi bildirecek, ayar verecek ortamınız değil.

son olarak Kazen hanım değil Kazen Abi

yaşım 50

Ben size ilgili üyeleri forumdan silin, sileceksiniz vs. yazmadım. Forum kurallarını hiçe sayan, bana hakaret ediyorsunuz dediğimde “ay git otur şikayet et o zaman” diyerek ben bu ortamın kurallarını önemsemiyorum, uyma gereği duymuyorum diyen bir üyenin üyeliğini silmenizi talep ettiğimi belirttim.

Siz bunu emir vermek olarak algılıyorsanız benim her gün hakim ve savcılara emir veriyor olmam lazım. Çünkü her gün onlarca talepte bulunuyorum. Emir vermek ve talep etmek arasında da eleştiri ve hakaret ikilisinde olduğu gibi ince bir çizgi vardır.

Ayrıca ben kimseye haddini bildirin ve ayar verin de demedim. Bu mesajlar bana hakaret içeriyor ve ben bu üyelerin forum kurallarına uymadıkları için üyelikten çıkarılmasını talep ediyorum. Bu kadar. Hakaret silinmezse tabi ki de internette hakkımda duran hakareti görmezlikten gelebilecek halim yok.

Ayrıca beni akrabamın stajına ilişkin mesajı paylaştığımda çat diye üyelikten çıkarmıştınız hiç sorgulamadan. Burada ciddi bir suç olgusu var ve nolmuş ukala dediyse diyorsunuz.

X