İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

beni doga veya zeynep ilgilendirmiyor senin bana ukala ukala cevap vermen ilgilendiriyor. Sen önce kendi üslubuna bak. Bakalım yeteneği neymiş kim oluyor ki falan. Ay sanki az önce bunları yazan sen değildin. Randevu alamadın diye gözün dönmüş saldırıyorsun. Millet merkeziyle ilgili karar alırken senden akil mi alacak. Zeynep hanimi öveceksin diye yazmissin anlamamak icin aptal olmak lazım. Aman senle uğraşamam git ukala yorumumu sildir egoist
Biraz daha devam ederseniz bu iş savcılık ve tazminat davası şeklinde sonuçlanacak, bilginiz olsun. Ben kendime bu şekilde hakaret ettirtecek kadar basit birisi değilim.

Kelime oyunlarına gerek yok. Hem randevu almissin, adres vermedi diyorsun cok gitmek istiyorsun ama ona tekrar adresi sormuyorsun. Sonra gelip buradan adres soruyorsun. Klavye basinda yüksek yüksek konusmak kolayiniza geliyor. Burada sirf randevu alamadin diye insanlari karala, benim dayim polis diyen ergenler gibi hukukcu kisvesiyle tehdit etmeye çalış ama başkası sana hakkı hukuku hatirlatinca ders vermeye çalış. Noter olmanin ne kadar zor olduğunu biliyorsundur. Ben o dersi gerekirse kat kat abimden alirim. Bir randevu alamadi diye bu kadar karalayip, insanlarla kavga edecek kadar iletisim problemi olan ve söyledikleri birbiri ile çelişen birini daha fazla ciddiye alamayacağım. Tezatlarla dolusun. Agresifsin. Daha önceki mesajlarina baktım yorumlarinda hep saldirgan bir tavrın var. Ben olsam iletisim problemi olan birine zaten randevu vermem. Hukukcu oldugunuzu da bu kadar belirtip hukukun içini bosaltmayin artık. Eee ne yani Allah mısın? Yukarıda tehdit ile ilgili ifadeyi de tekrar oku. Teyit gerekiyorsa abime sorayım sonucta noter, herhalde biliyorsundur noter ne demek. Hukukcuyum diye insanları tehdit edersen, ben de yavas ol kabilinden bunu belirtmek durumunda kalırım. Hiç sevmedigim bir sey yok abim noter, yok ben avukatim, doktorum. Hem hukukla ilgili bir meslek ne demek? Acikca soylemeyip ama gizlice tehdit etmek. Bravo cok olgunca bir davranış 👏

helal olsun ağzınıza sağlık hem gelmiş ali kiran bas kesen gibi havalarla konuşuyor hem de millete ukala diyemezsin diyor. Hukukçu olduğuna da inanmıyorum öyle olsa burada bir merkez hakkında karalayıcı algı yaratma suçunu bilirdi. Bence senin dediğin gibi epilasyon uzmani bu da. Sanki kadın buna soracak nasıl iş yapacağını. Cevap verdik suçlu yalancı çıktık gıcık oldum ya

ben çobanım : )

bir yaptırımım olur mu ?

şikayetlere Mune Mune bakacak ama bence problem yok gibi ...

Ukala, küçük kız hakaret değildir de "sakin ol şampiyon" işte bu bende kişisel olarak böyle bir negatif algı yaratıyor ve açıkçası hiç sevmediğim kelime grubudur.

Bu yarım hakaret sayılabilir ama yarım. Mesajlar silinmez fakat dediğim "sakin ol şampiyon" kelime grubundan 1 günlük ceza gelir gibi ... Sonuçta Mune Mune bilir son durumu...

helal olsun ağzınıza sağlık hem gelmiş ali kiran bas kesen gibi havalarla konuşuyor hem de millete ukala diyemezsin diyor. Hukukçu olduğuna da inanmıyorum öyle olsa burada bir merkez hakkında karalayıcı algı yaratma suçunu bilirdi. Bence senin dediğin gibi epilasyon uzmani bu da. Sanki kadın buna soracak nasıl iş yapacağını. Cevap verdik suçlu yalancı çıktık gıcık oldum ya
Bakın siz her kimsiniz bilmiyorum, ama size son kez söylüyorum. Bu başlığa daha fazla yazmaya devam ederseniz daha önce yazdığınız yazılar için yasal haklarımı kullanarak savcılığa suç duyurusunda bulunmak ve manevi tazminat davası açmak zorunda kalacağım. Hiçkimse bana ukala egoist küçük kız diyemez. Bunu anladıysanız daha fazla yazmayın.

Güzel, abinize birisine “ukala” demenin hakaret suçunu oluşturup oluşturmadığını sorun öğrenin o zaman. Sizinle daha fazla muhatap olamayacağım, forum yöneticileri bakıp incelerler mesajlarınızı zaten. 5 senedir üyesi olduğu bir ortamın kurallarına saygı göstermeyip başka üyelere hakaret eden bir insana anlatabilecek fazla bir şeyim yok.

Iletin yonetime. Memnuniyetle incelemelerini istiyorum. Hic tanimadigi birini böyle hıncla karalamaya çalışıp, kendisinden hizmet alan insanlari da itham edip, hakaret edip sonra bana kibarlik dersi veremeyeceğinizi teyit etsinler. Ilk mesajlarını oku, uslubuna bir göz at. Hakaret, kabalık yapacaksın ama sana biri haddini hatirlatinca ders mi vereceksin. A yok biz o dersi senden almayiz. Gercek hukukculardan aliriz. Türk mahkemelerinin iş yükü azdı zaten. Bir tane de senden olsun. 'Hukukla ilgili bir is' mis madem. Yonetime de ilet. Lütfen ama lütfen incelesinler. Özellikle senin ilk mesajlarindaki bilincli karalama kampanyasini. Masallah neredeyse igneli epilasyon uzmani...

bir yaptırımım olur mu ?

Ukala, küçük kız hakaret değildir de "sakin ol şampiyon" işte bu bende kişisel olarak böyle bir negatif algı yaratıyor ve açıkçası hiç sevmediğim kelime grubudur.

Bu yarım hakaret sayılabilir ama yarım. Mesajlar silinmez fakat dediğim "sakin ol şampiyon" kelime grubundan 1 günlük ceza gelir gibi ... Sonuçta Mune Mune bilir son durumu...
Bunların hepsi hakarettir, Ukala ve egoist hakaret içeren kelimelerdir. Bu mesajları silmenizi vedefalarca uyarmama rağmen ısrarla forum kurallarını hiçe sayan, ay git otur sildir diyip kuralları hiç önemsemediğini belli eden bu iki üyenin de üyelikten çıkarılmasını talep ediyorum, bu hakaretler mahkemede tazminat davası olarak ve savcılıkta neticelenecek aksi halde, çünkü ben avukatım.

Biraz daha devam ederseniz bu iş savcılık ve tazminat davası şeklinde sonuçlanacak, bilginiz olsun. Ben kendime bu şekilde hakaret ettirtecek kadar basit birisi değilim.

çocuk korkutuyorsun . Kendini kaf dağında gördüğünü anladım zaten baştan. Türk mahkemeleri de bu davalar gelse de işimiz gücümüz yokken baksak diyordu. Sen beni basit yerine koyarsan cevaplarınla bende seni koyarım. Kendini ne sanıyorsun

lütfen yanlış anlamayın da bu söylediğiniz filmlerde oluyor.

savcılık kovuşturmaya gerek dahi duymadan dilekçenizi çöpe atar. Fakat bir avukat arkadaş bakmalı ...

yine son söz hukukçuların...
O avukat arkadaş benim, kimin neyi çöpe atacağını hep beraber görürürüz isterseniz.

bir yaptırımım olur mu ?

kazen diğer kişinin yazdıkları da algı içeriyor baksanıza konuyu nereye getirdi. Ben de kendisini merkezin sahibine hukuki işlem başlatması için şikayet edeceğim. Burayı da özel mecrası sanıyor sildiririm falan sanki hanımaga. Haksiz tahrik var ama 1 günlük cezaya da raziyim 😘

Bunların hepsi hakarettir, Ukala ve egoist hakaret içeren kelimelerdir. Bu mesajları silmenizi rica ediyorum, mahkemede dava olarak ve savcılıkta neticelenmesin çünkü ben avukatım.

Ukala : Kendini akıllı ve bilgili sanan, bilgiçlik taslayan
Egosit : Bencil

bunlar hakaret mi ? Yani siz bana avukatım diyip ukalık yaptığınızda ben size ukalasınız desem savcı egoistlik yapıp bunun için bana dava mı açar ?

Yoksa bu mesaj kalksın diye sizin bize ihtarname yollamanızı mı söyler ?

bunlar hakaret mi ? Yani siz bana avukatım diyip ukalık yaptığınızda ben size ukalasınız desem savcı egoistlik yapıp bunun için bana dava mı açar ?

Evet her ikisi de hakarettir, hukukçularınıza danışırsanız aynı şeyi söyleyeceklerdir size. Bunları silmenizi ve üyeleri de üyelikten çıkarmanızı talep ediyorum. Evet doğru dava açar. Çünkü önünüze gelene ukala egoist diyemezsiniz bunlar suçtur

başka bir üye yazmış türk mahkemelerini tehdit olarak kullanma sucu var. Hukukçu olduğuna inanmiyorum ama olsa da turk mahkemeleri kendisinin keyfi isleriyle uğraşmak için yok. Daha önemli şeyler var .

Valla sizi bilmem ben doga hanimi tanıyorum. Acikca daha önce de soyledim kendisine gittigimi. Ozelden numara isteyen oldu vermedim. Yonetim baksin fake miyim değil miyim. Ben şuna sinirleniyorum. Maaledef bizim ulkemizde isini düzgün yapanı karalayıp, köyü yapanı övüyorlar. Bahsettigi kadin Doga hanim. Kadin kalite. Iki uzman calisiyorlar. Kadin bu isi o kadar ciddiye almis ki yurtdışındaki sempozyumlara gidiyor. Ignesini özel getiriyor. Biri de randevu alamamis diye gelmis yılların uzmanına 'göstersin bakalim maharetini' agziyla ölçmeye calisiyor. Kim kimi olcuyor, kim kimi cebinden çıkarıyor acaba? Sonra da hukukla ilgili bir is vs diye tehdit ediyor. Bir de buna sinirleniyorum. Yok avukatim, yok doktorum. Ee yani? Korkalim mi? Burada cahil, korkak insanlar mi var.

üyeleri de üyelikten çıkarmanızı talep ediyorum

üyeleri üyelikten çıkarmak mı ?

avukat hanım siz burayı ne sandınız ? uyruduktan bir forum burası ! ve sizin emirleriniz ile üyelerin hesapları kapanmaz. Varsa şikayetiniz buyrun dava açın bana ukala dediler bana egoist dediler diye...

üyelikten çıkarmak nedir ?

Siz bana “ukala” “egoist” diye hakaret edeceksiniz, sonra korkalım mı diyeceksiniz?! Benim yazdığım mesajlarda şahsınıza veya herhangi birine edilmiş 1 tane hakaret kelimesi gördünüz mü? Amaç burda korku değil hukuk sınırları içerisinde yorum yapmak konusunda uyarmak. Hem hakaret ediyorsunuz hem de forumun kurallarını çiğniyorsunuz.

Evet her ikisi de hakarettir, hukukçularınıza danışırsanız aynı şeyi söyleyeceklerdir size. Bunları silmenizi ve üyeleri de üyelikten çıkarmanızı talep ediyorum. Evet doğru dava açar. Çünkü önünüze gelene ukala egoist diyemezsiniz bunlar suçtur

canım güzellik uzmaniymissin.😂😂😂😂
Vallahi ben de guzellik uzmani olsam doğa hanim gibi birini kıskanırdım. Kazen foyani ortaya çıkardı. Ohh içimin yağları.eridi çok gıcık olmuştum

X