İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

Zeynep hanım 3-5 kıl için beni ortada koymadı. 5 gün sonrasına randevu verdi. Ancak artık vücudu yapmıyormuş, vücudumdaki tüyler 3-5 tane değil ama çok az. toplamda 45 dakikada bitecek kadar az öyle söyleyeyim size.

Agresiflik ile ilgisi yok bunun ama adresi saklaması bir şüphe uyandırmıyor değil. Zeynep Hanım son zamanlarda yavaşladı evet, 9 sene önce çok daha hızlı çalışıyordu. Bu da tabi ki bir sorun.

Zaten vücudu kendisi yapsa, eskisi gibi hızlı olsa ve randevu almak zor olmasa alternatifi neden arayalım değil mi? Ama o bile 5 gün sonrasına randevu vermişken Doğa’nın 2020 komple dolu demesine ben inanmıyorum. 2020 doluysa 2021’e yazarsın o zaman. Takvimde yaprak mı kalmadı? Davranış sinir bozucu

bana ozelden yazmissin ben buradan cevap vereyim catkapi gelisleri onlemek icin adresi kendisi veren bir merkezin yerini burada yazsam bana verecegi tepkiyi sen mi goreceksin ben mi ? Forumda adres vermek yasak reklam oldugu icin engelleniyorsun. Zeynep hanimin reklamini onun basliginda yap. İlk once normal iletisim kurariz sandim cevap verdim ama kendini cok begenmis birisin ben 42 yasindayim kendimden kucuge saygida kusur etmemeye calisirim sen de bana ozel mesaj yazarken ona gore yaz akranin degilim senin

Son düzenleme:
Bu nasıl bir ukala yaklaşım tarzı. Sen kim oluyorsun? Ilk defa böyle birsey duyuyorsan hic igneli epilasyon yaptırmadın demektir. Memnun kaldigim iki uzmandan biri de Doğa hanim. Herkese de tavsiye ettim. Cok da sey öğrendim kendisinden. Daha önceki mesajlarima da bak. Randevu ile çalışan biryer bir sene degil iki sene dahi dolu olur. Ben aysel hanimdan 7 ay sonraya alabilmistim en erken. Doga epilasyon, guzellik merkezi gibi değil, klinik gibi bir yer. Kapisina gidip hesap soracağın merdiven alti yerlere benzemez. Kadın bu işin egitimini veriyor, sana da gereken cevabi verir. Burada insanların arkasindan atip tutmayın.
Aysel hanıma gitmiş bir insan olarak 7 ay sonrasına randevu aldığınıza inanmamı mı bekliyorsunuz gerçekten? İğneyi vücudun içinde yaktı simsiyah yaptı kendisi. 10 dk dayabildim sadece ve bomboştu. Loop kullanmıyordu ki bu olacak iş değil, çıplak gözle yapılacak bir iş değil. Üstelik kullandığı iğne k4’tü. en kalını.

Bunları bir kenara bırakalım: Ukala diyerek hakaret edeceğin kişiyi bence doğru seçmelisin, zira hukukla ilgili bir mesleğim var ve yukarıdaki mesajlarda hakaret içeren bir kelime bulamazsın.

Doğa Hanım klinik gibi bir yer işletiyorsa ve bu kadar doldurup taşıracak kadar kazancı iyiyse bir zahmet öncelikle telefonları açacak mesajlara bakacak bir sekreter tutsun madem işleri bu kadar yoğun.

Bu kadar profesyonel bir klinik ise adresini yazsın, bilelim nerde yeri. Kadıköye yakın oturuyorum ve merkezde hiç öyle bir yere rastlamadım.Bir kere yasal anlamda klinik açmanın ne kadar ağır şartları olduğundan haberiniz yok sizin. Şuana dek hiçbir yerde adresi olmayan, telefonlara cevap vermeyen bir klinik görmedim. O nedenle biliyorsanız paylaşın adresi gidelim tanışalım yeteneklerinden faydalanalım.

Ama şu adres paylaşılmadığı sürece benim için daima kuşkulu bir yer olarak kalacaktır.

bana ozelden yazmissin ben buradan cevap vereyim catkapi gelisleri onlemek icin adresi kendisi veren bir merkezin yerini burada yazsam bana verecegi tepkiyi sen mi goreceksin ben mi ? Forumda adres vermek yasak reklam oldugu icin engelleniyorsun. Zeynep hanimin reklamini onun basliginda yap. İlk once normal iletisim kurariz sandim cevap verdim ama kendini cok begenmis birisin ben 42 yasindayim kendimden kucuge saygida kusur etmemeye calisirim sen de bana ozel mesaj yazarken ona gore yaz ankaranin degilim senin

Ben size özelden mesaj yazdım ve adresini özel mesajla sordum, özelden hiçbir bilgi paylaşmak yasak değil ve de olamaz. Yasakları bana öğretemezsiniz çünkü hukukla ilgili bir mesleğim var. Ben zeynep hanımı övmek için buraya yazacak olsam, vücudu artık yapmadığını, eskiye nazaran yavaşlamış olduğunu, bu nedenle alternatif aradığımı yazmazdım.

Israrla adres vermiyorsanız böyle bir yasal işletmenin olduğuna haliyle inanmıyorum. İnanmamakta da özgürüm. Gözümüzle görmediğimiz, adres bilgisi olmayan, telefonlara cevap vermeyen bir yer bana yasal bilindik profesyonel bir yasal işletme intibaı uyandırmıyor.

Bütün iğneli epilasyoncular randevulu çalışır zaten, ancak hiçkimseye çat kapı gidilmiyor. Bahane bu olamaz. Ayrıca 2 sene dolu olan da görmedim ki 9 senedir ara ara giderim farklı bölgeler için.

Akranım olup olmamanız konusuna ise hiç girmiyorum, çok gereksiz bir argumandı.

Anlıyorum ki siz de adres paylaşmayacaksınız. Daha fazla uzatmak gereksiz, okuyanlar anlamıştır durumu zaten...

Aysel hanıma gitmiş bir insan olarak 7 ay sonrasına randevu aldığınıza inanmamı mı bekliyorsunuz gerçekten? İğneyi vücudun içinde yaktı simsiyah yaptı kendisi. 10 dk dayabildim sadece ve bomboştu. Loop kullanmıyordu ki bu olacak iş değil, çıplak gözle yapılacak bir iş değil. Üstelik kullandığı iğne k4’tü. en kalını.

Bunları bir kenara bırakalım: Ukala diyerek hakaret edeceğin kişiyi bence doğru seçmelisin, zira hukukla ilgili bir mesleğim var ve yukarıdaki mesajlarda hakaret içeren bir kelime bulamazsın.

Doğa Hanım klinik gibi bir yer işletiyorsa ve bu kadar doldurup taşıracak kadar kazancı iyiyse bir zahmet öncelikle telefonları açacak mesajlara bakacak bir sekreter tutsun madem işleri bu kadar yoğun.

Bu kadar profesyonel bir klinik ise adresini yazsın, bilelim nerde yeri. Kadıköye yakın oturuyorum ve merkezde hiç öyle bir yere rastlamadım.Bir kere yasal anlamda klinik açmanın ne kadar ağır şartları olduğundan haberiniz yok sizin. Şuana dek hiçbir yerde adresi olmayan, telefonlara cevap vermeyen bir klinik görmedim. O nedenle biliyorsanız paylaşın adresi gidelim tanışalım yeteneklerinden faydalanalım.

Ama şu adres paylaşılmadığı sürece benim için daima kuşkulu bir yer olarak kalacaktır.

Izmirdeki Aysel hanimdan bahsettigine emin misin? Valla ben senin kadar loop, k4 gibi seyleri bilmiyorum. Bu isin icindeymis gibi konusuyorsun. Benim bildiğim aysel hanim gebzeden beri senelerin ovulen uzmani. Sonre izmire taşındı. Aysel hanim hakkında ilk kez olumsuz bir yorum goruyorum. Ki hic zannetmiyorum aysel hanıma islem yaptirdigini. Ben senin burada hic hizmet bile almadigin uzmanlari agresif bir sekilde kotulenmen dolayı niyetinden supheliyim. Ama cok merak ediyorsan bizim zamanimizda telefonla aradigimiz gibi ararsin ulasirsin. Cevap vermediğine de inanmıyorum. Karalama amaclı oldugu cok acik. Müşterilerinin bircogu avukat ve saglikciydi. Böyle birkac kelime ile coluk çocuğu korkutabilirsin ancak. Oluşturmaya çalıştığın algi icin de ekran görüntüsü alıp göndereceğim sayfalarina. Randevu alamadin diye bir isletmenin isleyisini karalama hakkini kendine bulamazsin. Yasal yollarla calisan bir yerin hakkında algi oluşturmaya calisiyorsun, madem hukukla ilgilisin, bu karalama cabasinin da hukuki karşılığı olduğunu bilirsin. Bu verdigin tepkiler sadece randevu alamayan bir kisinin tepkileri degil, 'o kim oluyor ki' gibi ifadelerin niyetini acik ediyor. Reklam olarak algilarsan da algila. Benim uyeligim ve mesaj geçmişlerim ortada. Fake olmadigimi yonetimden bile sorgula. Sadece doğa hanimin degil benim hayatima dokunmus, beni en buyuk derdimden kurtarmis herkesin hakkini savunurum. Kendisini cok severim hala da ara ara görüşürüm, bayram mesajları yazarim. Klavye basında birilerinin emegini harcamak kolay degil.

Ben size özelden mesaj yazdım ve adresini özel mesajla sordum, özelden hiçbir bilgi paylaşmak yasak değil ve de olamaz. Yasakları bana öğretemezsiniz çünkü hukukla ilgili bir mesleğim var. Ben zeynep hanımı övmek için buraya yazacak olsam, vücudu artık yapmadığını, eskiye nazaran yavaşlamış olduğunu, bu nedenle alternatif aradığımı yazmazdım.

Israrla adres vermiyorsanız böyle bir yasal işletmenin olduğuna haliyle inanmıyorum. İnanmamakta da özgürüm. Gözümüzle görmediğimiz, adres bilgisi olmayan, telefonlara cevap vermeyen bir yer bana yasal bilindik profesyonel bir yasal işletme intibaı uyandırmıyor.

Bütün iğneli epilasyoncular randevulu çalışır zaten, ancak hiçkimseye çat kapı gidilmiyor. Bahane bu olamaz. Ayrıca 2 sene dolu olan da görmedim ki 9 senedir ara ara giderim farklı bölgeler için.

Akranım olup olmamanız konusuna ise hiç girmiyorum, çok gereksiz bir argumandı.

Anlıyorum ki siz de adres paylaşmayacaksınız. Daha fazla uzatmak gereksiz, okuyanlar anlamıştır durumu zaten...

hee tamam canim sen randevu alamadin diye gozun donmus cunku sen prensessin 🤣 ben de alamadim ama o kim oluyor ki kabul etmiyor falan ne ukala laflar sakin ol sampiyon

hee tamam canim sen randevu alamadin diye gozun donmus cunku sen prensessin 🤣 ben de alamadim ama o kim oluyor ki kabul etmiyor falan ne ukala laflar sakin ol sampiyon
Ukala yazmaya devam ederseniz foruma mesajları kaldırması ve sizin üyeliğinizi iptal etmesi için ihtar çekeceğim. Ben size hakaret içeren bir kelime kullanmadım. Sorun sadece randevu alamamak değil. Geçen sene randevu almış olmama rağmen whatsapptan adres paylaşmayıp randevunuza niye gelmediniz diye beni whatsappta azarlamaya kalkması. Paylaşacağım deyip paylaşmadığınız adrese nasıl gelebilirim dedikten sonra araştırıp bulabilirdiniz veya tekrar sorabilirdiniz gibi profesyonellikle hiç bağdaşmayan bir cevap verilmesi, sonrasında ise durduk yere telefonumu engellemesi durumu söz konusu.

Tabi bunların hiçbirisi size “ukala” deme hakkı tanımıyor ve hakaret suçunu işliyorsunuz.

Kapısına gelen bir insanı kabul etmeyip git diyecek herkese aynı tepkiyi veririm. Burada prensesçilik oynayan ben değilim. Durduk yere banlayan da ben değilim. Ben sadece bu yasal işletmenin varlığına inanamacak bir intiba elde edemedim.

Ben size yasal bir güzellik salonunun yasal olan kamuya açık adresini soruyorum, siz bana karalamaya çalışmaktan bahsediyorsunuz. Varsa böyle yasal bir yer, adresini paylaşırsınız. Doğa hanım foruma gelsin paylaşsın adresini. Karalayan falan yok. Olanı anlatıyoruz. Soru soruyoruz. Siz bu kadar çabalayarak savunduğunuza göre bu durumdan da ayrıca şüpheleniyorum.

Son düzenleme:
Evet ekran görüntüsünü alın gönderin beni neden daha evvel durduk yere engellediğini, telefonları açmadığını, randevu almış olmama rağmen adresini paylaşmayıp üstüne bir de adresi kendiniz araştırsaydınız tekrar bana sorsaydınız diye müşterisini azarlamaya çalışmasını buradan mesaj atıp bana lütfen açıklasın.

İzmir değil İstanbul’daki Aysel Hnmdan bahsettim ben. Siz de 9 senedir tüm iğneli epilasyoncuları gezseydiniz bence siz de loop nedir k4 nedir öğrenirdiniz.

Son düzenleme:
Evet ekran görüntüsünü alın gönderin beni neden daha evvel durduk yere engellediğini, telefonları açmadığını, randevu almış olmama rağmen adresini paylaşmayıp üstüne bir de adresi kendiniz araştırsaydınız tekrar bana sorsaydınız diye müşterisini azarlamaya çalışmasını bana lütfen açıklasın.

İzmir değil İstanbul’daki Aysel Hnmdan bahsediyorum ben.

Istanbulda aysel diye bir uzman bilmiyorum onun hakkinda yorum yapamam. Aysel hanim deyince herkes izmirdekini bilir. Bu alanda bir aysel hanim bir doga hanimdir en iyileri. Bence sen aysel hanim gibi doga hanimi da baska bir doga ile karistiyorsun. Cunku biz uygulama yaptirmis kişiler olarak bildigimiz bir konu hakkında konuşuyoruz ama sen hic uygulama yaptırmamışsın ama feveran sekilde karalıyorsun. Hem teknik konulara da hakimsin sanki igneli epilasyon uzmani gibi konusuyorsun... Daha önce yazmamissin ama simdide randevu aldim ama adres vermedi diyorsun. Randevu verip adres vermemek mantikli mi sence? Hukukcu isen bilirsin - ki abim noter ama burada cocuk korkutur gibi kullanmıyoruz biz bu tür seyleri- turk anayasasini ve turk mahkemelerini asilsiz bir sekilde tehdit unsuru olarak kullanmak bir suçtur. Bunun da ekran görüntüsünü sen alabilirsin. Hukukçu isen lazım olur.

Istanbulda aysel diye bir uzman bilmiyorum onun hakkinda yorum yapamam. Aysel hanim deyince herkes izmirdekini bilir. Bu alanda bir aysel hanim bir doga hanimdir en iyileri. Bence sen aysel hanim gibi doga hanimi da baska bir doga ile karistiyorsun. Cunku biz uygulama yaptirmis kişiler olarak bildigimiz bir konu hakkında konuşuyoruz ama sen hic uygulama yaptırmamışsın ama feveran sekilde karalıyorsun. Hem teknik konulara da hakimsin sanki igneli epilasyon uzmani gibi konusuyorsun... Daha önce yazmamissin ama simdide randevu aldim ama adres vermedi diyorsun. Randevu verip adres vermemek mantikli mi sence? Hukukcu isen bilirsin - ki abim noter ama burada cocuk korkutur gibi kullanmıyoruz biz bu tür seyleri- turk anayasasini ve turk mahkemelerini asilsiz bir sekilde tehdit unsuru olarak kullanmak bir suçtur. Bunun da ekran görüntüsünü sen alabilirsin. Hukukçu isen lazım olur.
Evet geçen sene randevu almış olmama rağmen adresi whatsapptan göndereceğim demesine rağmen göndermemesi, sonrasında ben yoğunluktan unutmuş olabilirim neden tekrar sormadınız gibi bir cevap vererek beni azarlaması bana da hiç inandırıcı gelmedi zaten.

Eski müşterilerinin de ısrarla adres paylaşmaması bu inandırıcı olmama olgusunu da güçlendiriyor maalesef. Tehdit kelimesinin teknik anlamını bile bilmiyorsunuz, bunu size açıklamaya uğraşamayacağım. Bedava hukuk dersi veremem, 5 yıllık fakültede bedava ders vermek için okumadım.

Bana “ukala” diyemezsiniz onu net bir şekilde söyleyeyim. Hakaretiniz için özür dilemek yerine üstüne bir de hiç bilmediğiniz bi alan hakkında konuyu genişletiyorsunuz.

Ukala yazmaya devam ederseniz foruma mesajları kaldırması ve sizin üyeliğinizi iptal etmesi için ihtar çekeceğim. Ben size hakaret içeren bir kelime kullanmadım. Sorun sadece randevu alamamak değil. Geçen sene randevu almış olmama rağmen whatsapptan adres paylaşmayıp randevunuza niye gelmediniz diye beni whatsappta azarlamaya kalkması. Paylaşacağım deyip paylaşmadığınız adrese nasıl gelebilirim dedikten sonra araştırıp bulabilirdiniz veya tekrar sorabilirdiniz gibi profesyonellikle hiç bağdaşmayan bir cevap verilmesi, sonrasında ise durduk yere telefonumu engellemesi durumu söz konusu.

Tabi bunların hiçbirisi size “ukala” deme hakkı tanımıyor ve hakaret suçunu işliyorsunuz.

Kapısına gelen bir insanı kabul etmeyip git diyecek herkese aynı tepkiyi veririm. Burada prensesçilik oynayan ben değilim. Durduk yere banlayan da ben değilim. Ben sadece bu yasal işletmenin varlığına inanamacak bir intiba elde edemedim.

sen kimsin ki benim hesabımla.ilgili ihtar falan veriyorsun foruma. Sınırlarını bilmelisin kucuk kız dünya senin etrafında dönmüyor. Ben ukala yazınca bozuluyorsun sen tanımadığın insanlar hakkında ayıp tutuyorsun . Ben gittim arkadaşım yıllar önce gitmis diyorum anlamamak konuyu başka yere çekmek istiyorsun. Ben doğayı falan geçtim beni neden yalancı çıkarmaya çalışıyorsun zaten amacın soru sormak değil üyelere saldırmak. Önce sen konuşmana dikkat edeceksin burada yargı mi dağıtıyorsun Allah Allaah

İstanbul’da Aysel isminde bir uzman var evet, gittim ve de memnun kalmadım.

sen kimsin ki benim hesabımla.ilgili ihtar falan veriyorsun foruma. Sınırlarını bilmelisin kucuk kız dünya senin etrafında dönmüyor. Ben ukala yazınca bozuluyorsun sen tanımadığın insanlar hakkında ayıp tutuyorsun . Ben gittim arkadaşım yıllar önce gitmis diyorum anlamamak konuyu başka yere çekmek istiyorsun. Ben doğayı falan geçtim beni neden yalancı çıkarmaya çalışıyorsun zaten amacın soru sormak değil üyelere saldırmak. Önce sen konuşmana dikkat edeceksin burada yargı mi dağıtıyorsun Allah Allaah
Yarın sabah forum ilgilileriyle “ukala” ifadesini içeren mesajlarınızın silinmesi için konuşacağım. Size hakaret edilmedi ancak siz bana hakaret ettiniz ve şuanda da aynı üslubunuzla konuşmaya devam ediyorsunuz.

Ben, UKALA diyerek hakaret ettiğiniz herhangi bir insanım. Herhangi bir insan hakarete maruz kaldığı zaman hakaret içeren cümleyi ihtar çekip sildirme hakkına sahiptir.

Yarın sabah forum ilgilileriyle “ukala” ifadesini içeren mesajlarınızın silinmesi için konuşacağım. Size hakaret edilmedi ancak siz bana hakaret ettiniz ve şuanda da aynı üslubunuzla konuşmaya devam ediyorsunuz.

sen bence yazdıklarını.bir oku. Ben sana ilk önce güzel bir mesajla cevap verdim niyetinin bu olduğunu anlasam yazmazdım bile. Ukala kelimesine çok takılıyorsun madem sen de aynı inceliği göster. Randevu almakta zorlansam da yüzümu insan içine çıkarmış biri için bu yazdiklarin benim bile ağrıma gitti. Ne demek o kim oluyor ki kapısına geleni kabul etmiyor. Asıl sen kim oluyorsun ki klavye başında ağalık tasliyorsun. Ben bile ilk randevusuz gittiğimde kabul edilmedigim halde bu sözleri etmedim. Müşterisi varken bana zaman ayıramadi sonradan hak verdim diye de kendisine bile soyledim. Dünyanın tüm uzmanları bizim emrimize amade olmuyor. Sen maşallah iğneli epilasyon uzmanı gibisin. Burası da senin babanın forumu değil istediğini yazıp hoşuna gitmeyeni ihtar edemezsin bende seni şikayet edeceğim

sen bence yazdıklarını.bir oku. Ben sana ilk önce güzel bir mesajla cevap verdim niyetinin bu olduğunu anlasam yazmazdım bile. Ukala kelimesine çok takılıyorsun madem sen de aynı inceliği göster. Randevu almakta zorlansam da yüzümu insan içine çıkarmış biri için bu yazdiklarin benim bile ağrıma gitti. Ne demek o kim oluyor ki kapısına geleni kabul etmiyor. Asıl sen kim oluyorsun ki klavye başında ağalık tasliyorsun. Ben bile ilk randevusuz gittiğimde kabul edilmedigim halde bu sözleri etmedim. Müşterisi varken bana zaman ayıramadi sonradan hak verdim diye de kendisine bile soyledim. Dünyanın tüm uzmanları bizim emrimize amade olmuyor. Sen maşallah iğneli epilasyon uzmanı gibisin. Burası da senin babanın forumu değil istediğini yazıp hoşuna gitmeyeni ihtar edemezsin bende seni şikayet edevehunedeceğim
Evet burası babamızın forumu değil ve bana “ukala” “küçük kız” “sakin ol şampiyon” diyemezsiniz. Yazdıklarımı okuyun, kendi yazdıklarınızı okuyun, üslubunuzun ne kadar yanlış olduğunu anlayacaksınız. Yarın bu mesajları şikayet edip sildireceğim. Hoşuma gitmeyeni değil bana hakaret eden kişinin mesajlarını sildirmek için gereken neyse yapacağım evet. Size hakaret edilmiş mi? Geçmişe dönün bakın. Bu nerede olduğu bilinmeyen işletmeyi böyle insanlara hakaret edecek seviyede savunmanızın bir sebebi vardır muhakkak.

Evet geçen sene randevu almış olmama rağmen adresi whatsapptan göndereceğim demesine rağmen göndermemesi, sonrasında ben yoğunluktan unutmuş olabilirim neden tekrar sormadınız gibi bir cevap vererek beni azarlaması bana da hiç inandırıcı gelmedi zaten.

Eski müşterilerinin de ısrarla adres paylaşmaması bu inandırıcı olmama olgusunu da güçlendiriyor maalesef. Tehdit kelimesinin teknik anlamını bile bilmiyorsunuz, bunu size açıklamaya uğraşamayacağım. Bedava hukuk dersi veremem, 5 yıllık fakültede bedava ders vermek için okumadım.

Bana “ukala” diyemezsiniz onu net bir şekilde söyleyeyim. Hakaretiniz için özür dilemek yerine üstüne bir de hiç bilmediğiniz bi alan hakkında konuyu genişletiyorsunuz.

Kelime oyunlarına gerek yok. Hem randevu almissin, adres vermedi diyorsun cok gitmek istiyorsun ama ona tekrar adresi sormuyorsun. Sonra gelip buradan adres soruyorsun. Klavye basinda yüksek yüksek konusmak kolayiniza geliyor. Burada sirf randevu alamadin diye insanlari karala, benim dayim polis diyen ergenler gibi hukukcu kisvesiyle tehdit etmeye çalış ama başkası sana hakkı hukuku hatirlatinca ders vermeye çalış. Noter olmanin ne kadar zor olduğunu biliyorsundur. Ben o dersi gerekirse kat kat abimden alirim. Bir randevu alamadi diye bu kadar karalayip, insanlarla kavga edecek kadar iletisim problemi olan ve söyledikleri birbiri ile çelişen birini daha fazla ciddiye alamayacağım. Tezatlarla dolusun. Agresifsin. Daha önceki mesajlarina baktım yorumlarinda hep saldirgan bir tavrın var. Ben olsam iletisim problemi olan birine zaten randevu vermem. Hukukcu oldugunuzu da bu kadar belirtip hukukun içini bosaltmayin artık. Eee ne yani Allah mısın? Yukarıda tehdit ile ilgili ifadeyi de tekrar oku. Teyit gerekiyorsa abime sorayım sonucta noter, herhalde biliyorsundur noter ne demek. Hukukcuyum diye insanları tehdit edersen, ben de yavas ol kabilinden bunu belirtmek durumunda kalırım. Hiç sevmedigim bir sey yok abim noter, yok ben avukatim, doktorum. Hem hukukla ilgili bir meslek ne demek? Acikca soylemeyip ama gizlice tehdit etmek. Bravo cok olgunca bir davranış 👏

Evet burası babamızın forumu değil ve bana “ukala” “küçük kız” “sakin ol şampiyon” diyemezsiniz. Yazdıklarımı okuyun, kendi yazdıklarınızı okuyun, üslubunuzun ne kadar yanlış olduğunu anlayacaksınız. Yarın bu mesajları şikayet edip sildireceğim. Hoşuma gitmeyeni değil bana hakaret eden kişinin mesajlarını sildirmek için gereken neyse yapacağım evet. Size hakaret edilmiş mi? Geçmişe dönün bakın. Bu nerede olduğu bilinmeyen işletmeyi böyle insanlara hakaret edecek seviyede savunmanızın bir sebebi vardır muhakkak.

beni doga veya zeynep ilgilendirmiyor senin bana ukala ukala cevap vermen ilgilendiriyor. Sen önce kendi üslubuna bak. Bakalım yeteneği neymiş kim oluyor ki falan. Ay sanki az önce bunları yazan sen değildin. Randevu alamadın diye gözün dönmüş saldırıyorsun. Millet merkeziyle ilgili karar alırken senden akil mi alacak. Zeynep hanimi öveceksin diye yazmissin anlamamak icin aptal olmak lazım. Aman senle uğraşamam git ukala yorumumu sildir egoist

Kelime oyunlarına gerek yok. Hem randevu almissin, adres vermedi diyorsun cok gitmek istiyorsun ama ona tekrar adresi sormuyorsun. Sonra gelip buradan adres soruyorsun. Klavye basinda yüksek yüksek konusmak kolayiniza geliyor. Burada sirf randevu alamadin diye insanlari karala, benim dayim polis diyen ergenler gibi hukukcu kisvesiyle tehdit etmeye çalış ama başkası sana hakkı hukuku hatirlatinca ders vermeye çalış. Noter olmanin ne kadar zor olduğunu biliyorsundur. Ben o dersi gerekirse kat kat abimden alirim. Bir randevu alamadi diye bu kadar karalayip, insanlarla kavga edecek kadar iletisim problemi olan ve söyledikleri birbiri ile çelişen birini daha fazla ciddiye alamayacağım. Tezatlarla dolusun. Agresifsin. Daha önceki mesajlarina baktım yorumlarinda hep saldirgan bir tavrın var. Ben olsam iletisim problemi olan birine zaten randevu vermem. Hukukcu oldugunuzu da bu kadar belirtip hukukun içini bosaltmayin artık. Eee ne yani Allah mısın? Yukarıda tehdit ile ilgili ifadeyi de tekrar oku. Teyit gerekiyorsa abime soyarım sonucta noter, herhalde biliyorsundur noter ne demek.
Güzel, abinize birisine “ukala” demenin hakaret suçunu oluşturup oluşturmadığını sorun öğrenin o zaman. Sizinle daha fazla muhatap olamayacağım, forum yöneticileri bakıp incelerler mesajlarınızı zaten. 5 senedir üyesi olduğu bir ortamın kurallarına saygı göstermeyip başka üyelere hakaret eden bir insana anlatabilecek fazla bir şeyim yok.

X