Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar lavanta yağı siparişi vermiştim nerde olduğunu hatırlamıyorum ama lavanta yağının tırnakları güçlendirdiğini ve uzattığını okudum lavanta yağını bu amaçla kullanan varmı ?
Birde shea butterın bi çok şeye derman olduğunu yazmışsınız bendede küçük boyu var şu metal kapta olandan, bi aydır topuklarım yarım ay şeklinde çok sertleşti bunun sebebide yeni bi babet almıştım taban kısmı sertti ve ona rağmen gün içinde saatlerce gezdim hemde sürekli e bi ay sonunda baktım ki topuklarım sertleşmiş...
Bu shea butter bu sertliğede çare olurmu acaba:))
bu arada arkadaşlar shea butterın dudak çatlaklarına çok iyi geldiğini sölemiş ama ben bu zamana kadar ne yaparsam yapayım dudak çatlaklarıma çare bulamadım... buna she butterda dahil :KK43: bir şey sürmezsem muhakkak çatlar :KK43:

çok güzel cevaplar yine :KK42::KK9: ama anlamadım ki ben bişeyi.. yağ bakımından sonra laktikli tonik mi süreceğiz? :KK53: yoksa önce tonik sonra yağlar mıı :KK53: iyice karıştı kafam :KK1: zaten alışveriş yapamadım, kartım yetersiz bakiye dedi, nasıl oluyosa dışarda alışveriş yapabiliyorum ama :KK14::KK14:

vaaaaaaaaayyy süpppeer tarifleeeeerrr!! ben de bi liste,tablo gibi bişey yapsam sen de onaylasan olur mu :KK1::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK1:Yağ bakımlarından önce yada ertesi sabah yüzünü yıkadıktan sonra toniğini sürersin tatlım, yap bakalım tablonu inceleyelim hem diğer arkadaşlara örnek olur
Anladım canım lilyum gibi bir çiçek kokusu istiyorum ben mersin alayım o zamn :KK34::KK34:

Yasemin çok güzel:KK16:

tşk ederim hoşbulduk benim cildim çok problemi gitmediğim dr kullanmadığım krem ilaç vs kalmadı diyebilirim ama sonuç aynı ne olduğu hakkında fikrim yok mantar gibi ama değil kızarıp kabarıyo sanki kaynar su dökülüp yanmış gibi bi görüntü oluyo ve sonra kabuk şeklinde pul pul dökülüyo ama bu herzaman değil zaman zaman oluyo streste güneşte bazı kozmetik ürünlerinde .. dün yeni sipariş verdim doaya sizin anlatım ve tecrübelerinizi göz önüne alarak pirinç kepeği yağı + nar çekirdeği yağı + kara üzüm çekirdeği yağı + nar sabunu annemede varisleri için at kestanesi sabunu şimdilik bunlarla cildimi toparlamaya çalışıcam

Benim 3lü mü seçmişsiniz cildinizi yumuşatıp pullu oluşumu engeller en azından ve lütfen kendinize dikkat edin 3 günlük dünya sağlık kadar mühim olan yok:KK34:
Mantar tarzı bir oluşum varsa ozon yağı mantarın baş düşmanı esas onun faydasını göreceksiniz gibi geldi bana. Güle güle kullanın şimdiden inşallah şifa olsun:nazar:

kızlar ben laktık asıt yuzde kırk aldım. yuzume degıl bacaklarıma kullancam . doa ya sorum ama bır cumle ıle cevap verdıler nasıl kullancam ne yapcam hepsını bır andamı surcem hıc bır bılgım yok lutfen bılen bırı acıklayabılır mı belkı daha once yazdınız ama emanet bır bılgısayardan yazıyorum ınternete pek gıremıyorum. anlatırsanız cok sevınırım. cebten gırınce okurum. hemen yapmak ıstıyorum belki işe yarar. cocuklugumdan berı yara bere ıcınde lekelerden kurtulamıyorum.:KK43:

Bende 40lık aldım ama bu mevsimde uygulamayı düşünmüyorum ki 20lik olan ile tonik yaptım, 40lık hakkında henüz tecrübem yok ama şunu söyleyebilirim tca kadar sert olmadığı kesin:KK34:

Kızlar lavanta yağı siparişi vermiştim nerde olduğunu hatırlamıyorum ama lavanta yağının tırnakları güçlendirdiğini ve uzattığını okudum lavanta yağını bu amaçla kullanan varmı ?
Birde shea butterın bi çok şeye derman olduğunu yazmışsınız bendede küçük boyu var şu metal kapta olandan, bi aydır topuklarım yarım ay şeklinde çok sertleşti bunun sebebide yeni bi babet almıştım taban kısmı sertti ve ona rağmen gün içinde saatlerce gezdim hemde sürekli e bi ay sonunda baktım ki topuklarım sertleşmiş...
bu arada arkadaşlar shea butterın dudak çatlaklarına çok iyi geldiğini sölemiş ama ben bu zamana kadar ne yaparsam yapayım dudak çatlaklarıma çare bulamadım... buna she butterda dahil :KK43: bir şey sürmezsem muhakkak çatlar :KK43:

Lavanta bu işe de mi yarıyormuş gerçi bende uzama ve güçsüzlük problemi yok ama destek olur deneyeceğim:KK16:
Shea butter ı geldiğinden beri dudaklarıma kullanıyorum memnunum benimde çok çatlardı dudaklarım yaz kış. Dirsek, tırnak dipleri, dudaklar, dizler, dirsekler kullanıyorum.
Elbette topuğa deneyin bakalım nasıl sonuç alacaksınız, hindistan cevizi yağıda bu tür durumlarda kullanılıyor bir deneyin isterseniz:KK34:

topuklarına hiç düşünmeden shea butter i kullanmalısın ,çok iyi geliyor.
benimde dudaklarım da çatlardı,ama bu hindistan cevizi yağı dolgun ve yumuşacık yapıyor ,ayrıca bol su tüketmen lazım.

$120720121413.jpg

evet ben de kahve mi yaptım içtikten sonra Lady'nin önerdiği telve peelingini yapıcam :KK8::KK8:
hatta öncesinde forumda fal mı baktırsam kii :KK1::KK1:

Eki Görüntüle 463247

evet ben de kahve mi yaptım içtikten sonra Lady'nin önerdiği telve peelingini yapıcam :KK8::KK8:
hatta öncesinde forumda fal mı baktırsam kii :KK1::KK1:

:KK1::KK1: Afiyet olsun tatlım. Okumamış olan arkadaşlar vardır yazayım tekrar.
Kalan telveyi bitirene kadar kat kat sürün (göz altı ve kaş altına sürebilirsiniz ama göz altını ovarak çıkartmayın) kuruduktan sonra su kullanmadan ovarak fazlasını çıkartın sonra suyla kalanı durulayın:KK16:

Öncelikle emeğe saygından dolayı çok teşekkür ederim tatlım, hoşgeldin:KK9::KK42:
Cevap verirler tatlım ama neticede onlar da cildiye hekimi değil ki:KK9:
Yaz cilt problemlerini aynı sorunları olan ben yada diğer arkadaşlarda yardımcı olur:KK17:

teşekkür ederim gece maile cvp vermişler tel verilmiş gelirken arayın yol tarifi yapalım die yerlerindede satış varmış çok sevindim sizi takipdeyim:KK76: gidince yazarım sizlere

teşekkür ederim gece maile cvp vermişler tel verilmiş gelirken arayın yol tarifi yapalım die yerlerindede satış varmış çok sevindim sizi takipdeyim:KK76: gidince yazarım sizlere

Bu arada dün yazmayı unuttum kullanıcı nickiniz kedimin ismi ''Asi'':KK1:
Tanıştırayım evimizin prensi asi:KK17::KK9:
$37956_1336231177134_2093730_n.jpg $37956_1336231057131_1571735284_30788000_2035910_n.jpg

ben oluşturdum tablo ladycim ama buna göre benim yağ bakımları haftada 5 oldu :2: sabahları hep aynı, nar sabunu - tonik -güneş kremi..
ama akşamlar değişik.. ama sanki yanlış bişeyler var gibi..
bi yerleri yanlış mı anladım ki gene :KK36:

$bakim.jpg

Eklentiler

• $bakim.jpg
    $bakim.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 155
Son düzenleme:
kızlar bu yeni parfümler satışda değil mi vanilya paçuli falan göremedim.
yoksa sadece hediye mi geliyor onlar?

ben oluşturdum tablo ladycim ama buna göre benim yağ bakımları haftada 5 oldu :2:
bi yerleri yanlış mı anladım ki gene :KK36:

Eki Görüntüle 463276

Tatlım gündüz için eline bir parça güneş kremi al bir parçada evigenli nemlendirci ikisini karıştır sür cildine (hem koruma hem nem olur)
Kil maskesinin arasını aç biraz mesela salı cumartesi olsun.
Yağ bakımını 3 e düşür bence.
Aslında gayet güzel tablo olmuş ama sıkı program sürekli uyabilecek misin:KK9:

Son düzenleme:
Tatlım gündüz için eline bir parça güneş kremi al bir parçada evigenli nemlendirci ikisini karıştır sür cildine (hem koruma hem nem olur)
Kil maskesinin arasını aç biraz mesela salı cumartesi olsun.
Yağ bakımını 3 e düşür bence.
Aslında gayet güzel tablo olmuş ama sıkı program sürekli uyabilecek misin:KK9:

kilden sonra krem yada yağ sürmezsem yüzüm gerilir mi diye korktum da..
kilden sonra sadece tonik kullansam da oluyo mu?
ben düzenli bişey kafamda oluşturmazsam yapmıyorum, hemen bırakıyorum bu iyi olur benim için..

kilden sonra krem yada yağ sürmezsem yüzüm gerilir mi diye korktum da..
kilden sonra sadece tonik kullansam da oluyo mu?
ben düzenli bişey kafamda oluşturmazsam yapmıyorum, hemen bırakıyorum bu iyi olur benim için..

Canım çok germiyor ama ciltteki yağı aldığı için tonikleyip bir 15dk sonrada nemlendirci sürmen yeterli:KK34:

X