Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar aldım kargomu. Kakao yağımı lady seninki gibi diskler şeklinde bekliyordum ama poşetin içinde erimişler. Kullanımı biraz zor olacak benim için

Kızlar aldım kargomu. Kakao yağımı lady seninki gibi diskler şeklinde bekliyordum ama poşetin içinde erimişler. Kullanımı biraz zor olacak benim için

Canım at biraz difrize toparlasın, ben sonrasında 200ml lik bir nemlendirici kabım vardı ona koydum kakao yağımı tabi bakım ürünlerimin olduğu (güneş ışığına maruz kalmayan ) dolabımda muhafaza ediyorum:KK34:

Canım at biraz difrize toparlasın, ben sonrasında 200ml lik bir nemlendirici kabım vardı ona koydum kakao yağımı tabi bakım ürünlerimin olduğu (güneş ışığına maruz kalmayan ) dolabımda muhafaza ediyorum:KK34:

Evet canım buzdolabına onu ve birkaç ürünümü daha koydum. Sonra da boş krem kabı bulabilirsem ona koyayım bari sağol:KK16:

lavanta suyu
laktik asit
fesleğen kremi
nar çekirdeği yağı
kil
biraz önce almış bulunuyorum

:KK9:Hayırlı olsun güle güle kullan tez zamanda kavuş:KK9:

Lilyum var elimde canım.Ben lavanta ve gül suyunu diyorum ikisini de mi alsam diye :KK23:
Ya bir de kil almakta kararsızım cünkü benim kil maskelerim hep hazırdı kendim hazırlayabilir miyim bilmiyor zor gelebilir bir yerlerime :KK1::KK1::KK1::KK14:

Canım ben denedim verdiğim ölçü tam oluyor yapabilirsin:KK34:
(1 tatlı kaşığı kil + 4 tatlı kaşığı gül suyu):KK76:

:KK9:Canım ben denedim verdiğim ölçü tam oluyor yapabilirsin:KK34:
(1 tatlı kaşığı kil + 4 tatlı kaşığı gül suyu):KK76:

Tamam canım alayım o zaman kolaymış :KK34:
Lavanta da alcam gül suyu da alcam kil de alcamm shea butterım yok onu da alcam bir de nar çekirdeği yağıı... yeter sanırım bu kadar cok da abartmıyım :KK1::KK1::KK1:

Merhaba 2 sorum olacakti. Lady subaru pirinc kepeği yağı tek basına da kullanılır değil mı? Bir de yağlı saclar icin olan sampuanii yaglanmayi geciktiriyor mü? Cevabın icin şimdiden teşekkürler. ( tabi ki kullanan arkadaslar da fikir verebilir)

Tamam canım alayım o zaman kolaymış :KK34:
Lavanta da alcam gül suyu da alcam kil de alcamm shea butterım yok onu da alcam bir de nar çekirdeği yağıı... yeter sanırım bu kadar cok da abartmıyım :KK1::KK1::KK1:

Ama çok dolu dolu tatlı kaşığı kil değil bunu belirtmeyi unutmuşum, normal:KK1:

Merhaba 2 sorum olacakti. Lady subaru pirinc kepeği yağı tek basına da kullanılır değil mı? Bir de yağlı saclar icin olan sampuanii yaglanmayi geciktiriyor mü? Cevabın icin şimdiden teşekkürler. ( tabi ki kullanan arkadaslar da fikir verebilir)

Evet tatlım elbette tek kullanabilirsin bunu da diğerlerini de.
Ben yağlı saçlar için olanı kullanıyorum evet geciktiriyor yağlanmayı:KK34:

şimdiye kadar şampuandan çok şikayet ettiğimi defalarca yazdım en sonunda bıraktım kullanmayı.
nane sabunu saçıma çok iyi geldi, saçlarım aşırı yağlı çok iyi temizliyor nane sabunu.
durularken de elma sirkesi kullanıyorum mis gibi oldu saçlarım.

şimdiye kadar şampuandan çok şikayet ettiğimi defalarca yazdım en sonunda bıraktım kullanmayı.
nane sabunu saçıma çok iyi geldi, saçlarım aşırı yağlı çok iyi temizliyor nane sabunu.

Sana iyi gelmemiş demek güzelim neticede hepimizin yapısı farklı birde doğal ve doğala yakın ürünlerde yaşanır böyle şeyler, şampuan belkide saç derine ve saç yapına uygun değildi.
Sağlık olsun en azından çözümünü nane sabunuyla bulmuşsun:KK34:

ben gelmeyeli ne çok şey yazılmış kaç sayfa olmuş böyle :KK23: hepsini okuyamadım ama ilk fırsatta okucam :emir_bebek:
doa dan uzak kalmadım ürünlerimide yanıma alıp tatile gittim :21:
ama sizden uzak kaldım :KK43: kendime gelir gelmez aranızda olmak istiyorum özlendiniz :KK34:

ben gelmeyeli ne çok şey yazılmış kaç sayfa olmuş böyle :KK23: hepsini okuyamadım ama ilk fırsatta okucam :emir_bebek:
doa dan uzak kalmadım ürünlerimide yanıma alıp tatile gittim :21:
ama sizden uzak kaldım :KK43: kendime gelir gelmez aranızda olmak istiyorum özlendiniz :KK34:

:KK9:Çok özlettin kuzum hoşgeldin sefa getirdin:KK3:

Kızlar az önce laktik asit ile gül suyunu karıştırdım bir pamuk ile bacaklarıma sürdüm valla doğru mu yaptım bilmiyorum. Kac zamandır ayağımda kocaman kocaman yaralar var önce sinek ısırığı gibi idi sonra büyüdü kızardı. Kabuk bile oldu sanırım kedimizin karısı doğum yapmıştı evde bir sürü kedimiz oldu galiba onlardan pire atladı ısırdı beni :-D üç gündür shea yağı sayesinde bayağı azaldı yara. Acıyordu acısı geçti sayılır. Valla ben cok üzüldüm ne kadar zaman iyi kil ve gül suyu aradım doa çıkarmadi. Ben aldıktan sonra çıkardı. Zaten kil azıcık kullanınca yetiyor simdi bir daha alsm olmaz.

Bugun saç kremi ve dökülme için bakım yağı karısımına hindistan cevizi yağı da ekledim, aslında bunu hindistan cevizi yagını ayrı uygulamaya üşendiğimden yaptım babam, "üşenenin oğlu kızı olmaz" derdi benim olmayacak herhalde :KK9:

sabun kepek yapmadı mı saçında

kızlar gözlerimin etrafında yağ bezeleri oluşmaya başladı. laktik asitli tonik iyi gelir mi acaba . göz çevresine sürüyor musunuz

kızlar bi de doğal deodorant istedim. sabun gibi bişi geldi. şap yazıyodu galiba üstünde . dirak koltukaltına mı sürcem onu

X