Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
lady cildimi yazacaktım ev bi anda doldu:KK4:ben 39 yaşıma girdim:KK17:son 5 6 senedir sivilce çıkıyo yüzümde ayrıca çenem ve burun kenarları kızarır yıkayıncada kuruyo pul pul oluyo krem verdi dr çok olunca ara ara ondan kullanıyorum 2 -3 tane güneş lekesi ve sivilce izleri var biraz sivilcede izlerde hafifledi limonlu su ile siliyorum sivilcelere inanın en iyi kozmetikleri dermokozmetikleri aldım kullandım kullanıyorum da ilk başta düzeltiyo sonra sivilce devam bu ara gitti biraz bu ürünlerdede korkum ilk başta düzeltip sonra yine aynı olursa o yüzden sıkıntım yinede fikirlerinize açığım

mail attım ama sorunun kaynağını bilmediklerini, kredi kartı bilgilerimizi göremediklerini söylediler
özcan beyin soyadı neydi havale yapacağım alırken sorun olmasın ?

Zaten havale bılgılerı yazıyor doanın sıtesınde ben ödemelerımı hep havale ıle yapıyorum ozcan beyın adına degıl sırketın adına hesap o nedenle soyısım bılgısı gerekmıyor, aradıgınız havale bılgılerı sıparıs bolumunuzde vardır.

Zaten havale bılgılerı yazıyor doanın sıtesınde ben ödemelerımı hep havale ıle yapıyorum ozcan beyın adına degıl sırketın adına hesap o nedenle soyısım bılgısı gerekmıyor, aradıgınız havale bılgılerı sıparıs bolumunuzde vardır.

ben de o şekilde yaptım artık.. havalede kapıda ödeme filan yapmıyoruzdur inşallah :KK1:

lady cildimi yazacaktım ev bi anda doldu:KK4:ben 39 yaşıma girdim:KK17:son 5 6 senedir sivilce çıkıyo yüzümde ayrıca çenem ve burun kenarları kızarır yıkayıncada kuruyo pul pul oluyo krem verdi dr çok olunca ara ara ondan kullanıyorum 2 -3 tane güneş lekesi ve sivilce izleri var biraz sivilcede izlerde hafifledi limonlu su ile siliyorum sivilcelere inanın en iyi kozmetikleri dermokozmetikleri aldım kullandım kullanıyorum da ilk başta düzeltiyo sonra sivilce devam bu ara gitti biraz bu ürünlerdede korkum ilk başta düzeltip sonra yine aynı olursa o yüzden sıkıntım yinede fikirlerinize açığım

Canım limon suyu (sitrik asit) cildini kurutur ve hassaslaştırır bence kullanma.

Cildin kuru ve hassas demek öncelikle uygun nemlendirici lazım ben kızlara fesleğen kreminin için evigen (e vitamini) öneriyorum hem yağsız ve piyasadaki doğala en yakın krem o sende kullanabilirsin.
Ozon yağı ve pirinç kepeği+ kara üzüm çekirdeği+ nar çekirdeği yağı al bu üçlü kombin ve ozon yağı hem bakım yapar cildine hem lekelerine çözüm olur, cilt tonunuda dengeler.
Doa nın sabunları pek güzel ne bende diğer kullanan arkadaşların yorumlarında pullanmaya rastlamadım, süt bal, nane sabununu öneririm:KK34:

tatlım tablon süper ama ozon kullanmıyor musun? yoksa yağ bakımının içindemi o da :26:

Tam bende aynı şeyi düşünüyordum:44:

tatlım tablon süper ama ozon kullanmıyor musun? yoksa yağ bakımının içindemi o da :26:

yok canım ozon kullanmayı düşünmedim açıkçası,
kargo bana gelmiyo,eczaneye gidiyor. ordan alıyorum.
buzluğa atma işi fln var ya, uğraşmazlar belki dedim.. açıkçası kendime de güvenemedim..buzluktan çıkar sür, uğraşmam sanırım ben onunla :KK4:
ama o yağ karışımına katmamamk lazım ozonu, istersen ayrıca 1-2 gün ona ayırabilirsin..

Son düzenleme:
Bu arada dün yazmayı unuttum kullanıcı nickiniz kedimin ismi ''Asi'':KK1:
Tanıştırayım evimizin prensi asi:KK17::KK9:
Eki Görüntüle 463278 Eki Görüntüle 463277

Allahım çok tatlı yerim onu ben :KK16::KK16: Yemem tabi şaka, hayvan kardeşlerimi yemiyorum hiçbirini:)

Kızlar dün sipariş vermiştim, bugün gelecekmiş aras kargo aradı kapıda ödemeli siparişiniz var biliyorsunuz değil mi diye. Bu ne hızdır?
Ya Van da çok uzak olduğu için geç geliyordu buradaki normal?

Lavanta yağından aldım ben de, daha çok rahatlatıcı ve antiseptik etkilerinden faydalanmak için yağ karışımlarıma eklemeyi düşünüyorum

Son düzenleme:
Kızlar dün verdiğim sipariş 5 dakika önce bana ulaştı.
Çok şaşırdım....
İlk defa bu kadar çabuk geldi sadece 1 gün sürdü valla şaşırdım yani :)
Siparişlerimin yanında yasemin ve misthia katı parfümlerinden yollamışlar...
Erimişler gelene kadar deneyip buzdolabına attım.
yasemin ilk başta hoş olmuyor ama bi kaç dakika sonra güzel tam bir yasemin çiçeğinin kokusunu alıyor...
misthia ise daha lisedeyken kullandığım bi parfüme benziyor düşünüyorum adını çıkaramıyorum bi türlü..
Daha önceden lilyum sipariş vermiştim onu 212 sexy ye benzetmiştim çok severek kullandığım bi parfümdü bu yüzden lilyuma bayılmıştım...

Son düzenleme:
Allahım çok tatlı yerim onu ben :KK16::KK16: Yemem tabi şaka, hayvan kardeşlerimi yemiyorum hiçbirini:)

Kızlar dün sipariş vermiştim, bugün gelecekmiş aras kargo aradı kapıda ödemeli siparişiniz var biliyorsunuz değil mi diye. Bu ne hızdır?
Ya Van da çok uzak olduğu için geç geliyordu buradaki normal?

Lavanta yağından aldım ben de, daha çok rahatlatıcı ve antiseptik etkilerinden faydalanmak için yağ karışımlarıma eklemeyi düşünüyorum

:)
evet bu ne hızdır.
Benimkide az önce geldi şaşırdım gerçekten :)
Bu zamana kadar gerek doa gerekse başka yerden verdiğim siparişler hiç 1 günde gelmemişti:)

kızlar keşke doa ramazan kampanyası gibi bişey yapsada 10 lu 20 li paketlerde sabun birazdaha uyguna satsalar iyaşe paketlerine birer tane koyabilsek bizde. o kadar memnunum ki herkes kullansın istiyorum. sabahtan beri hesap yapıyorum sabun koymayayım bir paket daha hazırlanırım falan işin içinden çıkamadım bir türlü :44:

Son düzenleme:
kızlar keşke doa ramazan kampanyası gibi bişey yapsada 10 lu 20 li paketlerde sabun birazdaha uyguna satsalar iyaşe paketlerine birer tane koyabilsek bizde. o kadar memnunum ki herkes kullansın istiyorum. sabahtan beri hesap yapıyorum sabun kaymayım bir paket daha hazırlanırım falan işin içinden çıkamadım bir türlü :44:

İnsanın gözü doymuyor ki yani en azından benim:)
Bir şeyler aldıkça diğerinde kalıyor gözüm.
Lazım olsun olmasın illa bişiler almak istiyorum:)

Yasemin satışta yok ki ladymm :KK50:

Yakındır çıkar satışa ben dahil çok kişi beğendi:KK9:

Kızlar dün verdiğim sipariş 5 dakika önce bana ulaştı.
Çok şaşırdım....
İlk defa bu kadar çabuk geldi sadece 1 gün sürdü valla şaşırdım yani :)
Siparişlerimin yanında yasemin ve misthia katı parfümlerinden yollamışlar...
Erimişler gelene kadar deneyip buzdolabına attım.
yasemin ilk başta hoş olmuyor ama bi kaç dakika sonra güzel tam bir yasemin çiçeğinin kokusunu alıyor...
misthia ise daha lisedeyken kullandığım bi parfüme benziyor düşünüyorum adını çıkaramıyorum bi türlü..
Daha önceden lilyum sipariş vermiştim onu 212 sexy ye benzetmiştim çok severek kullandığım bi parfümdü bu yüzden lilyuma bayılmıştım...

Ben genel müdürlüğü arayıp bu ne ciddiyetsizlik vs diye ayağa kaldırdım acaba bunun etkisi mi:KK47::KK1:

Şimdi bir şey sorucam cildim yağlı tonik olarak lavanta suyu mu gül suyu mu daha iyi olur???

Tatlım şu şahane kaliteli gül suyu varken kaçırma derim:KK9: Lavantayı gül suyunu bitirince alırsın:KK34:

Yakındır çıkar satışa ben dahil çok kişi beğendi:KK9:

Ben genel müdürlüğü arayıp bu ne ciddiyetsizlik vs diye ayağa kaldırdım acaba bunun etkisi mi:KK47::KK1:

Tatlım şu şahane kaliteli gül suyu varken kaçırma derim:KK9: Lavantayı gül suyunu bitirince alırsın:KK34:

:KK1::KK1:
Kimbilir belkide:)
Ama ne olduysa çok iyi olmuş yani:))))

X