Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Düzleştirici saçın baş düşmanı asla kullanmam Güzel günlerde kullan tatlım

Kırmızıyla işaretlediğim kısma

Yorumlarını keyifle okudum tatlım koltuk altında kullanmaya başlamamız şahane oldu deodorantların suratına bakmıyorum
Hele üstüne paralel kokuda bir parfüm sık kalıcılığı X3 oluyor

Bu incelediğim solidler de satışta yok ama aklıma şöyle bir şey geldi hani olur ya kimisine vanilya, gül, paçuli, kimine gül, vanilya hanımeli, vetiver vs yollamış olabilirler diye düşünmüştüm ama yetişmemiş ve haliyle bizlere sunulmamış da olabilir.

Hımmm kokular içinde hanımelı yok henuz tüh henuz çıkmadı demek ki

inşallah yakında çıkar ya onu bekliyordum ben.benım sıparıslerde daha bugun cıkmıs ,yazdıklarınıza istinaden hıc sevmedıgım hındıstan cevızı yagından aldım,daha once kullanmıstım ve hıc memnun kalmamıstım,resmen kafa derımı yakmıstı,ama doa marka değildi,aktardan alınma sıvı bır urundu,doa nın urununden umutluyum deneyelım bakalım sonuc ne olacak sampuanımıda degıstırdım boyalı saclar ıcın olanından aldım her ne kadar sacım boyalı olmasada muhtevıyatı cok hosuma gıttı,bu arada sac kremının ıcıne gul yagı kattım harıka kokuyor,keratınlı maske dısarıda kalınca bozuluyor haberınız ollsun buzdolabına koyun.

Bende bunun için bekliyordum alışveriş yaptığım mağaza sahibi arkadaşım zorla denemem için vermişti.
Sonrasında internete o doğal deodorantın içeriği olarak üstünde yazan ''potasyum alum''u yazdım
Sizde yazın bakalım doğal deodorant gerçekten çok doğal, kullanmıyorum ama elimde mevcut.
Solidler baş tacım en güzel deodorantım

Evet umarım bır an önce cıkar hanımelı melısa dört actık gozumuzu beklıyoruz ve umarım kokusu da hanımelı gıbı olur kı önemlı olan da o zaten yoksa anlamı yok.

Hındıstan cevızı yagı guzel belkı senın aldıgın yerınkı ıyı degıldır bılemıyorum ama ben de ılk kez kullanıyorum hındıstan cevızı yagını ve gayet memnun kaldım, sacımı yıkadıktan sonra serum gıbı kullanıyorum.

Evet keratın maskesı dısarda durunca renk degıstırıyor ben de buzdolabında saklıyorum.

Yorumlarını keyifle okudum tatlım koltuk altında kullanmaya başlamamız şahane oldu deodorantların suratına bakmıyorum
Hele üstüne paralel kokuda bir parfüm sık kalıcılığı X3 oluyor

Ne demek ne demek ben de keyifle okuyorum senin yorumlarını. İyi oldu bu Doa iyiii :)

Cildimde de pirinç kepeği ve nar çekirdeği yağlarını denemeye başladım bugün. Yorum için henüz erken diye bir şey yazmadım. 10-15 gün sonra sağlıklı olur ama yaptığım rutini yazayım.

Güzelce bal süt sabunuyla yıkadım, gül suyuyla sildim sonra yeşil kil maskesi yaptım. 20-25 dk bekletip yıkadım ve yine gül suyuyla tonikledim. Küçücük bir kozmetik kabında bu iki yağı ve 2 ampul evigeni karıştırdım. Sadece 2 kez parmak batırarak tüm cildime yedirdim. Malum her şeyde olduğu gibi bu yağların da azı karar çoğu zarar

Ne yapıyoruz o zamaaaan? Koşarak uzaklaşıyoruuuuuuz

Teşekkür ederim
Hatta parmak uçlarınla aşağıdan yukarıya cildine 5 dk civarı masaj yaparak uygula 1. haftadan itibaren sonuçlarını almaya başlayacaksın
Cildinide düzenli şekilde yıkadığında oooh mis

Yani bu doğal deodorant ıyı bırsey mı kötu bırsey mı anlamadım kı ben yorumundan bırsey lady, malum gecenın yarısı oldu uykum geldı sanırım benım kafa durdu :44:

Kızlar bu arada biraz seyrek mi yapsak yorumları ne yapsak ve bu kadar kalabalık olmasak her an bırının dıkkatını çekıp gelıp topıgı karıstırabılır ne bıleyım gokten gok tası dusebılır, yıldırım çarpabılır bu zamanda her turlu şey olabılebılır fena

ben de doa kozmetiği bu sitede görmüştüm merak edip sipariş vermiştim.açıkçası çok bi beklenti içinde de değildim.

cilt bakım ürünlerine daha önce o kadar çok para harcamıştım ki hiçbirinden de ciddi bir fayda göremedim.biraz problemli bir cildim var .4-5 seans cilt bakımına da gittim .bir güzel de kazıklandım.sözde doğal diye 600-700 liralık cilt bakım ürünleri aldırttılar.sonra farkına vardım aldığım ürünlerin çoğunda praben var .bir daha gitmedim.

cildim biraz problemli olduğundan her markanın cilt bakım ürünlerini de alıp kullandım.:44::44::44::44::44::44::44:

Çok bi beklenti içinde olmadan doa kozmetikten bi kaç ürün sipariş verdim. bu kadar uygun fiyatlarının olması (sanki pahalı olan herşey iyiymiş gibi) beklentimi asgari düzeye indirdi.
ama sonuç inanılmaz.çok abartılı güzel bir cildim yok şuan ama kil sabunu ve aloe vera sabunu ile günde 2-3 defa yüzümü yıkıyorum burnumdaki siyah noktalar bayağa bi azaldı.cildim daha pürüzsüz olmaya başladı.gece yatmadan argan yağı sürüyorum onu da beğendim.ozon yağı sipariş etmiştim ama kokusuna alışamadım bir defa kullanabildim.belki ilerde kullanırım.

annemin ayak tabanında çatlakları vardı shea butterı verdim kullandı.'ne kadar güzel bir kremmiş ayaklarım yumuşacık oldu dedi'. o da çok beğendi

bugün bütün sabun ve yağ çeşitlerinden ,şampuan ,saç bakım yağları ve saç kremi siparişi verdim kullanmak için sabırsızlanıyorum

Evet evet hep uygulamalarımı aşağıdan yukarı masajla yaparım. Hatırlatma için sağ ol

Topiğimizi diri tutalım, yorumlarımızı paylaşalım ki daha çok yurttaş faydalansın ama dediğin gibi gecenin bu saati algıda karışıklık da olabiliyor çok mesaj okuyunca

ozon yağı ile ilgili sorduğum kısma da cevap verir misin?

Çok özür dilerim cumartesi pazar benim eğitim günlerim yorgun ve dikkatim çok dağınık oluyor biri bana ozon yağını sordu ama kim diye aranıyordum şimdi

Sadece ozon yağı kullanacaksan ağır gelmez tatlım güzel etkileri olacak hatta cilt yapısı sana benzeyen pul pul olan bir arkadaşımız daha vardı kullandı çok memnundu gördüğünde mutlaka fikrini yazacaktır sana, cildini güzelde temizledin mi sorun yaşamazsın mesela nane, zencefil, süt bal, nar sabununu tavsiye ederim cilt yapına uygun

Ne yapıyoruz o zamaaaan? Koşarak uzaklaşıyoruuuuuuz

Potasyum alum doğal bir maddedir hatta halk arasında şap olarak bilinir sorun yok kullanabilirsiniz aynı zamanda antibakteriyel etkisi vardır sadece şapın diğer adı olduğunu öğrenmek çok garibime gitmişti benim

Cildin toparlanması zaten zaman alır canım kullanımın ve düzenli temizliğin bakımın ilerledikçe daha iyi sonuçlar alacaksın
Ozon yağının kokusuna bende alışamadım ama en az haftada bir gün yada diğer yağları kullanamadıysam 2 defa ozon yağı sürerim.
Maalesef ozon gazının kokusu böyle bu da ürünün ne derece hakkını verdiğinin kanıtı

Son düzenleme:

Aaaa bende de fazla mesaj okumaktan kafa karışıklığı olmuş hehehe. Sağ olasın aydınlatmaların için Bu gecelik kaçıyorum, iyi geceler diliyorum herkese.

@ladysubaru
cevabın için çok teşekkürler, o zaman ozon yağı elime geçince gönül rahatlığıyla kullanabilirim. :)
6-7 çeşit sabun siparişi verdim zaten.
birde senin evigenli bakımını biliyorum.
melissa kremi sipariş etmiştim içine evigen kırsam olur mu?
dediğim gibi çok kuru bir cildim var.

elbette olur tatlım tahminimce hepimize geldiği gibi sana da feseğen kremi hediye olarak gelecektir ona da yapabilirsin, bak işte hangisinin kokusunu daha çok beğenirsen 2 tane evigen ekle

kızlar ben annemede yağ alıcam kırışlıkları için. gerçi 40+ olmasına rağmen muhteşem görünüyor nebahat çehre gibi
hangi yağı önerirsiniz?

kızlar ben annemede yağ alıcam kırışlıkları için. gerçi 40+ olmasına rağmen muhteşem görünüyor nebahat çehre gibi
hangi yağı önerirsiniz?

Önce sultanlarımıza
Ozon yağı ve kara üzüm çekirdeği yağı iyi olur benim sultanımda ara sıra benimkileri kullanıyor, bıktım yahu o benim ablam değil annem demekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…