Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
lady canım gece yaptığın bakım iyi etkiliyormu ben artık dediğin gibi bakım yağlarına döncem ki hepiniz saç için doğayı tavsiye etmiştiniz, lady senin yaptığın bu bakımı haftada 1 yapsam diğer günler neler uygundur diren galiba sen nemlendirmek için bir bakım söylemiştin

bana yardımcı olurmusunuz saçlarım çabuk kırılıyor kuru ve kalın telli vede gür ve dalgalı başa çıkamıyorum

konuyu çok faydalı bulmakla beraber kendimce notlar alıyorum
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-b...er/534072-doa-kozmetik-sac-bakim-yaglari.html

Merhaba
Insanlarin su anda ne ile ugrastigini bilmeden yorum yazmaniz, yonetim sunu yapti bunu yapti demeniz hic etik degil. Ikili polemiklere devam etmenzi halinde bu polemige katilan herkes ceza alacaktir. Bir musade edin !

Merhaba, normalde takip ettiğim topiklerde tartışma olup kapatıldığında birkaç saat içinde yeniden açıldığını gözlemliyorum ama bahsi geçen topiğin kapanıp hiçbir açıklama yapılmaksızın halen açılmaması beni rahatsız etmişti şuan bu açıklamanız bile konunun incelendiği daha sonra netliğe kavuşup açıklama yapacağınız hususunda mesaj veriyor bu bile şuan için yeterli ki daha önce konunun takipçileri olarak konuya dair açıklama beklememiz çok normal olsa gerek.

Kolaylıklar diliyorum.

Son düzenleme:

cenazem var kusura bakmayin zamansiz bir olum yasadigimiz icin ..... tekrari olmayacagini umuyorum ama gene Allah bilir bugun bana yarin ?

cenazem var kusura bakmayin zamansiz bir olum yasadigimiz icin ..... tekrari olmayacagini umuyorum ama gene Allah bilir bugun bana yarin ?

Bunu bizler bilemeyiz elbette ve burada tanık oldugumuzu durumlara gore yorum yapıyoruz, siz kusura bakmayınız lütfen. Ölüm kaçınılmaz bir son olsa da aslında sevdiklerimizi kaybetmenin zamanı diye birşey olmasa da her ölüm zamansız ölüm olsa da Allah kimseye zamansız ölümler göstermesin.

Başınız sag olsun
Allah gerıde kalanlara sağlıklı ömür versin.

Başınız sağolsun sevgili kazen demek sizde bende 5 gündür aynı üzüntüyü yaşıyormuşuz, Allah biliyormuş bugün size ve bana.

Rabbim sıralı, süründürmeden vefat nasip etsin, kalanlara sabır ömür versin.

Tatlım hangi açıdan baktığına bağlı o bakıma, ayrıca ben yaklaşık 3 ay belkide biraz daha fazla süredir yapıyorum çünkü.
Saçlarım resmimde gördüğün gibi röfleli kuruluğu matlığı yok yumuşatıyor.
Saç bakım yağlarını sipariş ettim pazartesi elimde olur kullanıp yapayım yorumumu
Benim gibi tüm yapacağın saç bakımlarına bemix evigen gibi ilavelerde bulunursan istediğin sonuçları alırsın.
Cilt bakımı için soruyorsan onları da 2 aydan biraz daha fazla süredir kullanıyorum, kendi diğer topiğimde yazdığım başka karışımla başladım ama artık bunlarla devam ediyorum.
Ciddi fark var

Son düzenleme:

saol canım geri dönüşün için direnin nem maskesinide uygulucam birde benim saçım hiç uzamazdı ama çok gür ve kuruydu bemix ve evigen kullandım 2 senedir zencefil sularıyla yıkadım olumlu oldu uzadı 6 aydırda yapmıyorum bişeyi düzleştiriciyi ise 2010 eylülde bırktım sadece saçımın kahküllerini düzleştiriyorum benimde saçım profildeki gibi inşallah biraz daha güzel uzar saol yorumun için

bütün doa topiklerini okuyorum kapanan topiktede çok faydalı bilgiler var inşallah açılır topik

kazen başın sağolsun allah geride kalanlara sabır versin

kazen bey basınız sagolsun
kızlar sımdı verdım sıparıslerımı sıze de cok tesekkur ederım elıme gecer gecmez yorumlayacagımm kı benım gıbılere fıkır olsun demı

Cıxx, olmaz bırakmayız
Hindistan cevizi ve shea yağı konusunda zerre tereddüt yaşama bence..

Merhaba
Insanlarin su anda ne ile ugrastigini bilmeden yorum yazmaniz, yonetim sunu yapti bunu yapti demeniz hic etik degil. Ikili polemiklere devam etmenzi halinde bu polemige katilan herkes ceza alacaktir. Bir musade edin !

Burada anlaşılmayan bir durum var sanırım. Bu tür polemikler daha önce de yaşandı, her yerde ve hep yaşanır, burası kadınlar kulübü
Lakin ben herhangi bir tartışmadan dolayı koca bir konunun kapatıldığını ilk defa görüyorum.
İnsanların tepkisi buna..Konunun açılmama sebebinden ziyade, neden kapatıldığı merak ediliyor.

Başınız sağolsun, sizlere Allah uzun ömürler versin..

kazen bey basınız sagolsun
kızlar sımdı verdım sıparıslerımı sıze de cok tesekkur ederım elıme gecer gecmez yorumlayacagımm kı benım gıbılere fıkır olsun demı

Hayırlı olsun canım..Ürün yorumlarını mutlaka bekliyoruz

diğer topik niye kapatıldı anlamadım ben :44:
tplu kişilerin olduğu her yerde karşılıklı tartışmalar olabilir.
o topikte de karşıklıklı tartışma vardı. bu tartışma da saygı çerçevesinde olgun, ne konuştuğunu bilen insanlar arasındaydı.

herneyse...
benim siparişlerim cuma günü gelicekti ama fatura kesimleriyle ilgili bir sorun olmuş. o yüzden pazartesi geleceğini söylediler.
inşallah pazartesiyi geçmez yoksa siparişleri iptal etmek zorunda kalıcam.
bu arada en çok shea butter'la hindistan cevizinin etkilerini merak ediyorm.
birde benim cildim aşırı kuru pul pul oluyor.
ozon yağı sipariş ettim haftada 2-3 kere kullanmak için daha çok kurutmaz değil mi?

Son düzenleme:
ÇOK MÜHİM NOT

Aynı mesaj doa şampuanlarını kullananların başlığında da mevcut. Buraya olduğu gibi kopyaladım. Ana başlık kapalı olduğundan en azından burada okunsun istedim. Konu dışı değil tam, sonuçta yine doa ürünleri ama saçımla ilgili tecrübemi yazdım. Başta Ladysubaru olmak üzere kusura bakmayın
Sonraki mesajımda da cilt yağlarını, fesleğen kremini ve solid parfümleri yorumlayacağım.

ÇOK MÜHİM NOT

Hatun kişiler iyi geceler hepinize

1 haftadır yazılan çizilen neredeyse her başlığı her mesajı okudum gibi ve siparişimi verip sonuçları paylaşmayı sabırsızlıkla bekledim. Özellikle şampuan ve kremi kullandıktan sonra ellerini saçından alamadığını söyleyen bir arkadaş vardı -nolur beni affetsin ama ne bileyim işte insan kullanmayınca verilen tepkilere de inanamıyor bazen- , hah işte onun yorumu boyalı saçlar için şampuan ve eski nesil krem (bunu da okuya okuya sizden öğrendim :)) siparişimde en büyük etken oldu. Neler sipariş ettiğimi genel başlığımız kapatıldığı için buraya yazacağım, bir de Ladysubaru'nun başlığına olduğu gibi kopyalamayı düşünüyorum ammaaa önce saçım ve şampuan&kremin etkileri öhmmm öhömmmmm

Hikaye faslı, isteyen atlayabilir

Saçımı uzunca süredir bakır olarak kulllanıyorum ve bunun ne kadar yıpratıcı olduğunu tahmin edersiniz ki özel hiç de bir bakım yapmazdım hangi cesaretle bilmiyorum ama

nişanım öncesi heves edip her zaman evde kendi yaptığım boyama işlemini kuaföre yaptırayım dedim ve sonuç; ilkinde beceremedi ama birçok kuaför gibi ' şahane oldu, sen şimdi anlamıyosun (çünkü gerizekalı olduğum içün) ancak eve git biraz süre geçsin renk oturur ' dedi, yolladı. Ne zamanı arkadaş 5 gün sonra nişan var alooooo neyse bütün gece sızlanıp, sayıp sövdükten sonra ertesi gün sabahın kör vakti kendimi aynı kuaföre attım çünkü bu sefer gerçekten gerizekalıyım. Arkadaş adam 1 kez beceremeyip afedersin saçı yeşertmiş tekrar niçin medet umarsın!!! Uzun lafın kısası yine açtı ve yine beceremedi tabii saçlar daha da beter oldu ve hala yeşil! 3 gün sonra adam akıllı kaliteli ve başarılı olan annemin kuaförüne gittim ve sağ olsun rengi düzeltti. Ancak o da açma işlemi yaptığından ki mecburdu ona rağmen çok az oran kullandı saçlar yandı bitti kül oldu işte böyle bir saçtan söz edeceğim.

Hikaye faslı, isteyen atlayabilir

Bugün ilk kez jojoba ve bal özlü, boyalı yıpranmış saçlar için olan şampuanı aynı tarif edildiği gibi çalkaladım önce ve saçımı küçük küçük yıkadım, özellikle diplerini. Uçlarını da diplere sürttüm. Sonra da eski nesil kremi masajla yedirdim ve yaklaşık 5 dk beklettim, güzelce duruladım ve havluyla nemini alıp parmaklarımla geriye doğru taradım. Islak saçın taranmaması gerektiğini öğrendiğimden beri saçımı banyo sonrası tarakla taramıyorum. Kendi kendine kuruyan saçıma bir baktım ki piyuuuuu selective keratin maskesinin yapamadığını bizim doğal güzellikler yapmış.

Hayır benim bu denli kendini kaybetmiş saçlarımde dahi fark olduysa ( bu farkı özellikle diplerden çıkan yaklaşık 5-6 cmlik yıpranmamış saçlarda daha net gördüm ) sizlerin daha az yıpranmış saçları bayram eder sanıyorum

Parlıyor, dalgası hafiften geldi ve yumuşak

Şu anda da saçımda maskem sarılı. Neler var içinde? Shea yağı, hindistan cevizi yağı, 1 ampul evigen, zeytin yağı, bal ve eski nesil saç kremi. 3-4 saat tutup yıkayacağım. Sonucu şayet uyuyakalmazsam bildiririm bu gece

Neler aldım?

Shea yağı
Hindistancevizi yağı,
Hint yağı,
Pirinç kepeği yağı,
Nar çekirdeği yağı
Süt bal sabunu,
Boyalı saçlar için şampuan
Saç kremi

Sağ olsunlar hediye olarak erguvan tohumu, fesleğen kremi ve 4 adet de solid parfüm yolladılar. Onları da diğer başlıkta yorumlayacağım.

Sorunuz olursa seve seve yanıtlarım

Önceki mesajımın kopya kısmında bir ton gülücük kullanmıştım hiçbiri çıkmamış haliyle birazcık sert gibi görünmüş sanki. Siz isterseniz orjinalinden okuyun :)))

Kuaforler rengı tutturamadıgında renk nedense hep bır hafta sonra yerıne oturacaktır, e o kadar saçın arasında renk oturmak için kafada yer bulamıyordur ne yapsın.. yerseniz, ki yemesek de artık olan olunca yemiş gibi görünüp tıpış tıpış dönüyoruz eve

Harbıden yeşil yapmayı nasıl becerıyor bu kuaforler gecen yıl benım saçımı da yesıl yapmıslardı, hatta kuafore gıttıgımde saçının rengı neden yesıl kım boyadı dedı e sen boyamıstın ya en son dedım kem dedı küm dedı öylece kaldı

Son düzenleme:
Doa'nın hediye olarak yolladığı solid parfümlere bakalım;
(Bu arada ben bu solidleri parfüm bazı olarak değil, roll on niyetine kullanacağımdan kokuları çok önemli.)

Gül Solid ------ Gül kokusu var gibi, yok gibi, başka esans var gibiiii ama yeniden gül var gibiii karışık duygular uyandırdı bende. Sonuç olarak hoş.
Vanilya Solid ------ Vanilya kokusunu çok severim ama esans olarak biraz zayıf kalmış ya da belki ben daha ağır, şekerli daha oryantal bir koku beklediğimdendi ancak yine de başarılı buldum. Parfümümün Lolita olduğunu düşünürseniz ne denli şekerli koku sevdiğimi daha iyi anlarsınız
Paçuli Solid ------ Iıııımh nebleyim, biraz zaman geçsin, haksızlık etmek istemiyorum.
Vetiver Solid ------ Ba-yıl-dımmmmm Damla sakızı gibii, yiyesim geliyor açıp açıp kokluyorum sürekli. Kalıcılığına gelirsek, sadece koltuk altlarıma sürdüm ve buraaam buraaaam koktu.

Solidlerin yorumu böyle hatunlar. Fesleğen kremi de çok güzel nemlendirdi vücudumu. Bugün güneşlenme sonrası kremi olarak kullandım, başarılıydı nemlendirme açısından. Yani vaooaaav demedim sonuçta düz bir krem ancak içeriğinin daha temiz olduğunu bilmek mutlu ediyor.

Hımmm kokular içinde hanımelı yok henuz tüh henuz çıkmadı demek ki

Ahahahhaha bayıldım olaya yaaa Bak bunu da çok sık yapıyorlar benim de başıma şu şekilde benzeri geldi 3-4 kez. Saçımı evirip çeviriyor dudak büzüyor en son dayanamayıp 'kim kesti senin saçını yeaa' diyor ve işte 'sen kesmiştin' demenin dayanılmaz güzelliğini yaşıyorum. Bu sefer başlıyorlar bana çamur atmaya, 'hiç bakmamışsın saçına bak kırıklardan dolayı boy farkı olmuş vs vs' demeye, 'e ama 3-4 ay önce kesmiştin canım hatırlasana?'
Kuaförde mavi ekran tabiiiii ahahahhahaa

Aaaaah bu kuaförler ahhhhhh

Hımmm kokular içinde hanımelı yok henuz tüh henuz çıkmadı demek ki

Belki ellerinde yoktur da bana yollayamamışlardır. Yani daha önce sipariş verenlere gitmiş olabilir. Bu arada haberi verilmiş olabilir ancak yine de yazayım, Özcan'la konuştuğumda (Yanlış anlaşılmasın 1 hafta öncesine kadar tanımıyordum ancak öyle içten bir uslubu var ki bugün ben teklif ettim rica ederim bana hanım deme ben de sana bey demeyeyim diye. Sevmiyorum böyle içten sohbetlerde bu şekilde konuşmayı) haftaya gülsuyu ve lavantanın haberini verdi gerçi 2 gün önce Rosense almıştım ama olsun çıkarsınlar Doa'dan da alacağım.

Yok hanımelı zaten satışta yokda çıkacaktı sanırım arkadaslar öyle bırseyler yazmıstı.

Kızlar bır de şu Doğal Deodorantı merak edıyorum ben henuz kullanan yok sanırım, bırı kullansın da yapsın yorumunu bıze nasıl bırseymıs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…