Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar zaten ben hint yağını bir aydan fazladır kullanıyorum kirpiklerimde daha önce de yazmıştım ya oldukça da faydasını gördüm. Geçenlerde de kırpıklerımın uclarından bıraz kestım bır arkadas yazmıstı dırenın topıkde daha ıyı uzuyor dıye uzasın uzasın daha da cok uzasın :)

Ay buna çok sevindim:)))))
evet uzasın uzasın benimde uzasın:KK16:

canım shea butteri ne sıklıkta kullandın izlerin için benimde çok uzun zamandır yüzümde duran sivilce izlerim var da :KK50:

Canım ben gündüzleri şu sıra evde olduğum için bol bol sürdüm..Malum gece bakımlarım ayrı...:)ama bence sen Hindistan cevizi yağını uygula eğer elinde varsa...Shea butter ile bayağı zaman alıyor..

Doğru söylüyorsun canım sabunların hakkını yemeyeyim..Bilirsin bir ara yazmıştım..Sabun kullanamıyordum ben..Bebe sabunları kullanıyordum onlarda arada kurutuyorlardı pul pul döküyorlardı..Ben burda Aleo vera sabun 2 kutu bitirdim..Şu sırada nar sabunu 2ci kutuya geçicem.Bana bunlarda çok iyi geldi..:)
Bu arada cidden Hindistan cevizi yağını geç keşfettiğim için üzüldüm:KK43:Elinde varsa problemli bir yer bul birkaç gün uygula sonuca şaşıracaksın :KK14:

Kızlar bu geceyi bakım gecesi ilan ettim saçlarımda badem yağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı ve bemix karışımı var, tülbentle sardım sabah yıkayacağım.
Kil maskemi yaptım ohh toksinlere yağlanmaya güle güle:KK1:
Tam yağlarıma bakıyordum onu mu yapsam bunu mu yapsam gözüm laktik asite takıldı:KK9:
%20lik laktik asiti tonik olarak kullanmaya başlıyorum:116:

Şöyle yaptım 1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığından biraz fazla papatya attım 1dk fokurdattım soğumaya bıraktım.
Şimdi onu dezenfekte ettiğim eski tonik şişeme boşaltıp üstüne 1 şişe %20lik laktik asit ilave ettim, geceleri yüzümü silip uyuyacağım:KK17:
Şunu üstüne basa basa söylüyorum arkadaşlar ben yaz kış cildimi 50+ faktör güneş koruyucu ile koruyorum ve direkt güneş ışığına çıkmıyorum, tatil ve güneşlenme planı olan bunu uygulamasın lekelenir benden uyarması:KK34:

Son düzenleme:
Kızlar bu geceyi bakım gecesi ilan ettim saçlarımda badem yağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı ve bemix karışımı var, tülbentle sardım sabah yıkayacağım.
Kil maskemi yaptım ohh toksinlere yağlanmaya güle güle:KK1:
Tam yağlarıma bakıyordum onu mu yapsam bunu mu yapsam gözüm laktik asite takıldı:KK9:
%20lik laktik asiti tonik olarak kullanmaya başlıyorum:116:

Şöyle yaptım 1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığından biraz fazla papatya attım 1dk fokurdattım soğumaya bıraktım.
Şimdi onu dezenfekte ettiğim eski tonik şişeme boşaltıp üstüne 1 şişe %20lik laktik asit ilave ettim, geceleri yüzümü silip uyuyacağım:KK17:
Şunu üstüne basa basa söylüyorum arkadaşlar ben yaz kış cildimi 50+ faktör güneş koruyucu ile koruyorum ve direkt güneş ışığına çıkmıyorum, tatil ve güneşlenme planı olan bunu uygulamasın lekelenir benden uyarması:KK34:

Oh Oh ohhh Lady gözünü karartmış:KK53::KK53:
Umarım bir problem yaşamazsın..Laktik Asitten benim gözüm korkuyor:KK43:
ama amaaa Sonuçları bekliyorum dört gözle:KK1:

Oh Oh ohhh Lady gözünü karartmış:KK53::KK53:
Umarım bir problem yaşamazsın..Laktik Asitten benim gözüm korkuyor:KK43:
ama amaaa Sonuçları bekliyorum dört gözle:KK1:

Canım yaşayacağımı sanmıyorum özcan beye fikir danıştım oran konusunda, ''soymaz ama çok güzel kir yağ temizler'' dedi aldım cesareti uygulamaya geçiyorum:KK1::KK9:

Canım yaşayacağımı sanmıyorum özcan beye fikir danıştım oran konusunda, ''soymaz ama çok güzel kir yağ temizler'' dedi aldım cesareti uygulamaya geçiyorum:KK1::KK9:

tatlım çok memnun kalıcaksın emin ol. benim şuan 15 günü geçti kullanmaya başlayalı ve iyiki kullanmaya başlamışım diyorum:KK16:

ilk olarak baştan belirtiyim benim sivilce problemim 6-7 aydır yok eskiden de tek tük çıkardı bu belirttiğim zaman döneminde de ayda 1 tane anca çıkar ama ergenlik döneminden kalma oynadığım sivilcelerin lekesi vardır yüzümde hafifte olsa. doa ürünleriyle tanıştığımdan beri bu lekeleri nar sabunu ve pirinç kepeği yağımla tedavi etmeye çalışıyorum ve tabiki 50 faktörlü güneş kremi desteğiyle.
cildimde benim lekelerin dışında hafif bir ton farkıda vardır yanaklarımla alnım arasında veya çenem arasında dalgalanmalar hafif mevcuttur ben bunları genelde pudrayla örtbas ederim.
ve son 2 gündür artık pudra bile kullanmamaya başladım hafif birkaç leke kaldı belli belirsiz ve geçen hafta oynadığım bir yara vardı yüzümde o bile kabugunu attı kayboldu diyebilirim. hani belki inanmıcaksınız ama yanaklarım pembeleşti cildimin üstündeki ölü ve kirli deri gitti gibi geliyor. belki bunu laktik asit tek başına yapmadı hepsinin aynı anda kullanılması da işe yaramış olabilir ve çok problemli bir cildim olmadığı için sonucu erken görmüş olabilirim ama kesinlikle kaybedeceğiniz birşey yok. ve %20lik laktik asit gerçekten cillte soyulma yapmıyor ( tonik içinde) sadece kullanırken burnunuzun yan kenarlarına fazla denk getirmemeye çalışın o bölgede benim sadece kuruluk problemim oldu o da shea yağıyla geçti. Ama toniğinizin içine cimrilik yapıp sadece birkaç damla eklemeyin:))

Ya kızlar o bu değil de direnin topiğinin kapatılması ve hala açılmaması üstelik hıcbır acıklama yapılmıyor olması resmen haksızlık, yönetım böyle yapmakla ne yapmak istiyor acaba en azından bir açıklama yapmalı sırf bir kişi gelıp yorum yaptı dıye kapatıldı ve bır daha acılmadı bu durumda ben orada onca kısı yorum yaparken yönetımın bellı bırılerını kayırdıgını bırılerının ısteklerıne gore hareket ettıgını dusunurum kı bu haksızlık ve haksızlık oldugunu dusundugum yerde sessız kalmak zoruma gıder benım, eğer oranın kapatılıp açılmamasıyla ılgılı geçerli neden varsa da yönetımden konuyla ılgılı bu acıklamayı beklıyoruz.

Ya kızlar o bu değil de direnin topiğinin kapatılması ve hala açılmaması üstelik hıcbır acıklama yapılmıyor olması resmen haksızlık, yönetım böyle yapmakla ne yapmak istiyor acaba en azından bir açıklama yapmalı sırf bir kişi gelıp yorum yaptı dıye kapatıldı ve bır daha acılmadı bu durumda ben orada onca kısı yorum yaparken yönetımın bellı bırılerını kayırdıgını bırılerının ısteklerıne gore hareket ettıgını dusunurum kı bu haksızlık ve haksızlık oldugunu dusundugum yerde sessız kalmak zoruma gıder benım, eğer oranın kapatılıp açılmamasıyla ılgılı geçerli neden varsa da yönetımden konuyla ılgılı bu acıklamayı beklıyoruz.

Hayatım buna ne diyorlar biliyorsun ÇİFTE STANDART..
Malesef Bizden daha kıdemli üyeleri var ya Koruyup,kollamak zorundalar...
Hiç yakışmadı bu davranışı bu siteye:KK20:
En azından bir açıklama yapılabilirdi:KK14:

Az önce yeni cicilerimin siparişini verdimmmmm :KK16:

OKALİPTUS SABUNU

Süt Bal Sabunu

Hindistan Cevizi Yağı

Linden Flower Solid Parfum

Fleur Solid Parfum

Normal ve Kuru Saçlar İçin Saç Bakım Kremi

Doğal Deodorant

Ginseng Katkılı Kil

en cok su ginseng katkılı kili merak ediyorummmm :KK9::KK9::KK9::KK12:

hindistan cevizi yagını sedanur'un tavsiyesi uzerine aldımmm burnumun ustunde iki uc tane cil var da :KK1:

Hayatım buna ne diyorlar biliyorsun ÇİFTE STANDART..
Malesef Bizden daha kıdemli üyeleri var ya Koruyup,kollamak zorundalar...
Hiç yakışmadı bu davranışı bu siteye:KK20:
En azından bir açıklama yapılabilirdi:KK14:

Kazen inceledikten sonra konuyu açacaktır.

Sizler de biraz dinlenin isterseniz.

konuya gerekli açıklamayı yağmurluk yapmıştı
kazen konuyu değerlendirdikten sonra konunun akibeti belli olur
konu kapatılmıştı çünkü karşılıklı tartışmalar, imalar, suçlamalar
konuyu amacı dışına çıkarmıştı. daha fazla uzamaması için alınan bi önlemdir bu
ama şu an yönetimi yanlı olmakla suçlayıp zan altında bırakmak
konu dışına çıkarak birilerine cevap hakkı doğuracak yorumlar yazıp hedef göstermek ve
yönetimi suçlamak çok gereksiz.

konuya gerekli açıklamayı yağmurluk yapmıştı
kazen konuyu değerlendirdikten sonra konunun akibeti belli olur
konu kapatılmıştı çünkü karşılıklı tartışmalar, imalar, suçlamalar
konuyu amacı dışına çıkarmıştı. daha fazla uzamaması için alınan bi önlemdir bu
ama şu an yönetimi yanlı olmakla suçlayıp zan altında bırakmak
konu dışına çıkarak birilerine cevap hakkı doğuracak yorumlar yazıp hedef göstermek ve
yönetimi suçlamak çok gereksiz.

Peki amonra yorumum ağır olacaktı ama siliyorum.
Durumun tarafıma sorulması halinde ispata hazırım bunu yönetim olarak bilin yeterli!

Son düzenleme:
çoook teşekkürler kızlar öneri ve yardımlarınız için :KK16:
pirinç kepeği nar çekirdeği ve üzüm çekirdeği yağlarını kesin kullanmaya karar verdim :21:
shea butter ve hindistan cevizi yağı hakkında hala tereddütteyim :44:
şimdilik doanın kil sabununu kullanıyorum çokta memnunum tatilden gelince de hemen nar sabununu alıcam :KK52:
15 güncük buralarda yokum hepinizi çok öpüyorum kendinize cici bakın kızlar :KK69:
bu arada yeni bi ürün çıkarsa bana da bırakın :KK17:

Merhaba
Insanlarin su anda ne ile ugrastigini bilmeden yorum yazmaniz, yonetim sunu yapti bunu yapti demeniz hic etik degil. Ikili polemiklere devam etmenzi halinde bu polemige katilan herkes ceza alacaktir. Bir musade edin !

X