dizlerdeki koyuluk (yardm ltfen)

inci82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
22
0
benim dizlerimin rengi çok koyu yara izi çok var çoçuken çok düşerdım bacaklarımda da yara izlerı var yara izlerını ve koyuluğu geçirmenın çaresi var mi :uhm:

ben expigment %4 kullanıyorum ama sonuç alabilmek için iki üç ay kullanmak gerekiyormuş ben daha yeni başladım.

benimde dizlerim ve dirseklerim koyu ya hiç sevmiyorum

diz koyuluğu için bir limonu ikiye böl üstüne bolca tuz ve karbonat serp sonra banyoya girip her iki dizini birer limon yarısıyla 5-10 dk ov bunu haftada 2-3 kez düzenli yap farkı göreceksin

evet arkadaşlar limon çok işe yarıyor zaten limonun ciltte renk açıcı özelliği varmış...delikafadulden

kuzenim yurtdışından bi bakım kremi kullanmıştı onu sorim yarın çok iyi geliyordu bu soruna sizinle buradan paylaşırım.

diz koyuluğu için bir limonu ikiye böl üstüne bolca tuz ve karbonat serp sonra banyoya girip her iki dizini birer limon yarısıyla 5-10 dk ov bunu haftada 2-3 kez düzenli yap farkı göreceksin

deneyım cnm saol limon işe yarıya bılır ama karbonatın ne ozeliği var

limonun yakıcı etkisini alıyor ve beyazlatmaya yardımcı oluyor hani dişleri sararanlara derler ya limon ve karbonat fırçaya döküp fırçalayın diye buda öyle

1 sise sodaya 1 limon sıkıp surun o bolgeye geciyo zamanla. hatta bacaklardaki izleride geciiryor ama hemen 1 gunde gelisme beklemeyin enaz 1 ay sonra farkı gorebilirsiniz

ben de bu başlığı acmak için gelmiştim :) önerilerinizi denicem kızlar saolun .. babymom kac gunde bir yapıcaz bu dediğini peki?

bunu fikirlerin hepsini denicem bendeeee inş ise yarara zaten limon varsa yararda

canım burda konulardan birinde bir arkadaş koltukaltındaki koyuluğu bepanten plus kullanarak açmış; diğer kullananlar da işe yaradığını deneyip söylemişti.
bi dene istersen; bulamadım şimdi hangi konu olduğunu ama bepanten iyi nemlendirici hem bir zararı olmayacağı kesin.

kızlar karbonatı tuzu bilmem ama limonu arkadaşın dediği gibi ortadan ikiye ayırıp dizlere ve dirseklere sürürp bi kaç dakika ovalarsanız ( tabi öyle bir günde olmaz ) sonuç alırsınız ben önceden yapıyordum , limonun renk açma özelliği asiti sayesinde var :) ama çok abartmayın sonuçta asit oranı yükles kızarıklık falan olmasın cildinizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…