dizlerdeki koyuluk (yardm ltfen)

limonla ovmak gerçekten işe yarıyor ama hem rengini açmak hemde yumuşacık olsun istiyorsanız biraz pamuğu sütle ıslatın dizlerinizi dirseklerinizi her duş aldığınızda sütle hafifce masaj yapın 5-10 gün sonra yumuşacık ve çok güzel olucak zemuszemus

ben bu yuzden doktora gitmiştim bana KERSAL FORTE diye bi krem verdi derim soyulmaya kyuluk gitmeye baslamıstı bi deneyin isterseniz tsk.

bu krem yazdırılbilir pahalı dgl bildgm kadarı ile

limonu kesinlikle tavsiye ederim limonu yağlı ciltler yüzünede sürebilir sivilce izleri için. tırnaklarada sürülürse tırnağın beyaz ucu açılıyor :hulya:

kesinlikle limon... babanem limonu salataya veya yemeğe sıktığında atmazdı onu dirseğine dizine sürerdi ve babanemin dizi ve dirseği bembeyazdır..ama bir kaç defa da sonuç alırsınız sanırım

kimyasal peelin yapılabır etkısı ve sonucu çok ıyı hem dırsek bölgesındekı olu derıyı atar hemde rengı aclır cılt soyulur ama bunu kısın yapmalısınız yazın kesınlıkle olmaz ız bırakır bırde doktor tarafından uygulanmasını tavsıye edrim

vazelin kullanmayın bence vazelinin hammaddesi petrol oldugundan vucudunuza petrol sürmekten başka bi işe yaramaz

kurudugu için kararıyor sanırım. yatmadan önce,banyodan sonra vazelin sürün iyi gelecektir..

diz koyuluğu için bir limonu ikiye böl üstüne bolca tuz ve karbonat serp sonra banyoya girip her iki dizini birer limon yarısıyla 5-10 dk ov bunu haftada 2-3 kez düzenli yap farkı göreceksin

Süper bir öneri. İşe yarayacak mı acaba.. Karbonatın işe yarayacağına eminim. umarım yaralara filan sebep olmaz.

imonun beyazlattığı doğru,pilav yaparken prince damlatıyorum bembeyaz görünüyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…