Kayinpeder..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 seneden kastım çift yıllar ya hani kpss. Bu sene girmezsem Taa 2026 ya kalacak onu demek istedim
Kazanamayacaksın belli ki. 7 senede olmayan sonradan da olmaz ben senin yerinde olsam başka bir yol arardım

Onlar susmaz. Asla söyleyecek lafları bitmez 😅 ben de iki sene girdim kpssye. Ciddi anlamda da çalıştım. Ki çevremde hırsıyla tanınan bir insanım. Ben atandıktan snr görümcemle eltim "ay biz çalışsak full çekerizzz" dedi. Bu bi kaç defa tekrarlanınca eşim de dönüp "çalışıp girin de full çekin ya kim tutuyor" dedi. O gün bugündür ses yok.
Not: daha snr girdikleri sınavda 1milyon küsürüncü oldular. Ve bunu da "ayy hiç çalışmadım bir de çalışsam neler yaparım" diye bayrak ettiler 😅
Aklıma şey geldi. Biri sınavda 1 milyon küsürde olmuş. Polislik gelir mi diye gönderi paylaşmış. Cevap olarak teröri.t bile olamazsın yazmıştı biri hahahahhs sizinkiler de öyleymiş 😂😂😂😂

Son düzenleme:
Aklıma şey geldi. Biri sınavda 1 milyon küsürde olmuş. Polislik gelir mi diye gönderi paylaşmış. Cevap olarak teröri.t bile olamazsın yazmıştı hahahahhs sizinkiler de öyleymiş 😂😂😂😂
Limonata beynime kaçtı gülerken hahahhahhahahahhahahahahaha

Kamu yönetimi mezunuyum. Pardon da bu ülke torpil kaynıyor siz kalmışsınız özel sektör diyorsunuz defalarca kez denedim almıyorlar. Her seferinde bir sorun çıkıyor. Denemedigjm basvurmadigim yer kalmadı. Tükendim o konuda artık.
alimi zor bir bolum deyince ben de acaba öğretmenliklerden biri mi demiştim bilgim olmadığı için o konuda. iibf’den epey alım yapılıyor, en çok da kamudan yapılıyor. ben de öylesine girdim, kamu mezunu değilim ama 75 almıştım, o zaman da arkadaşım bir kaç kurumdan ilan atmıştı. iibf’nin en önü açık bölümü kamu zaten

Merhaba arkadaşlar. Ben 7 senedir kpssye giriyorum. Bolumumun ataması gerçekten çok zor ama yinede ben ümidimi kaybetmedim hiç. Çok emek verdim. Geçen sene de evlendim şuan hamileyim. Hamile kalmadan önce kpssye calisiyordum ortalama 3 ay falan çalıştım gerisine çalışamadım hamileligim çok zor geçti bulantilar kusmalar hatta bazen yataktan cikamiyordum bile o yüzden bu sene çok boşladım dersi. Sınava yinede girmek istedim bu sene Bi şansımı denemek istedim o yüzden de başvurumu yaptım. Belki biliyorsunuzdur yarın kpss sinavi var. Gel gelelim konuya. Kayinpederim ikidir yüzüme vuruyor. Gireceksin ama boşuna giriyorsun sen yapamazsın sende o potansiyeli görüyorum dedi. Bu sabah da oturuyorduk hepimiz konu açıldı eşim ben yarın izin alacağım calismayacagim sınava goturecgim seni dedi. Baktım tekrar kayinpederim aynı şeyi söyledi giriyorsun da boşa gibi cümleler kullandı. Gerçekten çok kırıldım. O an o kadr üzüldüm ki tüm hevesimi yerle bir etti. Şuan heves falan kalmadı girsem mi girmesem mi kararsizim. Çok sinirlendim kendime bunca sene yapamadın tabi böyle elalemin diline düşersin diye söylendim kendime. Bilmiyorum ne yapsam şuan. Arkadaşlar siz olsanız benim yerime ne yapardınız. Sınava girip ya tekrar olmasa diye çok korkuyorum. Kayinpederi haklı çıkartmak istemiyorum.bir yandan da girmeyi çok istiyorum. Çünkü yarın girmesem 2 sene daha beklemiş olcm 2 senem boşa gidecek. Siz olsanız ne yapardiniz
Gir ama soyleme. Baska yerde story cek. Gitmedim sayenizde o kadar laftan sonra de. Girdiginde kazanirsan ne ala inşallah. Ama kazanamssan bu adamin diline dusersin

Merhaba arkadaşlar. Ben 7 senedir kpssye giriyorum. Bolumumun ataması gerçekten çok zor ama yinede ben ümidimi kaybetmedim hiç. Çok emek verdim. Geçen sene de evlendim şuan hamileyim. Hamile kalmadan önce kpssye calisiyordum ortalama 3 ay falan çalıştım gerisine çalışamadım hamileligim çok zor geçti bulantilar kusmalar hatta bazen yataktan cikamiyordum bile o yüzden bu sene çok boşladım dersi. Sınava yinede girmek istedim bu sene Bi şansımı denemek istedim o yüzden de başvurumu yaptım. Belki biliyorsunuzdur yarın kpss sinavi var. Gel gelelim konuya. Kayinpederim ikidir yüzüme vuruyor. Gireceksin ama boşuna giriyorsun sen yapamazsın sende o potansiyeli görüyorum dedi. Bu sabah da oturuyorduk hepimiz konu açıldı eşim ben yarın izin alacağım calismayacagim sınava goturecgim seni dedi. Baktım tekrar kayinpederim aynı şeyi söyledi giriyorsun da boşa gibi cümleler kullandı. Gerçekten çok kırıldım. O an o kadr üzüldüm ki tüm hevesimi yerle bir etti. Şuan heves falan kalmadı girsem mi girmesem mi kararsizim. Çok sinirlendim kendime bunca sene yapamadın tabi böyle elalemin diline düşersin diye söylendim kendime. Bilmiyorum ne yapsam şuan. Arkadaşlar siz olsanız benim yerime ne yapardınız. Sınava girip ya tekrar olmasa diye çok korkuyorum. Kayinpederi haklı çıkartmak istemiyorum.bir yandan da girmeyi çok istiyorum. Çünkü yarın girmesem 2 sene daha beklemiş olcm 2 senem boşa gidecek. Siz olsanız ne yapardiniz
Bazıları sizi eleştirecek şeyler yazmış. Kesinlikle katılmiyorum. Kayınpederin ne haddine ona ne kazansanız da kaybetseniz de onu ilgilendiren bir şey yok ortada. Sonuçta siz evlenince de bu şekilde evlendiniz. Yok ekonomik özgürlük bilmem ne. Emin olun her ev hanımının kp onlara böyle konuşmuyordur. Sadece parayı seven insanlar kp gibi konuşur. Ben de böyle hesapçı erkeklerden nefret ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X