Dizi gibi bir durum, iki yakın arkadaş napcağımı bilmiyorum

Ne bu Began sendromu mu :olamaz:
Aaa bu o uyemi 🙄 Eğer begansa gerçekten hasta olduğunu düşünüyorum psikolojik olarak sevgi acligini böyle kafasında birşeyler kurgulayarak bastırıyor.Yani nasıl her erkek kendinden büyük küçük fark etmeksizin sürekli bu üyeye aşık oluyorlar anlamjs değilim🤐

ızlar çalıştığım yerde iki idareci de bana farklı duygular besliyor, birisiyle yakın arkadaştık ama bunun iyi gitmediğini anlayınca uzak durdum ama o hala yakın olma peşinde. Diğeri de bu sene idareci oldu ve onun da duyguları var . İkisi de 20 yıllık arkadaşlar ve ikisi de birbirinden kıskanıyor beni. Şikayet etsem burası küçük yer malesef ben suçlu olurum onlar yerlisi ben yabancıyım. Tavır da koysam olmuyor yazın zaten tayinimi isteyeceğim. Ama bu süreçte kötü olmadan gitmek istiyorum artık mesafeli durmaya çalışıyorum ama birbirlerine karşı bir rekabet söz konusu bu arada
Görmezden, duymazdan bilmezden gel. Tayinin çıkana kadar salağa yat.

Aaa bu o uyemi 🙄 Eğer begansa gerçekten hasta olduğunu düşünüyorum psikolojik olarak sevgi acligini böyle kafasında birşeyler kurgulayarak bastırıyor.Yani nasıl her erkek kendinden büyük küçük fark etmeksizin sürekli bu üyeye aşık oluyorlar anlamjs değilim🤐
Began değil de onun gibi herkesler bana aşık sendromuna mı yakalandı konu sahibi diye düşünerek yazdım.

ızlar çalıştığım yerde iki idareci de bana farklı duygular besliyor, birisiyle yakın arkadaştık ama bunun iyi gitmediğini anlayınca uzak durdum ama o hala yakın olma peşinde. Diğeri de bu sene idareci oldu ve onun da duyguları var . İkisi de 20 yıllık arkadaşlar ve ikisi de birbirinden kıskanıyor beni. Şikayet etsem burası küçük yer malesef ben suçlu olurum onlar yerlisi ben yabancıyım. Tavır da koysam olmuyor yazın zaten tayinimi isteyeceğim. Ama bu süreçte kötü olmadan gitmek istiyorum artık mesafeli durmaya çalışıyorum ama birbirlerine karşı bir rekabet söz konusu bu arada
Çok dizi gibi değil normal hayatta da oluyor böyle şeyler 😂 Sevgiliniz varmış gibi davranın ikiside yoluna bakar tekrar dost olurlar merak etmeyin

evlilermiş neden sildiniz o bilgiyi?
iddiaya girmişlerdir kendi aralarında hangisi önce yatağa atıcak diye. 20 yıllık arkadaşların ikisinin birden size aşık olup rekabete girdiklerini düşünecek kadar hayal dünyasında yaşamayın bence. mesafeli davranırsınız olur biter.

İkisiyle de iş dışında iki kelime bile konuşmayın. Konu gerçekse bu masum bir sevgi değil. İki evli erkeğin sana ve birbirlerine belli etmesi, ilerde sıkıntı da cikarabileceklerini gösteriyor. Bence dizi gibi falan degil korkutucu bir olay. Malum takintili erkek cok. O yüzden ellerine malzeme edebilecekleri hiçbir şey vermeyin. Hatta zaten yaza gidecekseniz yüzük bile takabilirsiniz işe giderken.

Bak tatlım, kendimizi kandırmayalım.
Kimse kapış kapış gidiyorum diye böyle dertler derya rolu kesmez.
Adamların evli olduğu kısmını da silmenden anlaşıldığı üzere senin tek derdin karılarının o.rspu diye laf çıkarması, küçük yermiş ya malum.
Yoksa soluğu burda almazdın.
Tabi ki bu meselede elinden gelen bir şey olmayabilir ve karılarının böyle bir ithama hakları yok.
Ama ben konu açma nedeninin “hirkis bini ağşik kihritsinnn” olduğunu düşünmüyorum.
Bu konuda kaygılandığın şey tam olarak ne?
Sadede gel

Adamların evli olduğu kısmını da silmenden anlaşıldığı üzere senin tek derdin karılarının o.rspu diye laf çıkarması, küçük yermiş ya malum.
Tabi ki bu meselede elinden gelen bir şey olmayabilir ve karılarının böyle bir ithama hakları yok.
Ama ben konu açma nedeninin “hirkis bini ağşik kihritsinnn” olduğunu düşünmüyorum.
Sadede gel
Sorun adamların eşlerinin laf çıkartması olsa öğrenmelerini istiyorum demezdi sanki.

Amaç daha çok biri boşanır da bana kalır mı gibi sanki.

Tam dizi gibi, iki evli kart zampara bana aşık. Çok rahatsız olsaydınız ele güne rezil ederdiniz, burada ne yapacağımı bilmiyorum şeklinde konu açmazdınız.

Görmezden, duymazdan bilmezden gel. Tayinin çıkana kadar salağa yat.
Ben de şuan onu yapıyorum , kıskançlık söyle birisi iş için çağırıyor onunla çalışırken direkt geliyor yüzünü asıyor, diğeriyle konuşsam diğeri çağırıyor. Yani büyük denecek bir rahatsızlık yok yani yanına çağırma vs gibi . Yanına çağırdığında da iş yapıyoruz hemen iş bitince kalkıyorum öyle yani.

Sadede gel
Bunlardan nasıl kurtulurum hatta siz bilmiyorsunuz ben görevlendirme bile istedim müdürüm red etti

Bunlardan nasıl kurtulurum hatta siz bilmiyorsunuz ben görevlendirme bile istedim müdürüm red etti

Müdürünüz nedenini bilirse reddetmez.
Ve siz bu durumda TAMAMEN mağdursanız, yani bu iki kişiden birine ışık yakmadıysanız gönül rahatlığıyla bu durumu müdürünüze açabilirsiniz.
Kendinize güvenmiyorsanız açamazsınız.

Salağa yat abi çek yani abi deme tabiki de üst konumda ve yaşlı olduklarını hissettirecek şekilde Bey diye hitap et, ozel bir konusma gecerse eşinize de çok selamlar x bey filan de mesafeli ol sana acik acik yuruyecek asamaya gelirlerse eşinizin bundan haberi var mı de, korkut, mesafeli ol sadece is ile ilgili konuş asla özel konuşmalara girme böyle duvar gibi saygılı bir memur gibi dur ve konuş o zaman cesaretleri kırılır.

Bir kere üst dereceden bir memur sadece yabanci oldugum icin kulağıma yaklasip "rüyanda beni gör" demişti o ülkede şikayet edecek konumda değildim ama sonrasında aşırı mesafeli ve resmi davrandım bir daha yapmadı. O da evliydi gelip bana erkek arkadaşın var mı filan diye soruyordu ülkemde nişanlım var sizin eşiniz nasıllar filan diyordum bir iki seferden sonra bıraktı. Keşke bazı erkekler şerefsiz olmasa da böyle taktiklere gerek olmadan normal davranabilsek ama dünyanın her yerinde şerefsiz erkek dolu ve duvar örmeyi bilmek lazım.

Evli detayını silmen de pek manidar olmuş.
Hadi başta laçkalaştırmışsın muhabbeti evli adamlarla sınırsız şekild. Onlar da bakmış alan razı satan razı yürüyor sana bence. İkisinin de birbirinden haberi vardır dertlerinin tutkulu aşk olduğunu falan veya paylaşılamayan insan mı olduğunu düşünüyorsun.
Kim bir yerde ilk yatağa atacak muhabbeti bile yapılmıştır.
Seni de suçlarlar bir olay çıksa anladığım kadarı ile de davranışlarından o zaten onlarla çok dip dibe idi diyecekler, evli olduğunu bile bile ağızlarının içinden çıkmadı derler. Madem samimisin niye ailecek samimi dostluk kurmadın? Geç bu işleri
Karıları keşfetse sana ihale kalır. Onlar farl etsin istiyorum demişsin
Küçük yerde etiket edip kendini tüm herkese reklam olacaksın. Git tayin iste başka şehire orada bu sefer uslu dur.

Evli detayını silmen de pek manidar olmuş.
Hadi başta laçkalaştırmışsın muhabbeti evli adamlarla sınırsız şekild. Onlar da bakmış alan razı satan razı yürüyor sana bence. İkisinin de birbirinden haberi vardır dertlerinin tutkulu aşk olduğunu falan veya paylaşılamayan insan mı olduğunu düşünüyorsun.
Kim bir yerde ilk yatağa atacak muhabbeti bile yapılmıştır.
Seni de suçlarlar bir olay çıksa anladığım kadarı ile de davranışlarından o zaten onlarla çok dip dibe idi diyecekler, evli olduğunu bile bile ağızlarının içinden çıkmadı derler. Madem samimisin niye ailecek samimi dostluk kurmadın? Geç bu işleri
Karıları keşfetse sana ihale kalır. Onlar farl etsin istiyorum demişsin
Küçük yerde etiket edip kendini tüm herkese reklam olacaksın. Git tayin iste başka şehire orada bu sefer uslu dur.
Nerden biliyorsun benim öyle birisi olduğumu, bu insanlarla iş dışında konuşmuşluğum paylaşımım asla yok, hep kadınlar mı suçlu yani ben kuyruk sallıyorum sizin deyiminize göre asla öyle bir şey yok .

Nerden biliyorsun benim öyle birisi olduğumu, bu insanlarla iş dışında konuşmuşluğum paylaşımım asla yok, hep kadınlar mı suçlu yani ben kuyruk sallıyorum sizin deyiminize göre asla öyle bir şey yok .
O zaman endişe edip dert edeceğiniz bir sorun yok

Neden evli olduklarını sildin onu hiç demiyon.

X