Diyette birliktelik

Merhaba kac cıkmıs sızın degerınız benımde cok yuksek ve kılo alamıyorum verdım hep. Oruc tutamıyorum ıstahım yok ama cok sık acıkıyorum ama kıloda hıc alamıyorum benım degerım 6.4 olmus onu dusurmem gerekıyor dıyet verdı seker ve beyaz ekmek hamur tuketmıuptum

Merhaba canım üç aylık şekerim 8 bu b12 magnezyum ve d vitamini düşürüyor Kullandığım ilaçtan oluyormuş Nasıl liste verdi
Benımde magnezyum b12 demırım dusmus uc aylık sekerım 6.4 yukselmıs ben hıc bır ılac da kullanmıyorum neden dusuyor anlamadım sızın aclık sekerınız kac cıkıyor

bayanlar merhaba ben aylik olcum yapmistim kendime 1 aylik surede olcumlerim bunlar sizce nasil bana az gibi geldi

Arkadaslar deneyimimi sizlede paylasmak istedim ben son 1 haftadir falan kekik cayi iciyorum sahura 1 saat kala falan sahura kadar yatmadigim icin yatanlar yatmadan oncede icebilir ve bu hafta pekde oyle dikkat edemedim iftara gittim misafirlerim geldi falan derken dikkat etmedigim halde 300 gram vermisim tabi aksam 11 gbi falan sporumu hic ihmal etmedim

Merhaba 2020 nisanda dogum yaptım çok kılom yok ama 4 kılo vermek istyorum yıkar önce burada 10 kılo vermiştim farklı grupta aranıza katılmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…