Diyette birliktelik

Sabah 08.30
1 dilim peynir 5 zeytin
Öğlen 12.00
1 kepçe mercimek çorba 1 kase mevsim Salata

Ara 14.00 Türk kahvesi yanında. 2 minik kare çikolata (arkadaşım Almanya dann getirmiş )

Ara 16.30 1 elma
1 ceviz büyüklüğünde Dereyolu kurabiye.

Akşam 19.00
1 tabak etli nohut

Su 2lt
Spor 8500 adım

Mümkün ☺️
Bugün benim de biraz yoğundu ama fena gitmiyor menülerim. Sadece akşam dışarda olcam, eğlenceli bi’ şeyler az kaçamaklı geçirmek için uğraşicimm 😄

Kızlar uymaya çalışıyorum olabildiğince; regliden iştah açık. Bu hafta annemin bi operasyonu olucak; bikaç gün hastanede kalıcam sanırım 🤷‍♀️ arada açıp bakıyorum yazdıklarınıza 🙏🙏

Kızlar ben elimden geldiğince. Devam ediyorum 3 haneli rakamlar beni çok yoruyor

Sabah 08.30
1 dilim peynir 5 zeytin
Öğlen 12.15
1 kepçe çorba 3 kaşık bulgur
1 parça. Tavuk

Ara 1 elma

Akşam 2 parça ızgara tavuk yanına 5 yk nohut

Su 2 lt
Spor 10547 adım

İnsallah devami olur ama okadar kararliyimki bu kez diger denemelrim gbi husranla bitmesini istemiyorum 9 sene oldu dogum yapali ikiz gebeligimden nur topu gbi bir gobegim kaldi catlaklarda hediyesiydi smdi boyle azimle baslamisken sonuca ulasmak istiyorum aralikli oruc diyetiyle tabata antrenmanlariyla destekliyorum ve benim icin vazgecilmez olan abur cuburdan cekirdekten vazgecmisken bu yolu tamamlamaliyim sizlerinde destegiyle 🙂
Hoşgeldiniz bende yatarak ikiz gebelik geçirdim. 40 kilo aldım ikizlerim 6 yaşına girdi.

İlk Ramazan menüsü benden gelsin
Sahur 04.40
1 haşlama yumurta 1 parça peynir 5 zeytin
2 dilim ekmek

Akşam 19.40 iftar
1 hurma.
1 kepçe sebze çorbası
Avuç içi haşlama et 5 dilim patates
Salata
Avuç içi büyüklüğünde Ramazan pidesi
2 tatlı kaşığı güllaç
Çay