Diyette birliktelik

Hayırlı akşamlar
Sabahtan misafirliğe gittik gün berbaat geçti yeme anlamında.
Sabah
1 yk turşu kavurma 2 yk kuymak peyniri zeytin
Çay 2 adet sigara böreği
1 tatlı kaşığı bal

Akşam 2 adet çiğ köfte 1 muz
1 Kandil simiti

Gün böyle kötü idi
Bol yürüyüş yaptım 9300 adım 😞
Ben nasıl toplayacağım bakalım

Hayırlı akşamlar
Sabahtan misafirliğe gittik gün berbaat geçti yeme anlamında.
Sabah
1 yk turşu kavurma 2 yk kuymak peyniri zeytin
Çay 2 adet sigara böreği
1 tatlı kaşığı bal

Akşam 2 adet çiğ köfte 1 muz
1 Kandil simiti

Gün böyle kötü idi
Bol yürüyüş yaptım 9300 adım 😞
Ben nasıl toplayacağım bakalım
Canım hiç üzülme öyle olcak arada evde yemek olmayacak, misafir olcak ama yarın kalkıp nasılsa yattı balık yan gider dersek olmaz.
Sabah hiç bir şey olmamış gibi normal kahvaltı nı yap bolca su iç.
Ben aslen Trabzon luyum fasulye turşusu, mısır ekmeği çok severim.
Kuymakta yaparım.
Afiyet olsun ama sabaha burdayız

Canım hiç üzülme öyle olcak arada evde yemek olmayacak, misafir olcak ama yarın kalkıp nasılsa yattı balık yan gider dersek olmaz.
Sabah hiç bir şey olmamış gibi normal kahvaltı nı yap bolca su iç.
Ben aslen Trabzon luyum fasulye turşusu, mısır ekmeği çok severim.
Kuymakta yaparım.
Afiyet olsun ama sabaha burdayız
Aynen bu gün aynen devem desteğin için teşekkür ederiim 🥰🥰😍

Günaydın arkadaşlar 🌸🌸
Salı kilo :105.8
Bu gün kilo :104.5
Fark :1.3 :KK73::KK73::KK73:
Fazla dikkat etmedim Yine iyi gitmiş Sizde durumlar nasıl 🥰
Tebrik ederim. :) Azalmaya başladıkça motivasyon da artıyor zaten :) tartı günü bugün müydü pazaretesi başlamıştık pazartesi mi yazacağız acaba ben de vermişim biraz ama dünden beri baya kötü geçiyor

Tebrik ederim. :) Azalmaya başladıkça motivasyon da artıyor zaten :) tartı günü bugün müydü pazaretesi başlamıştık pazartesi mi yazacağız acaba ben de vermişim biraz ama dünden beri baya kötü geçiyor
Çok sevindim canım bende ekside idim ama 2 gün bozunca artılar geldi

Böyle bir yerin olmasını istememin sebebi frenlemek birbirimize yaren olup içimizde olanları paylaşmak

Sabah 12.40
1 çiğ köfte lavaşı ile 2 yumurta ile tost yarım salatalık
5 zeytin 2 dilim peynir

Ara 14
1 Türk kahvesi parmak ucu ile. Aldığım kuru üzüm

Ara 17.00
1 elma

Akşam 19.00
1 kepçe tarhana çorbası
Yeşil mercimekli ton balıklı salata

Su 1.5 lt 2 olur geçer
Spor 5000 adım şimdilik.

Velhasıl kızlar destek olalım birbirimize kilo beni mutlu etmiyor inanılmaz rahatsız oluyorum. İstediğimi giyememe sorunsalı benden güven duygumu alıyor sanki 😞
Eski irademe neden tekrar ulaşamıyorum bilmiyorum siz neler hissediyorsunuz böyle. Durumlarda

Velhasıl kızlar destek olalım birbirimize kilo beni mutlu etmiyor inanılmaz rahatsız oluyorum. İstediğimi giyememe sorunsalı benden güven duygumu alıyor sanki 😞
Eski irademe neden tekrar ulaşamıyorum bilmiyorum siz neler hissediyorsunuz böyle. Durumlarda
Canıma tak dedi hiç bir kıyafetim yakışmıyor bide coranadan sonra nefes alamıyorum inanırmırsın tıkanıyorum.
Şöyle hayel et tatilde zayıflımışız şık tiril tiril kıyafetler giyiyoruz nasıl oldur? 😁

Canıma tak dedi hiç bir kıyafetim yakışmıyor bide coranadan sonra nefes alamıyorum inanırmırsın tıkanıyorum.
Şöyle hayel et tatilde zayıflımışız şık tiril tiril kıyafetler giyiyoruz nasıl oldur? 😁
Nasıl güzel olur anlatamam 🤲 kendime olan güvenim artıyor duruşum değişiyor ☺️

Kendimi tanıtayım 33 yaşında 1.71 boyunda 2 çocuk annesiyim ilk kızımda 73 kg ile hamile kalıp 97 kg ile Doğuma girdim ama aldığım 24 kg gerçekten çok yedim Doğum sonrası 12 kg gitti Benden emzirme döneminde tekrar 98 e çıktım o rakamı görünce dur dedim ve kartay diyetine başladım kızım 1 yaşında idi 16 kg verdim 82 kg indim tatiller filan oldu ama verdiğim kiloyu korudum daha vereyim 68 kg olayım diye çabalarken 2. Bebeğime hamile kaldığımı öğrendim madem öyle dedim 90 kg mı geçmeden hamileliği bitirmek niyetinde idim 7 ay boyunca sadece 5 kg aldım daha sonra 28. Haftadan sonra birden şişmeye başladım (diyetisyen ile takip ediyordum gebeliğimi sebebini bilmiyordum )hala dikkat ediyordum beslenmeme 35+6Haftada acil Doğum yaptım son 1.5 ayda 21 kg almıştım diyetisyen de bende şok oluyorduk sebebi gebelik zehirlenmesi imiş çok şükür bende bebeğimde iyi diş ancak benden hiç kilo gitmedi Doğum sonrası gitmemesine rağmen birde üzerine kilo aldım
Daha sonra biraz. Diyetler yapptım diyetisyene gittim ama bir tülü olmadı bir ara Ahmet apa ile seviyeleri yapptım kilo verdim eme hızla geri aldım geçen sene bu zamanlar bile daha zayıftım kilo al ver insülin beni çok yordu bunun İçin birlikte olup benim gibi olan arkadaşlar ile sağlıkla vermek istiyorum ☺️
Merhaba ben 32 yaşında 4 çocuk annesiyim 11 yılda 4 çocuk ve fazla kilo 😁1 hafta önce herbalife a başladım 94 ten 91 800 e indim sadece 1 hafta
Bende benimle birlikte zayıflama yolculuğunda olan kişiler arıyorum

X