Diyetisyenim, sorusu olanlara yardımcı olurum!

tühh yaa kacirdikmi diyetizyeni birden cok yüklendiniz tabi oda girmio simdi yaa barii su 50-60 kilodakiler yazmasin niye yazionuz ne fazlaniz var ben 65 olsam bile 65 kere ters takla aticak durumdayim..... kacti gitti isteee nezaman gelir allah bilirr hiiiih

Cok merak ediyorum 500 kalori ile günde nasil doyarim ?
neler beni tok tutar, lütfen acil cvp

SELAM DOKTOR HANIM :) 20 kilo fazlalığım var ve bu defa kararlıyım kurtulmak istiyorum ya bu kilolarımdan. sitede bu çayın tarifini gördüm kullanan var mı ya da bilgisi olan bana yardımcı olur musunuz ??? LÜTFEEENNN

Biberiye çayı yağ yakma özelliği sayesinde bölgesel zayıflamaya da yardımcı oluyor.

Yağ yakıcı Biberiye çayı:

Malzemeler:
- 1 avuç biberiye,
- 4 su bardağı saf sirke.

Yapılışı:
Malzemeleri karıştırın ve cam kavanozda 10 gün bekletin. 10 gün sonra süzün ve sabah akşam bir çay bardağı ile için. Kısa sürede yağ yakmaya ve zayıflamaya başladığınızı göreceksiniz.

Merhaba burada olmanız harika
Diyet yaparken olan duraksama dönemini nasıl engelleyebiliriz.?
İlk başlarda tartıda azalırken bir anda durur ben buna duraksama dönemi diyorum bunu nasıl engelleyip kilo vermeye devam edebiliriz.

Benim eşim ekmek yemeden sadece yemek yiyerek zayıflanırmı diye soruyor bi arkadaş ekmek yemeden yemek hariç tabi zayıflamış böyle zayıflamak mümkünmü not 90 kilodan 70 düşmüş biri böyle uygulamayla ben doğum yaptım 70 kiloyum 10 kilo fazlam var emziriyorum nasıl bi yöntem öneriiirsiniz

arkadaşlar herkese merhabalar, ben diyetisyenim ve burada zayıflamak adına yanlış şeyler yapıldıpını okuyorum , sormak istediğiniz sorular olursa zamanım olduğu sürece cevaplamaya çalışırım :)

valla canım acil zayıflamak istiyorum çünkü sağlığım tehikede hissediorum cok cabuk yoruluorum konuşurken bile nefes nefese kalıorum 163 boyundayım 73 kiloyum ne yapabilirim sence dışarda spor yapma şansım yok yalnız onu sölim zayflayanların gögüsü küçülüo ben öle bişi olsun istemiorum yaaww ve ne yersek enerjimizi kaybetmeiz ve vücudumuz dirençsiz kalmaz ?

Merhaba, benim sorum diyet sirasinda ki davranislarimiz ve duygular ile ilgili olacak -isyerinde-
Gecen yil diyetisyen kontrolunde 10 kilo verdim, saglikli beslenme ile. Hem yazin biraz ipin ucunu kacirdim hem de bu yil yeni bir isyerindeyim -biraz stresli ve arkadas baskisi altindayim- 4 kiloyu geri aldim.
Tekrar diyetisyene gittim, derdimi anlattim, yeni bir liste yapti fakat tam uygulayamiyorum.
Sebebi su: is yerindekiler cok merakli, surekli ne yiyorsun? Bir de yediginden kendilerine de ikram etmeni bekleyen bakislar-imalar var. Halbuki evdev getirdiginiz yemegin bir olcusu var ya da bu stres altinda yemek yeyince doymuyorum ya da doydugumun farkinda olmuyorum...

Merhaba..ben surekli kilo alip veriyorum..4 kilo fazlam var.versemde gerei aliyorun hemen.kilo nasil korunur?

arkadaşlar herkese merhabalar, ben diyetisyenim ve burada zayıflamak adına yanlış şeyler yapıldıpını okuyorum , sormak istediğiniz sorular olursa zamanım olduğu sürece cevaplamaya çalışırım :)
benim o zaman merak ettiğim bir soru var normalde diyet listelerinde kahvaltıyı en geç 9da 10da yapmamız lazım fakat bazen tembellik ediyoruz 12yi buluyor kalkmamız hatta benim 2yi bulan günler bile olmuştur : D bu saatlerde kalkınca o günkü beslenme düzenimiz nasıl olmalıdır?

Merhaba oncelikle boyle guzel bir amacla burada bulundugunuz icin cok tesekkurler :)

Ben 177 boyundayim 21 yas 71 kiloyum. Polikistik over hastaligina yakalandim ve iki sene icinde hicbir beslenme aliskanligim degismeden 58 kilodan 71 kiloya cikmisim. 6 ay dogum kontrol hapiyla tedavi gordum. Simdi sira kilo vermede :) ne yapmaliyim sizce ? Cok tesekkurler hedef kilom 60

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim..

Eşim için soruyorum. Diete ara vermek doğru mu?? Bide 3 aylık bir diyeten sonra kilo verme durdu sadece 2 aşağa iki yukarı oynuyor bu normal mi??

diyyürüyorumpost: 24606790 .!.:
Tatlim ben yürüyorum tipim degisiyor tarti ayni.neden acaba?

Kaplıcaya gideceğim neye dikkat etmeliyim?

merhaba ben nobet usulu çalışıyorum gunduz uyuyup gece çalışıyorum .nasıl besleneceğimi sasırdım

2 doğum yaptım malum doğum sonrası kilolar çok zor veriliyor bebeğim 11 aylık ve şu an emziriyorum belimde bel fıtığı var ve mekik çekemiyorum göbekten kurtulmak için neler yapmalıyım sağlıklı da besleniyorum abur cubur dan uzak duruyorum bol sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum bu arada yaşım 27 ve şu an 60 kğ yum

Mrb 24 yaşındayım ve 3 aylık oğlum var 79 kiloyum emziriyorum.zayıflamak için ne yapabilirim acaba

Mrb 24 yaşındayım ve 3 aylık oğlum var 79 kiloyum emziriyorum.zayıflamak için ne yapabilirim acaba
Canim senn bebegin daha cok kucuk su 3 ay sut uretimindem dolayi guzel kalori yakarsin tatli hamirisi makarna pilav hazir gidalardan uzak dur ve gunde 4 litre su ic dere otu bol bol ye su ve dereotu hem sit yapar hem metabolizmayi hizlandirr aah ah ben 6. Aya kadar dyetsiz sporsuz bu dediklerimi yaparak 20 kilo.verdim ama bel fitigina yakalandm.1.5 ay yattm 10 kilo aldim bebegm 9 aylik attik eskisi gbi.sutre uretemiyrmkaldi.byle mutlaka yap bak dedklerimi su ve dereotu col pnmli maydonoz tuketmw sutu azaltr

Merhaba ben emziriyrm 9aylik bebegim var cok az yyorum suyu iyi iciyrm spor 45 dk yuruys30 dk step yapyrm ama kilo veremyrm aksine alyrm diyetsyene gttm dyet omermwdi az yedgn icin kilo aliyrsun dedi bunun mantigi nesir lutfen yardm edin nasil beslenmelym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…