Diyet

20200105_191502.jpg

Akşam 19.15
Yağsız tavada tavuk kızartması
Mor lahana salatası
1 kase yoğurt
Bu saaten sonra kahve su icerim ancak

Merhaba dün giremedim cnm kusura bakma sabah birkaç zeytin, biraz peynir, kıymalı yumurta akşam balık ve salata yedim

Bugün biraz hasta gibiyim cnm hicbirsey istemiyor ama artık daha çok dikkat edicem yediklerime yarında tam kilomu öğrenirim sanırım 80 i felan geçtim. Sonra da daha iyi bir takip olur. Bakalım biraz da spor yapmaya çalışacağım çocuklardan vakit bulursam. Sen yürüyüş yapmadın mı mochachocalate

Bugün biraz hasta gibiyim cnm hicbirsey istemiyor ama artık daha çok dikkat edicem yediklerime yarında tam kilomu öğrenirim sanırım 80 i felan geçtim. Sonra da daha iyi bir takip olur. Bakalım biraz da spor yapmaya çalışacağım çocuklardan vakit bulursam. Sen yürüyüş yapmadın mı mochachocalate
Çok gecmis olsun canım 3 4 gündür dısarı çıkamıyorum normalde 1 1.5 saat yüruyüş yapıyordum bugünde çıkamayacak gibiyim ama diger günler çikmaya calişacagım inş

20200106_141243.jpg

Kusura bakma canım temizlik yaptığımdan geç yazıyorum
Sabah uyanınca
ılık limonlu su
Sade türk kahvesi
Sabah 12.30
Tereyağı yumurta( yazın yaptığımız menemenlik konserveden yaptım)
10 tanezeytin
Peynir
1 tane mandalina
2 dilim greyfurt
2 tane ceviz 4 tane fıstık 3 tane fındık
3- 4 dal dereotu ıspanak kuzukulağı
Çay
Tarçınlı su yaptım gün boyuda onu içerim

Kızlar ben de sizinle birlikte zayıflamak istiyorum. Yeni yıldan beri biraz dikkat ediyorum. 76.5 kilo ile başladım. Yaklaşık 5 ay önce sezaryenle ikinci bebeğimi dünyaya getirdim. Doğum kilolarım değil bu bana kalan maalesef onlar çoktan uçtu gitti. Az da olsa hala emzirdiğim için dikkat ediyorum. Her gün ne yediğimi yazmaya fırsatım olmayabilir ama kilo bildirimi mutlaka yaparım. Lütfen bana da azim dileyin kızlar. Umarım yakında kendimizi yeniden doğurup fit oluruz! 😊 ilk hedefim 70 kilo olmak💪

Kızlar ben de sizinle birlikte zayıflamak istiyorum. Yeni yıldan beri biraz dikkat ediyorum. 76.5 kilo ile başladım. Yaklaşık 5 ay önce sezaryenle ikinci bebeğimi dünyaya getirdim. Doğum kilolarım değil bu bana kalan maalesef onlar çoktan uçtu gitti. Az da olsa hala emzirdiğim için dikkat ediyorum. Her gün ne yediğimi yazmaya fırsatım olmayabilir ama kilo bildirimi mutlaka yaparım. Lütfen bana da azim dileyin kızlar. Umarım yakında kendimizi yeniden doğurup fit oluruz! 😊 ilk hedefim 70 kilo olmak💪
Merhaba ben isterim tabi ki inş en kısa sürede kurtuluruz kilolarda başarılar canim kendine göre diyet uygula bide emziriyormusun bilmiyorum ama cok düşük kalorili diyetler yapma sağlıklı dengeli beslenmeye çalış

Merhaba ben isterim tabi ki inş en kısa sürede kurtuluruz kilolarda başarılar canim kendine göre diyet uygula bide emziriyormusun bilmiyorum ama cok düşük kalorili diyetler yapma sağlıklı dengeli beslenmeye çalış
Evet canım emziriyorum ama bugün akşam free günümdü fazla tatlı yedim. Pişman değilim çünkü bile isteye yedim. Yarın gene sağlıklı beslenmeye abur cubursuz bol sulu güne devam ediyorum 😊

Amin herkesin evlatlarını inşallah 🤲🏻 Gerçekten çok istiyorum zayıflamak. Yarın sabaha kilo bildirimi yaparım umarım kilo almamışımdır birkaç gram dahi olsa vermişimdir ya😳

20200107_113640.jpg

Uyanınca ılık limonlu su
Sabah 10.30
Lorlu tereyağlı yumurta
13 tane zeytin
Peynir
2 ceviz 5 fıstık 3 tane fındık
4 ince dilim portakal
2 dilim elma
Dereotu
Çay
Kahvaltıdan sonra türk kahvesi içiyorum

Ben baya rahatsızim çok giremedim mochachocalate yediklerimi yazAmiycam ama tartildim 82yim regl olucam onun ödemi var biraz toparlayayim yazicam yine cnm bu arada süper atmislari görmüşsün darısı başıma

Ben baya rahatsızim çok giremedim mochachocalate yediklerimi yazAmiycam ama tartildim 82yim regl olucam onun ödemi var biraz toparlayayim yazicam yine cnm bu arada süper atmislari görmüşsün darısı başıma
Çok gecmiş olsun canım tahmin etmiştim hasta olduğunu bol bol dinlen kendine iyi bak canım inş gidecek kilolar

20200107_195119.jpg
Akşam 19:50
1 ev yapımı lahmacun
2 dilim pide
Salata
Turp Roka tere
Ayran Evde lahmacun pide yaptık canım tabağım harici yemedim ama kiloya yansıyacaktır hamur sonuçta

Afiyet olsun bakalım ne kadar yansıyacak ben o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum ekmek yemiyorsun hiç bende sabah limonlu su 2 hurma öğlen salata ve 1 dilim ekmek akşam yaklaşık 3 te bir pide yicem

X