Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Böyle dönemler herkesin oluyor ya, bazı haftalar inanılmaz iradesiz oluyorum bazen de çok iyi dayanıyorum normal bence, arada silkelenip kendine gelebiliyorsan bozduğun dönemleri çok kafana takma

O zaman sen 10 da başlar 6 da bitirirsin zaten diyetisyenim öylesinin daha iyi olacağını söyledi 16 saat açlık 8 saat yeme süresi olarak sende öyle yapabilirsin yada 5 te bitirirsin
Hah bu olur peki kahvaltı ara ogun akşam yemeği olarak mı yapmam lazım yoksa ogle yemeği yesem olur mu

54.8 çıktım bu sabah kızlar, pizza ve pastanın ödemi gitmiş bu hafta şekersiz beslenmeyi düzenli devam ettirebilirim umarım. Bel ölçüsü alıp karşılaştıracağım salı günü

Kendinize ödül koydunuz mu kızlar? Şu kiloya inersem şunu alacağım veya şunu yapacağım diye, yemek içmek sayılmaz böyle ödüller çok motive edici oluyor.
Bu yorumu okuyunca hemen yorumumu iliştireyim şuraya
Valla belki gülersiniz ama geçen masterchef de simit yaptılar canım öyle istedi ki çıtır çıtır evde yaptığın simitle 70 e düştüğün an simit yapcam off peynir çeşitleri alcam bi de patates kızartması oldu da bitti

Senin var mı canım

Yemek içmek sayılmaz dedim bak yok neden gülelim haftalık yemek ödülü verdiğim de oldu kendime çıtır simit çok müthiş bir ödül
Ben doğum günüme kadar hedeflerime ulaşırsam kendime alt üst güzel bir spor set alacağım taytlı spor sütyenli vs , 3 ay var bakalım

Selam kizlar dün tek öğün yaptım yine tavuklu salata ile dankekin lokmalik kekinden yedim bir saat yürüdüm ben günlük tartışıyorum bu kadar az yemeye ve harekete 100 gr vermişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…