Diyet Yoldaşım olur musun? :)

Günaydın ☀️
Kilo vermişim ben şaka gibi ya, almadıysam iyi diyordum vermişim 😅
55.9 çıktım, fark 300 gram 🤣

Eklentiler

• IMG_5757.jpeg
    IMG_5757.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 11
Selam kizlar! :)
Kisa ozet gecicem. 34 yaşındayım. 106 kiloyum. 2 cocuk annesiyim. Evlenirken 65 kiloydum. Hicbir bahanem yok. Yedim de yedim. Her gun yalandan diyete girdim. Gitmedigim diyetisyen, kullanmadigim iştah bastırıcı çay, ilaç kalmadı.
Hep kendime yenildim.

Şurada dişimi sıkacağım max 6 ay ama ben hep yolu uzattım.

Zararın neresinden dönsek kâr. Şu anda da diyetisyen takibindeyim. Yarından itibaren burada paylasmak istiyorun gidisatimi. Bu yolda benimle yurumek isteyen diyet arkadaşı arıyorum. Hadi birbirimizi destekleyelim.💪
Bana da yer var mı kızlar?😇

Ay çok mutluyummmmm kız motive olmak motive etmek için uğraşıyorum bi kapı bulamadım kendime 😄🤣

168 boyunda 81 kiloydum eski halime dönmek istiyorum hedef 60 birbirimize destek olalım motive edelim Kurallar neler tartı günü ne zaman canımmm
Bugün tartini yaz başla aynı kilodayiz aynı boydayiz her gün yediklerini paylaş ben pek paylasamiyorum
Sabah kahvaltı yok su içtim şimdi tarçınlı sade türk kahvesi icicem

Ben tek öğün yapacağım dün başladım ben de etkisini hemen gördüm doktor mustafa üye var belki duymuşsunuzdur tek öğün baya anlatıyor çok güzel sonuçlar alınıyor tabi irade sahibi olmak şart bakalım
Az önce tartıldım sonuç bu bakalım neler olacak. Ama bu gruba girdiğime mutluyum .
Hedef 60

Eklentiler

• 1000007148.jpg
    1000007148.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 13
Ben tek öğün yapacağım dün başladım ben de etkisini hemen gördüm doktor mustafa üye var belki duymuşsunuzdur tek öğün baya anlatıyor çok güzel sonuçlar alınıyor tabi irade sahibi olmak şart bakalım
Az önce tartıldım sonuç bu bakalım neler olacak. Ama bu gruba girdiğime mutluyum .
Hedef 60
Hoşgeldin ☺️ tek öğün yapmayı çok seviyorum ben ama bu aralar yapamıyorum

Hoşgeldin ☺️ tek öğün yapmayı çok seviyorum ben ama bu aralar yapamıyorum
Hoş buldum canım ben de dün başladım iyi okuyor ben özellikle dozunu kaçırıyorum meyve olsun yemek olsun eşim yanımdayken de çok yiyorum 🤨
En azı dan yememek gerektiğini bilince ağzıma bir şey koymuyorum dün başladım işte amaa bu sabah felaket açtım kalktım bi kendime geldim tartıldım suyumu içtim şuan iyiyim

Tablo yapma butonunu buldum ben ama mesajlar düzenlenemiyor tabloyu nasıl doldurucaz hafta hafta. fitkizdiyette fitkizdiyette tablo işine sen karar ver konu sahibi olarak ☺️
Tabak fotosu da paylaşalım mı kızlar ne dersiniz?

X