diyet günlüğüm

kilom 54.4
1 ay sonunda 1.6 kg vermişim. ortalama 1225 kalori almışım. 10 gün kadar yüzmüştüm sadece. memnun muyum evet. kilom çok olmadığı için delice kilo vermek benim için sağlıksız. yeni hedefim 1 ekim'de 53 kg olmak. yani yine bir ayda 1.5 kg verme hedefim var. spora da yazılacağım bu hafta. kalori sayarak sağlıklı beslenmeye devam..
aç karna ölçülerimi de yazacaktım ama unuttum bugün. yarın onu da yazacağım.

çok yorgunum ve biraz da moralim bozuk oturup bir güzel 200 kalorilik abur cubur yedim. üzgünüm. bugünü 1700le kapatmış oldum

Bugün 850 kal aldım. hastayım iştahım kapandı. 1240'ın altına inmeme kararı almıştım ama olmadı.

Bugün 1285 kalori aldım. yaklaşık 3 haftada 3 kg vermişim. mutluyum. Bugün 53.1 kilo çıktım ve reglim. hedefimi bile geçtim. bundan sonra daha çok kalori alarak 1 ekim'e kadar 53 kg da kalmak hedefim.
ekimden kasıma kadar ise ayda 500 g verip 1 kasım'da 52.5 olmak. kilom az olduğu için vücudum farketmeden çok yavaş kilo vermeye devam etmeliyim. 50 kg olana kadar inip bakıcam beğenmez ve kendimi çok sıska bulursam 1-2 kg alırım. ne de olsa kilo almak kolay:)

X