Diyet Gruplari ve Diyet listelerinin olusturulmasi hakkinda !

selamlar

fikrim şudur...

isteyen istediği topikte yazabilir sohbet edebilir,
ama tek bir listede olsun...
tarafını seçsin, ismi 1 listede geçsin...
adını ilk listede gördüğüm arkadaşlar oluyor ki, :KK53::KK53::KK53:
bizim topiğin en katı kuralı 2 hafta düzenli kilo bildirimi

80-89 topiğinin bir üyesi olarak fikrim budur... En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bana bu yolla 29 kilomu verdirdiğin için teşekkürler En Büyük KKEn Büyük KK

Yaklaşık 3 aydır bu topikteyim. siteye de üyeliğim bu topik için oldu. Kendimi gayet net ifade edebildiğim samimi bir ortam burası. Ben neden her toğpiğin kuralları varken bizim kaptanımız da kural koymak isteyince bir problem oldu temelde bunu anlayabilmiş değili. Asıl konumuz bu değil ama bu da çok önemli bir nokta. Buraya pek çok arkadaşım emek harcıyor. Zaman harcıyor.Günümüzün en önemli 2 değeri. Ben de düzenli menü paylaşımında bulunan ve bildrimlerini düzenli yapan kişilerin-ki sadece tek şartımız bu- listemizde yer alması taraftarıyım kişinin tek listede olması gerektiğini ve paylaşımın mutlak gerekliğiliğini savunuyorum. Belli konuların kaptan insiyatifinde olması gerektiğini kaptanın da topiğin fikirlerini alarak son kararı veermesi gerktiğini düşünüyorum.

sevgili irongirl benim de yazabileceğim altına imzamı atacağım gibi bir yorum yazmıs ben de aynı onun gibiyim bütün topiklere baktım ve sadece burası bu ortam beni güvende hissettirdi
acapella her hafta büyük bir emekle bu listeyi hazırlıyor, umarım şevkin kırılmaz arkadasım listeyi senin yapman bana güven veriyor
ama ben üzülerek bazı seyleri soylemek zorundayım
nutkum tutuldu
okurken dondum
rahatsız olan insanlar neden kendileri dile getirmiyor mesela asutaha düzgünce yazdı fikrini
onun yerine kim olduğunu bilmediğimiz insanlar adına buz gibi bir ses ve kuzey buz denizinden gelen hava ile yazılmıs mesajlarla " bence korku filmi gibi " bir ortam yaratılıyor
üzücü üzücü
bu topicte katılımcılar kendi kendine bir sey yapıyor ama iyi ama kötü fakat ahlaka aykırı kanun dısı bir durum yok
o zaman bu saldırı niye
ben bunu anlayamadım işte
benim kimseyle bir samimiyetim yok ama tartısmamda yok
ister inanın ister inanmayın
tamamen tarafsız ve kimsenin geçmişini bilmeyen bir göz olarak
bu topicteki konu ile ilgili dışarıdan gelen yaklasımı niteleyecek ve buraya yazabileceğim bir kelime bulamıyorum

sevgili irongirl benim de yazabileceğim altına imzamı atacağım gibi bir yorum yazmıs ben de aynı onun gibiyim bütün topiklere baktım ve sadece burası bu ortam beni güvende hissettirdi
acapella her hafta büyük bir emekle bu listeyi hazırlıyor, umarım şevkin kırılmaz arkadasım listeyi senin yapman bana güven veriyor
nutkum tutuldu
okurken dondum
rahatsız olan insanlar neden kendileri dile getirmiyor mesela asutaha düzgünce yazdı fikrini
onun yerine kim olduğunu bilmediğimiz insanlar adına buz gibi bir ses ve kuzey buz denizinden gelen hava ile yazılmıs mesajlarla " bence korku filmi gibi " bir ortam yaratılıyor
üzücü üzücü
bu topicte katılımcılar kendi kendine bir sey yapıyor ama iyi ama kötü fakat ahlaka aykırı kanun dısı bir durum yok
o zaman bu saldırı niye
bu topicteki konu ile ilgili dışarıdan gelen yaklasımı niteleyecek ve buraya yazabileceğim bir kelime bulamıyorum

ne güzel yazmışsın canım
insanlar kendi fikirlerini dile getiremeyecek kadar eksik
bu kadar basit bir olayın bu kadar büyüdüğüne inanamıyorum...:KK19::KK19::KK19::KK19:

Sevgili 80-89 topiği arkadaşlarım
Ben kişiler kilo verince topikten ayrılsın demiyorum,oradaki paylaşımlar dostluklar bırakılır mı hiç! Sizin listede olmasını istemediğiniz arkadaşlarınızla ilgili sunduğunuz sebep yanlış geldi bizlere.Listede olmak isteyen,azimli,bol paylaşım yapan ve motivasyona ihtiyaç duyan herkesin hakkıdır listeye girebilmek.Tabiki kurallarnızı koyacaksınız ki zaten benim en baştan beri önerim buydu.ancak kurallarınızda forum kurallarına aykırı bir durum varsa veya bu durumdan memnun olmayan ve hatta şikayetçi olanlar varsa yönetim mecburen kurallanıza müdahale eder.Bugün saatlerce her işimi bırakıp size bir orta yol bulmaya,sizlerin huzurunu sağlamaya çalıştım ama görüyorum ki karşılığında benimle tartışmaya girmeye çalışan,tahrik eden arkadaşlarımız oldu.Listeye kimler girsin kimler girmesin diye kurallarınızı koyun,madde madde buraya sıralayın.Adminin kabul edip etmemesime göre listenize devam edersiniz.Bundan sonra bu konuyla ilgili şikayetlerinizi veya isteklerinizi admine bildirmenizi rica ediyorum.
sevgiler,mutlu paylaşımlar

Ben kişiler kilo verince topikten ayrılsın demiyorum,oradaki paylaşımlar dostluklar bırakılır mı hiç! Sizin listede olmasını istemediğiniz arkadaşlarınızla ilgili sunduğunuz sebep yanlış geldi bizlere.Listede olmak isteyen,azimli,bol paylaşım yapan ve motivasyona ihtiyaç duyan herkesin hakkıdır listeye girebilmek.Tabiki kurallarnızı koyacaksınız ki zaten benim en baştan beri önerim buydu.ancak kurallarınızda forum kurallarına aykırı bir durum varsa veya bu durumdan memnun olmayan ve hatta şikayetçi olanlar varsa yönetim mecburen kurallanıza müdahale eder.Bugün saatlerce her işimi bırakıp size bir orta yol bulmaya,sizlerin huzurunu sağlamaya çalıştım ama görüyorum ki karşılığında benimle tartışmaya girmeye çalışan,tahrik eden arkadaşlarımız oldu.Listeye kimler girsin kimler girmesin diye kurallarınızı koyun,madde madde buraya sıralayın.Adminin kabul edip etmemesime göre listenize devam edersiniz.Bundan sonra bu konuyla ilgili şikayetlerinizi veya isteklerinizi admine bildirmenizi rica ediyorum.

merhaba bu hafta topikte 3. haftam çoğu arkadaşımla kaynaşmış durumdayım aileleri diyetleri sağlıkları dersler sınavlar nöbetler vs vs....
kaptanımız cuma günü yaşanan yoğunlukta beni gözden kaçırmış haklıdır 2 haftadır görmediğim isimleri gördüm cuma akşamı açınca sayfaların bu kadar hızlı ilerlemesine de şaşırmıştım açıkcası... 2 haftalık kendimle yarışımı arkadaşlarımın takdir etmesi beni dagha da motive edecekti 2.2 kilo vermiştim ama listeye giremediğim için bunu yaşayamadım kaptanımız deryayla da görüştük o da söledi hatta.
yukarıda ki yazınızda rengini değiştirdiğim ve de büyüttüğüm gibi bizde listemizde böyle kişileri görmek istiyoruzzz

düzenli paylaşım yapan menü ve kilo bildirimini düzenli yapan herkes o grupta kalmayı hakedio bence
forumumuz çok zengin karbon ,monti zayıflama takımları zayıflama grupları var isteyen istediği yerde yazar bunda sınırlama yok bildiğim kadarıyla
hem ne kaaaa sohbet o kaaaa motivasyon
kesinlikle katılıyorum :KK9::KK9:
Ben kişiler kilo verince topikten ayrılsın demiyorum,oradaki paylaşımlar dostluklar bırakılır mı hiç! Sizin listede olmasını istemediğiniz arkadaşlarınızla ilgili sunduğunuz sebep yanlış geldi bizlere.Listede olmak isteyen,azimli,bol paylaşım yapan ve motivasyona ihtiyaç duyan herkesin hakkıdır listeye girebilmek. Tabiki kurallarnızı koyacaksınız ki zaten benim en baştan beri önerim buydu.ancak kurallarınızda forum kurallarına aykırı bir durum varsa veya bu durumdan memnun olmayan ve hatta şikayetçi olanlar varsa yönetim mecburen kurallanıza müdahale eder.Bugün saatlerce her işimi bırakıp size bir orta yol bulmaya,sizlerin huzurunu sağlamaya çalıştım ama görüyorum ki karşılığında benimle tartışmaya girmeye çalışan,tahrik eden arkadaşlarımız oldu.Listeye kimler girsin kimler girmesin diye kurallarınızı koyun,madde madde buraya sıralayın.Adminin kabul edip etmemesime göre listenize devam edersiniz.Bundan sonra bu konuyla ilgili şikayetlerinizi veya isteklerinizi admine bildirmenizi rica ediyorum.

şu yazdıqınız cümleler herşeyi anlatıyor...ben 1.5 yıldır bu topikteyim sadece 1 hafta bildirim yapamadım ve mazeretimi söyledim...onun dışında bu topikte sayısız muhabbetlerim ve menülerim bulunmakta...ben kursa gidiyorum günlerim çok yoqun geçiyor buna raqmen topiqe girmek için zaman ayırmaya çalışıyorum...en azından sabah bir günaydın diyerek güne başlıyorum...sayfalara bakan herkes bunu görür buraya yazılan hiçbirşey silinmiyor...zaten herkes hergün giremeyebilir hasta oluyoruz tatile çıkıyoruz vs...bunlar son derece insani durumlardır...1.5 yıldır listede olan paylaşımlarına herşeye raqmen devam eden bir kişiyi listeden çıkarmak nasıl bir adalet olur soruyorum sizlere...[/B]

sevgili saphire şahsım adına konuşuyorum topiğe genellemezseniz sevinirim.saatlerinizi ayırmanız güzel bir davranış ama bir de göreviniz gereği yapmak zorundasınız zaten.gerçekten çok ilgilendiniz öneriler de bulundunuz.ben sürekli paylaşımda bulunanları değil 2 listede olup az uğradığı topikte neden hala listede olmakta ısrar ettiğini anlamadığım kişilerin listeden çıkmasını istedim.birlikten kuvvet doğar.herkesin işi gücü var sygı duyuyorum.ama liste konusunda fikrimi söyledim.bence bir kişi sadece bir listede olmalı.bunu kaptanımız uygun görürse admine bildirsin o da kabul ederse eğer sorun hallolur zaten

şu yazdıqınız cümleler herşeyi anlatıyor...ben 1.5 yıldır bu topikteyim sadece 1 hafta bildirim yapamadım ve mazeretimi söyledim...onun dışında bu topikte sayısız muhabbetlerim ve menülerim bulunmakta...ben kursa gidiyorum günlerim çok yoqun geçiyor buna raqmen topiqe girmek için zaman ayırmaya çalışıyorum...en azından sabah bir günaydın diyerek güne başlıyorum...sayfalara bakan herkes bunu görür buraya yazılan hiçbirşey silinmiyor...zaten herkes hergün giremeyebilir hasta oluyoruz tatile çıkıyoruz vs...bunlar son derece insani durumlardır...1.5 yıldır listede olan paylaşımlarına herşeye raqmen devam eden bir kişiyi listeden çıkarmak nasıl bir adalet olur soruyorum sizlere...[/B]

kimse 1 hafta bildirimde bulunmadı yada bir kaç gelmedi diye listeden atılmaya çalışılmıyor.eğer sen iki listede yer alıyırsan kk da bu olmasın dendi.bunu değil sen kim yapıyorsa üzerine alınsın.sen zaten 70-79 un kaptanısın.ol oradaki listede.bizim liste 3 kişi de olsa 33 kişi de olsa bence de bir kişi bir listede olmalı.yoksa benim senin sohbetinden,verdiğin bilgilerden rahatsızlığım yok.

buna banu ve admin karar verecek bize laf düşmüyor artık.ce kısa zamnda bu iş sonuçlanırsa iyi olacak.kabak tadı vermeye başladı.

merhaba
konu kapanmıştır falan denilse de gördüğüm kadarıyla kapanacağı yok
bende bu konuda fikrimi belirtmek isterim
öncelikle oylama devam etseydi eminim bu konu çoktannnn çözülmüştü ama birilerinin hoşuna gitmedi sanırım gidişat ki vazgeçildi
ben daha çok yeniyim belki ama her topiğin kuralı varsa bu topiğin kuralı da bu neden bu kadar itiraz edildi admin gelip müdahele ihtiyacı duydu bilmiyorum
bir başka topikte aktifsen ne bileyim takım yarışı vs varsa orada zaten bildirimini yapıp kendi yarışını yapmış oluyosun gelip tekrar bildirim yapıp bakalım bu grupta nasıl olacağım demek bana çok saçma geliyor yani her gruba girip sıralamanı görmeye/göstermeye çalışmak haksızlık boyutunu geçip ego tatmininden başka bişey olmuyor bence. o zaman bizde gidip her topiğe 3 günde 1 selam verelim cumadan cumaya bildirim yapalım zor bişey değil sonuçta o insanları meşgul etmek dışında!!! ne kaybımız var. bana göre bu tavır yarışma yada tatlı rekabet dediğimiz kavramlara aykırı insan kaç topikte yarışır kii. bir topikteki muhabbeti seviyosan menünü yaz konuş muhabbet et motive ol ama bu liste sevdası neden??? son olarak konuyu takım kaptanının noktalaması gerekirdi diye düşünüyorum kırmaya-kırılmaya gerek yoktu özellikle deryacımmm seni kaybetmek istemiyoruz lütfen burda ol. önerim: takım kaptanının bilgisi dışında 2 günden fazla menü paylaşımı yapmayan listede olmasın
sevgiler..

Benim merak ettiğim bir şey var,lütfen bu durumda olanlardan biri yanıtlayabilir mi? Neden 1 den fazla listede olunmak isteniyor?
Ya da ben yazayım,egolarını tatmin etmek için mi acaba?

bence oylama devam etmeliydi bu topikteki sakinlerin en net fikri böyle ortaya çıkardı kiiiii çıkıyordu da....

topiğimize giremiyorummmm neden bende mi hata yoksa balanmak yada engellenmek böle bişey mi???*

Bu konuda şahsi fikrimi belirtmeden geçmem mümkün degill
inanınn kullanıcağım kelimeleri tek tek seçiyorumm
çünküü bazı insanlar konuyu kendi işlerine geldiği şekilde lanse edip
birde sanki ortada çok mühim bir durum varmışşta bunun suçlusu bizmişiz
gibi davranıyorlar.. öncelikle bir kere saygıyı kimse elden bırakmayacak
evett bu liste, bu topik ve oradaki canımm kadar değerli (tabiki herkesi kasdetmiyorum)
arkadaşlarımm benim için çok ama çok önemlii ...
çünküü ben aylardırr buradan hiçbir yere ayrılmadım, her hafta listeyi dört gözle bekledimm
arkadaşlarımı kutladım onlarla beraber sevindimm ... bazıları için sembolik bişi gibi gözüksede
maneviyatı vardı bizim içinn ... o yüzdenn sayın KAZEN e teşekkür ediyorum ki konuyla
birebir alakadar olduu... inanın sinirlerim bozuldu resmenn..
kimseninn kimseyle bir derdi tasası yokk bizler arkadaşız yol arkadaşıyızz ...
sadece dedik ki topiğe gelmeyen uğramayan hiçbir paylaşımda bulunmayan
sadece bildirim yapıp cumadan cumaya uğrayıpp çok alakasız bir iki kelime yazıp
çekip giden insanlarr girmesin listemize dedikk ... bunda hiçbir art niyet söz konusu degildirr olamazda ..
burası bizim babamızın yeri degill, kimse bizden izin almayacak elbette paylaşım yapma konusunda
kii insanların bizimle paylaşımda bulunmaları beraber bişiler yapabildiğimizi görmek adına buradayızz ..
o yüzdenn bu olayın böyle yerlere gelmesi inanın çok üzdü benii ...
tabiki karşıt fikirler olacaktı ama olay bu kadar büyümeyecektii ..
resmenn benim evim gibi burası özlüyorumm sizleri, merak ediyorumm o yüzden topiğmizin kıymetini bilmeyenlere
bu lafımm : orası bizimm evimizz arkadaşlarımızla sohbet edip gülüp agladıgımız, kimseye anlatamadıklarımızı
anlatıpp çıkarsızz sevdiğimiz bir yerr. o yüzden de çok kıymetlii...
herkes konuşsunn tabiki fikrini yazsın çizsinn ama herkes lafını tartsın konuşsunn ...
saygılarımı sunuyorumm zahmet edip okuyan herkese... daha fazla uzatmamın gereğide yok zannedersemm...

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 78 kiloyum ve tek başıma bu işin içinden çıkamıcam ben de aranıza katılabilirmiyim:KK16:

diyet listelerinin oluşturulması ile ilgili bende bişiyle söylemek istiyorum.
temmuzdan beri kk de yazıyorum ve ağıstostan beride 80-89 kilo topiğindeyim.
başlangıç noktasının çok makul ve mantıklı bir sebeb olan cumadan cumaya topiğe uğrayanlar konusunun en son nasıl oluyorda 70 kilodaki birinin nasıl 80-89 kilo topiğinde olmaması gerektiğine kadar varmış konu çok şaşırdım.
kaptanımız ve listeyi hazırlayan arkadaşımız çok emek veriyorlar ve ben liste yapmamama rağmen arada sırada uğrayıp selam bile vermeden bildirim yapanlardan rahatsız oluyorum. her topiğin kuralları var bizimde kural koymaya hakkımız var diye düşünüyorum.

konuyu burdan devam ettiriyor oluşumuz topikte gerginlik yarartmamak adına iyi olmuş.
motivasyon düşmesin hemde en depresyona girmeye mazeret aradığım şu gri günlerde.

konu nerelere varmış yaa şuna bakın kızlar lütfen artık yorum yapmayın bu sayfaya ve biz paylaşımlarımıza kendi sayfamızda dewam edelim...
kimsenin canı daha fazla sıkılmasın en çok da füsunun( misafir1001) yorumunu beğendim konu ego tatmini gerisi boş.....

herkese iyi geceler. öncelikle yoğun üzüntü yaşadıgımı belirteyim yazılarımda belki konu atlamaları olabilir. aklıma geldiği gibi tüm içtenliğimle görüşlerimi belirtmek istedim....

ben hayatımda ilk defa bir forumda aktif olarak sohbet ediyor ve arkadaşlarımla birlikte hayatı paylaşıyorum....
hayatı paylaşıyorum çok doğru bir söz... biz sadece menülerimizi kilolarımızı değil tüm yaşamımızı paylaşıyoruz.....ve ben asla inanmazdım sanal ortamlarda kişilerin bu denli samimi olabileceğine ama 80 89 arkadaşlarım sayesinde inandım..ben topiğime 82 kiloyla çok ama çok sıcak bir karşılamayla geldimmm..ve o günden beri her yeni gelen arkadaşıma aynı sıcaklıkla cvp vermeye çalıştımmm yabancı olmasınlar bizim gibi bizden gibi hissetsinler istedimmm..ve sanırım arkadaşlarımla başardıkta....

bence konumuz öncelikle 80 89 olarak amacımız nedir olmalııı..

amacımız
---bu topikte sadece 80 89 kg aralığındakilermi olsunnnnn

---burada 80 89 kg arasında kilosu olarak yolculuğuna başlamış kişilerin oluşturdugu bir topikmi olsunnn

---yoksa her kilodan isteyene kapımız açıkmı olsunnn

------------eğer sadece 80 89 arası kişiler olacak 80 kg altına düşenler diğer topiklere kayacaksa olmazzz.. ben ve diğer kg veren arkadaşlarım öncelikle desteklerinden dolayı diğer arkadaşlarımdan ayrılmayı istemem. kg vermedeki bilgilerimizi ve yaptıklarımızı yeni gelen daha az bilgili arkadaşlarımla paylaşmamız gerekir..destekler bilgi paylaşımlarıyla olur.

--------------eğer 80 89 arası kg olupta topiğimize gelenlerin topiği olacaksa elbette olur.. ama biz öyle bağlı ve samimi bir topiğizki neden diğer kglardaki arkadaşlarımızda bizimle olmasın

------------eğer her kilodan kişiler olacaksa neden olmasın...amacımız aynı hedefimiz bir değilmiiii

bizim kaptanımız bilgili , samimi ve görüşünü güzel ve kırıcı olmadan ifade edebilen nadir insanlardan biri..şu an 60 lı kilolarda ve hedefine ulaşmasına az kaldı..bizlerde o ve onun gibi değerli arkadaşlarımızın bu başarılarını örnek alarak azimlendik ve onlarla bu yolculuğa başladık. elbetteki listemizde kilo aralığı çok farklı insanlar var. 58 ila 90 kg aralığında kişiler var ve bizler biliyoruzki 90 kgluk arkadaşımla 58 kgluk arkadaşımın 1 haftada verebileceği kg lar asllaa aynı olamaz. ama listeye bakarken verilen kilolar ve bugüne kadar verilmiş kgları gördüğümüzde hırs ve azmimiz pekişir..

listemiz hakkında düşüncemde şudur....bizler bahsettiğim gibi her kgda farklı kglar verileceği bilincindeyiz ve bilmeyen arkadaşlarımızada bunu anlatmaya çalışıyoruz. bizler kendi bilgimiz çerçevesinde elimizden geldiğince menülere yorumlar yaparak doğru ve yanlışlarımızı birlikte bulmaya çalışıyoruz..ben eğer arkadaşıma lütfen menünü daha anlaşılır yaz dediysem ve bikaç kez tekrarladıysam onun ya benim fikrime değer vermediğini yada yazdıgımı okumadıgını düşünürüm..başka bir örnekse menüsünde şu şu bence doğru yada yanlış dediysem ve o kişi bana cvp yazmadıysa yine aynı düşüncede olurum. tabiki istisnai durumlar olabilir. gözden kaçabilir , hastalık yada başka durumlarla okunmamış olabilir. ama bu işine gelince cvp yazmak canı istemediğinde yazmamak gibi bir boyuta gelirse hoş olmuyor. yada bir soru sordugunda cvp yazdıysam tekrar sordugunda başa arkadaşımda cvpladıysa ve yine soruyorsa düşüncem aynıdır.

ben günümün an az 2 3 saatini forumda geçiriyorum.ve benim gibi birçok arkadaşım..çoğu zaman tek tek ve özenle arkadaşlarıma cvp yazıyorum. ve ben ancak kendi topiğim dediğim 80 89 topiğine yetişebiliyorum. bizler daha öncede bahsettiğim gibi sadece menü ve kilomuzu değil hayatı paylaşıyoruz. öyle günler oluyorki sabahtan akşama kadar yazılanları ancak 2 3 saatte okuyorum. bu durumda bizim gibi aktif bir grupta bulunan bir arkadaşım diğer bir topiğe nasıl zaman ayırabilir??? diyelimki o kabilyeti var ve paylaşımlarda bulunabiliyor ve onca insanı aklında tutup yorumlar yazabiliyor..peki o zmn ne kadar samimi??? sorgulamak gerekir..

ve birkaç listede olmak nasıl bir istektir anlayamıyorum. elbette farklı topiklerlede muhabbet ederiz , yorum yaparız , görüş alırız..ama listede olabilmek bende bir ayrıcalıktır. o listede 3. bu listede 8 . olmakmı önemli yoksa hedefime ne kadar ulaştıgımmı..benim amacım sadece hedefime arkadaşlarımla ne kadar ulaştıgımdır. farklı amaçlar yada hedeflere saygım sonsuz..kişisel düşüncem budur.

çok üzüldüm ,hatta delirdim sinirimden ...ben 2 yıl öncede 8 ay kadar bu topikteydim.ve son 7 aydırda bu topikteyim...üzülerek söylemeliyim ki her zaman çürük elmalar oldu ama bu kadar hadsizlik yapanını hiç görmedim.....en çok emek veren,en paylaşımcı ve motivasyonu en yüksek arkadaşlarım ayrılmışlar....kalplerinin temizliğini çok iyi bildiğimden yanlarındayım...bizki kimimiz izmir ,bursa,ankara ,kimimiz kayseri,d.bakır,istanbulda birbirimize en yakın arkadaşımız gibi destek olup bu yolda yürürken,önümüzde köstek olup bizi yıldırdıkları için onları eshefle kınıyorum,hepsini bende kalbimde banladım..hayırlısı olsun,biz buluruz elbet başka paylaşım alanları... sevgilr

Merhaba

Formun genel kuralları haricinde,diyet topikleri uygun koşullarda kendince kurallar koyabiliyorlar

kaptanımızın oylamaya sunmuş olduğu konu benim için de gayet makuldü

çünkü liste'de kaçıncı sırada olduğumu görmek diğer arkadaşlarımın olduğu gibi benim için de büyük bir heyecan

1 hafta uğraşıyoruz listede üst sıralarda olalım diye

düzenli menü paylaşıyoruz,diyetle ve sporla ilgili yanlışı doğruyu öğreniyoruz

hatta muhabbet edip,güzel arkadaşlıklar geliştiriyoruz

cuma bildiriminden sonra,liste hazırlandığında

bir bakıyoruz topiğe doğru dürüst uğramamış birisi hoppppp bu topikte emek harcayanların önüne geçmiş

ne alaka :KK53::KK53:

menü paylaşmamış,doğru dürüst 2 kelime yazmamamış,ne yer ne içer bilmem

verdiği kilo yalan mı doğru mu onu da bilmem paylaşımı olmadığı için ama listede ön sıralarda görürüm

bu durum beni önceden de çok sinirlendiriyordu ama kaptanımız belirlediği için kuralları rahatsızlığımı belirtmedim belki de ben tekim'dir diye düşündüğüm için

gelelim 2.meseleye

birileri başka topiğin listesinde ve bizim topiğin listesinde

niye :KK45::KK45::KK45:

bulunduğu topikte ki liste onu motive etmiyorsa diğerini seçecek

ve tek listeye girenlere haksızlık yapmayacak

liste yapan arkadaşımıza'da yazık değil mi

hanımefendi menü paylaşmayacak,arada sırada yazacak topiğe sonra her cuma bildirim yapıp 2 liste'de yer alacak

ne zoru var onun emek vermeyen insanların listesi'ni yapmaya

ve bu kişi tepkisini o kadar çirkince belirtiyor ki,yıllarca emek veren arkadaşlarımızın sinirlerini bozup yapılacak tepkilere sebep oluyor

ve şuan aramızda değiller

çok yazık

keşke topikte ki oylama devam etseydi,en doğru sonuç oradan çıkacaktı ve iş bu boyutlara gelmeyecekti

yukarıda'da belirttiğim gibi bende düzenli paylaşımda bulunan ve tek listede olan arkadaşlarımızla aynı liste'de olmak istiyorum

nutkum tutuldu
okurken dondum
üzücü üzücü
o zaman bu saldırı niye
saol canım.

sena bende uzun zamandır burdayım
sen muhabbetlere katılmıosun geçmişdeki cvplarına bak
hafta içi 1yada 2 kez geliosun
çok yoğunum çok kaçamak yaptım yaptım yazıosun
cuma günüde glip en az 1.5 kilo verdim yazıosun
senin paylaşmın sohbetin yokki topikdekilerle
zaten paylaşım kuralı koysak sen alınmazsın bile paylaşm 0 çünki arada bi gelip dediğim gibi yazıp çıkıosun

X