Diyet Destek Ürünleri

Zayıflama destek ürünleri....

• hakkında paylaşımlar olsun.

OY: 77 39,5%
  • sadece ürün tanıtımı olsun, yoruma kapalı olsun.

OY: 10 5,1%
  • bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum.

OY: 108 55,4%

• Ankete Katılan
    195
arkadaşlar bu arada ben neler olduğunu tam bilmiyorum sadece fikir yürütüyorm. bir ürünün firması sitemizi davamı etmiş kötü yorumlardan dolayı. lüütfen cvp bekliyorum. teşekkürler .
ayrıca site yöneticilerinin arkasındayız.

canim benimde kilo problemim ar ama kapatilsin secenegini isaretledim

Dünkü aldığımız sorti 47 milyon adettir. Çok sağlam saldırıyorlar.

Hayatı çocuk gibi yaşamaya bak. En ufak şeylere sevin, çığlık at, en büyük dertlere saf saf bak.

Elleri kırılsın diye yorum yazmayın belki saldıranlar oğlunuz kardeşiniz kocanız....

Hayatı çocuk gibi yaşamaya bak. En ufak şeylere sevin, çığlık at, en büyük dertlere saf saf bak.

neden bu hazımsızlık anlamıyorum
piyasaya sunulan her ürün beğenilmek zorunda mı??
sitede reklamı dönen her ürüne şakşakçılık yapmak durumunda mıyız??
site kurucusunu bile eleştirme hakkımız elimizden alınmıyorken sırf siteye reklam verdi diye aleyhinde yorum yapılmama lüksünü kendinde gören zavallı değildir de nedir?

bugune dek neler gördük
taklitler, iftiralar, abuk subuk karalama kampanyaları, üyeler hakkında saçma sapan iddalarla yıldırma politikaları...
ne oldu???
bu ucuzlukların hangisi koparabildi bizleri KKdan?
hiç...
bi süre canımızı sıktılar hepsi bu...
çatlayıp patlasınlar çığ gibi büyüyoruz sengözlerimebaksanab
hem ne demiş atalarımız;

Ardından 100 köpek havlamayan kurt kurt değildir :smiley-cool:

bazıları ürür; KK aynen yürür
hadi rast gele!
sengözlerimebaksanab

Bu ..tan ürünlerin hiç birisinin reklamı yapılmasın :1closedeyes: ama yorumlar bize lazım oluyo ben merak ettiğim bişey olursa başka siteler yerine önce buraya bakıyorum.
Çok yardımcı oluyo okuduklarım.Tabiki dikkat ediyorum okurken.
O mesaj sayısı az olan üyelerde dikkatimi çekmiyor değil. Cinsellik topğindede çok vardı onlardan

Ayrıca söylemeden edemicem internet üzerinde bi dünya cinsellikle ilgili site,konu vs varken bu sitede olmaması bu kadar mı kötü :sm_confused: bi yerimiz mi eksildi diye merak ediyorum.
Tamam olsun o ayrıda olmadığı zamanda hiç bir eksiklik yok bence böyle gayet iyi

yuuuh diyorum da başka da bişey diyemiyorum :1closedeyes:
allah KK ya zeval vermesin :Saruboceq:

Bu arada binlerce mai lgelmiş üylerden hangi birini yayınlayayım bilemedim. Mailimizde çalışmıyordu 30 dakika önceye kadar. Babası meclis vekili(Bakan yazmışım hayatla) olandan tutunda abisi bilişim suçları Amiri olana kadar hepsi sadece benden isim istiyor.

:teytey: :teytey: :teytey: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: katılıyorum aynen canım

sadece ürün tanıtımı olsun diyorsanız , yoruma kapalı olmasın öldürücümü zayıflatıcı mı ne olduğu belli değil en doğru yorumu burdan alıyoruz
en iyi şık bu sitede bu bo.tan ürünleri görmek istemiyorum. :1closedeyes:

güzel enstantenelerden ;

dün akşam 2 tane erkek ekledi beni msn'e biri üyemizin eşi, biri sevgilisi eşleri. Çocukların başının etini yemişler "sen bu sektördesin çöz bu sorunu" diye geldiler ne yapabilirz dediler ?

pazartesiden bugüne yaklaşık 2000 kişi msn'e beni ekledi.

sayin kadinlar kulubu yoneticisi lutfen paylasim bolumu kapanmasin bu bolum sayesinde urunu kullanan kizlarla paylasimlarda bulunuyoruz birbirimize destek oluoruz urunun artilarini eksiklerini paylaasabilioruz bi firmanin yaptigi saldiridan dolayi biz urun paylasimindan yana olanlarda kurban gitmesin rica edioruz

kim saldırıyorsa siz firma diyorsunuz bu bir suçtur bence tespit edilip mahkemeye verilmeli

ayrıca yoruma kapatılmamalı paylaşımdayız herkes tevrübesini yazıyor bir diğeride faydalanıyor

bu bölümü kapatarak kullananları yok sayamazsınız,siz kullanmayabilirsiniz ancak kullanmak isteyenlere saygı göstermek zorundasınız.ayrıca bu ürünler için bir takım sıfatlar kullanarak onları aşağılamak bir bakıma kullanan ve bunlardan medet umanları rencide etmek değilmidir...saygılarımla

not:bu ürünlerin satış temsilcisi değilim ve yeni anne olduğumdan dolayısıyla hiç bir ürünüde kullanmıyorum,ancak ilerde kullanabilirimde ama aklı hür vicdanı hür biri olarak buna yanlızca ben karar veririm...

insanlar özgür iradeleriyle ürünleri alıp kullanıyorlar..bu şeklide sıfatlar kullanmak çok yanlış..istemiyor olabilirsiniz..kullanmıyorda olabilirsiniz..bu sizin bileceğiniz işse eğer, diğeride bizim bileceğimiz iş..lütfen daha saygılı olalım..herkes fikrini beyan etsin diye böyle bir oylama yapılıyor.. o zaman aşağılamak niye??
ayrıca forumda herkes deneyimlerini paylaşıp fikirlerini söylüyor..kesinlikle kapatılmaması taraftarıyım..
evet bu saldırılara karşı birşeyler yapılmalı fakat bu çözüm yolu pek adil değil..

mahkemeye verılmemıs mı bu saldırıyı yapanlar arkadaşlar daha

gerçekten çok üzücü burası bir paylaşım alanı,insanlar hür iradeyle bazı ürünleri alıyor yada almıyor yada sadece araştırma yapıyor demekki siteye bu ürünler nedeniyle bir çok kadın üyeoluyor yorumlara katılıyor ve en çok motivasyonun oldugu kişilerin birbirlerine destek verdigi nedense bu gruplar.ayrıca bazı yorumcuların kullanan ve yorum yapan üyeler hakkında (enayice,aptalca)gibi yorumlar eklemesi çok kırıcı.bu gün bu forumun kapatılması sorunu çözermi?mesala kozmetikte aynı sorun yaşanırsa orasıdamı kapatılacak?ayrıca kadınların rahatça fikirlerini paylaştıkları bu platformda kadınlar birbirlerine köstekmi olacak en üzücüsü galiba bu.

YOK ARTIK PARÇA PARÇA KAPATACAĞIMIZA TÜMDEN KAPATALIM GİTSİN SİTEYİ .PİREYE KIZIP YORGAN YAKIYOSUNUZ.ÜSTELİK SİTEDE EN ÇOK PAYLAŞIM YAPILAN KONULAR BU BAŞLIK ALTINDA OLUYOR.BEN ŞAHSEN DAHA PRPFESYONEL BİR YAKLAŞIM BEKLERDİM HALA DA BEKLİYORUM.LÜTFEN SİTEYE YAKIŞIR ŞEKİLDE DAVRANALIM .ÖZGÜRLÜKÇÜ BİR SİTEYE BUNLAR YAKIŞMIYOR :enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…