Diyet Destek Ürünleri

Zayıflama destek ürünleri....

• hakkında paylaşımlar olsun.

OY: 77 39,5%
  • sadece ürün tanıtımı olsun, yoruma kapalı olsun.

OY: 10 5,1%
  • bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum.

OY: 108 55,4%

• Ankete Katılan
    195
siteye kaç gün giremedim.bu siteyi çökeren x firmasının ürününden millet ölümlerden döndü bunu bilmeyen yok ki.kesinlikle nasıl bir ürün olursa olsun bunların yorum ve reklamları olmasın buranın amacı bu değil.isteyen dışarda araştırmasını yapıp ne kullanacaksa alacaksa alsın.ama o firma türkiyenin en büyük kadın portalına bunu yapmakla hayatının yanlışını yaptı.dışarda arkadaşlarıma çevremdekilere olanları anlatıyorum hepsi bu ürünü boykot ediyor.artık bu gidişle tek kutu satamayacaklar yaşasın kadınların ezici çoğunluğu :)))))))

bu tür ürünlerin paylaşımı olmasın
çünkü siteye giremiyoruz,site yavaşlıyor...vs hep sorun yani..
ben bu ürünleri kaale bile almıyorum.
eğer hapla bokla püsürle zayıflansaydı Amerika (ilim irfan yuvası), çağın hastalığı olan obezite
ile uğraşmıyor olurdu..yerlerdi hamburgerleri yutarlardı hapları...ama maalesef dombili dombili geziyor herbiri...
boğazımızı tutalım zayıflayalım.hatta az yemek değil sağlıklı yemek yiyelim..
hanımlar allah aşkına siz de paralarınızı dökmeyin böyle şeylere...hapla zayıflanımı hiç anca tuvalete çok çıkartıyor...onun yerine bol su için...aynı işi görür...sevgiler...

Biliyorum ki, bu olay yüzünden; en başta site sahibi olmak üzere bütün üyeler, çok zor durumda kaldık ve hala da çözüme ulaşabilmiş değiliz.

Bu konuda, sizi desteklediğimi de biliyorsunuz Kazen...

Ama benim görüşüm o ki; eğer sitede kullanılan ürünlerin yorumu yapılamayacaksa, ortada "kadın" diye bir şey kalmaz....
Zaten burada kadınlar; bir çok ürün hakkında; yorum ve paylaşım yapıyorlar...
Farkında bile olmadıkları bir çok konuda, sürekli fikir alışverişi halindeler....

Makyaj ürünleri, diyet ürünleri, parfümler, çantalar, kıyafetler, temizlik ürünleri, elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, en ufak bir makarna çeşiti bile vs. kadınların görüş alışverişinde bulunduğu konular...

Şimdi bu ürünlerin yorumlarını toptan kaldırdığımızı farzedelim...

Mesela diyelim ki, en ufak bir "arap sabunu" hakkında biri olumsuz bir şey yaşadı ve bunu paylaşmak istiyor...
Ama böyle bir yasak olduğu için; hiç bir paylaşımda bulunamayacak...

Bir başkası; beyaz eşya almak istiyor; ama yorum yapmak yasak olduğu için; bu konu hakkında görüş sorsa bile; kimse "Hayır, o markayı ben kullandım. Şu problemleri yaşadım. Hiç tavsiye etmem. " diyemeyecek...
Ya da "Şu ürünü ben aldım. Gerçekten çok kullanışlı. " deme ihtimali kalmayacak...

"Şuradan aldığım kıyafet; çok kaliteli çıktı " diyemeyecek...
"Falan marka bazayı aldığıma pişmanım. Verdiğim paraya yazık." diyemeyecek...

Bu noktada, aslında kadınlar farkında bile olmadan; o kadar çok ürün hakkında görüş alışverişi yapıyorlar ki; yorumların kapatılması durumunda; sitenin F Tipi Cezaevinden bir farkı kalmayacağını düşünüyorum...

Diyelim ki; sadece diyet ürünleri hakkında böyle bir uygulama yapıldı.
Yani diyet ürünleri; yorumlara kapatıldı...

O zaman da insanlar; diğer sitelerden yalan yanlış öğrendikleriyle bu ürünleri kullanmaya başlayacaklar...

Bir kişi, bir diyet ürünü kullanması sonucu, çok kötü bir olay yaşasa bile, bunu sitede arkadaşlarıyla paylaşmaktan yoksun kalacak...

Ayrıca bu sitede, bu ürünleri hiç kullanmaya gerek duymadan, kendi çabasıyla zayıflayabilen arkadaşlar olduğu gibi; kullananların sayısı da hiç azımsanacak bir rakam değil.

Elbette bu ürünlerin; kişi açısından ciddi bir getirisi olacağına ben de inanmıyorum...
Ama paylaşımlar olmalı ki; insanlar doğru olanı bulabilsinler...

Unutmayalım ki, paylaştıkça çoğalırız...

Ve bir ilave yapmak isterim.
Benim bu siteyle tanışmam; yine bir ürün hakkında bilgi öğrenmek maksadıyla oldu...
Ve şükür; 2,5 yılı birlikte devirdik...

Ben şahsım olarak; sorunlardan kurtulmak için, paylaşımların, yorumların kısıtlanmaması gerektiğini düşünüyorum.

Zaten ürünlerin yoruma kapatılmasıyla, sorunların ortadan kalkmayacağını hepimiz biliyoruz.
Bu sefer de başka şekillerde; başka konularda, yine sorunlar çıkacak...
Binlerce üyesi olan bir sitede, sorun olmamasını bekleyemeyiz... Beklememeliyiz...

Tabiii; bu benim sadece kendi görüşümdür...
Diğer arkadaşlar da, kendi görüşlerinde haklıdırlar...

Son olarak şunu da eklemek istiyorum: Sitedeki ürün reklamlarından, ben de rahatsızım..
Reklamlar kalkmalı; paylaşımlar kalmalı diye düşünüyorum...
Sevgiler... :nazar:

bence kesinlikle google'dan gelen bu reklamlar olmamali, ama paylasimi engellemek gibi bi durum bi paylasim sitesinin yapacagi, bulacagi care olmamali. bunun seceneklere konulmasi bile beni sasirtti. burasi bi paylasim sitesiyse, ben neden dusuncelerimi, fikirlerimi ve hatta direkt yasadigim olumlu/olumsuz seyleri aciklamayayim? 10 mesaji gecmeyen uye kilikli saticilar yuzunden bu hakkimdan vazgececek degilim herhalde degil mi? oldu ki kaldirildi paylasim bu durumda yine ucu bize dokunuyor uretici firmalar karli cikiyor olacak. reklam konusunda ise hicbir tanesini gormek istemiyorum ama kusura bakmayin densiz insanlara gore de kararlar almak pek akillica gelmiyor bana. kolay gelsin hepinize.

deneme, yorum yapılamadığı ifade edildi onun deneme mesajı...

Not: Hatta o bölümü kapayıp cinselliği mi açsam ne : )

aaaaa onun yerine cinsellik gelirse daha süper oluralkisalkisalkis

ac ac ac ac nolur acalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

aslinda diyet bölümünüde cok okuyorum, tecrübeler bircok kisi icin cok önemli
ama ikisi arasinda tercih edicek olursam cinselligi ediyorumdelikafadulden

3.şık. görmek istemiyorum.

nereyi tıklasam seda,sayan elinde tablet üzerime,üzerime geliyor.

lahanasıydı,elmasıydı fenalık geldi ayol.

ahh,ahh protesto köşeside yokki protesto etsek:))))

hec sanki kendi ac kalarak bu haplari icerek zayifliyo

gidiyo basiyo parayi, sakir sakir aldiriyo yaglarini, sonrada millete az yeyin anacim diyo:mymeka:

zaten bir gecede 4-5 kilo vermek imkansiz ya tamam atin ama bukadarda atilmazki, iyice salak sandilar milletikaydirigubbakcemile

Siteye saldırmak için geçirdikleri zamanı ve kullandıkları o süper zekalarını (!), ürünleri geliştirmek için harcasalardı, olumsuz eleştiri almazlardı :1closedeyes:

suan soktayım gogleden kosu bandıyla ılgılı arastırma yaparken tek mağdur bız olmadıgmızı anladım baska sıtelerdede aynı yazı aynı sorun malum fırma onlarada saldırıda bulunmus yaaa kazennn sıte sahıbıı bu ıs adlıyeye sevk edıldımı yanlarına karmı kalcaık bunlar nelerıne guvenıyooo onlar yokken bu sıte gıbı nıce sıteler vardıı nasıl bu kadar rahatlarrrr bı anlasma pcddn bende onlara musalat olcamm

Son düzenleyen: Moderatör:
bende yakın zamanda bir ürün aldım ve denedim..hatta bununla ilgili topikte açtım ama memnun kalmadım...bir daha da böyle bir ürün kullanmayı düşünmüyorum..ama kullanmak isteyen çok insan var..bu yorumlar insanları az da olsa yönlendiriyor..o sebeple kaldırılması ne derce iyi olur bilmiyorum..hatta bu yorumlar için siteye gelen çok insan da var..bence olmasa da olur ..fakat bu bölümden faydalanan insanları da düşünmek lazım diye düşünüyorum..

bence paylaşım olsun. satıcılar üye olup insanı yanıltıyor, olumsuz eleştiriler yüzünden başımıza neler geliyor diye düşünmemeliyiz. satıcıların üye olmaları konusu sadece zayıflama ürünlerinde değil sitede konuşulan her türlü ürün için geçerli, o zaman o konuları da kapatalım? Bir çok insan bu tip şeyleri almadan önce bu forumda bir şeyler okumak, deneyimleri öğrenmek ihtiyacı duyuyor. bu nedenle, yoruma açık olmalı. Olumsuz eleştiri yüzünden site elden gidiyordu, bu nedenle kaldıralım düşüncesi de ne derece özgür bir düşünce olur tartışılır...

hap hap hap ,hayatımız ilaçsız geçmiyor artık bu ne yaaa
bu ürünlerin reklamı olmasın ,sinir geldi arık bana
zayıflama ürünleri kulanmak isteyenlerde en azından yorum yapabilsinler fikir alışverişi ama ürünün ismini vermesinler,
ürünün markasını özelden haberleşebilirler dimi

bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum

hiçbiri sağlık bozmaktan bi işe yaramıyor zaten

X