Diyet Destek Ürünleri

Zayıflama destek ürünleri....

• hakkında paylaşımlar olsun.

OY: 77 39,5%
  • sadece ürün tanıtımı olsun, yoruma kapalı olsun.

OY: 10 5,1%
  • bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum.

OY: 108 55,4%

• Ankete Katılan
    195
Başımıza gelenler kötü , kaç gündür koptuk birbirmizden ..
bu boktan ürünler yüzünden..
tamamen kaldırmak kafayı kuma gömmek olur ama..
bu ilaçların kullanıldığını unutmayın..
ben kullandım , kullananlar hala var ve insanlar arama yaparken yorumları / tanıtımları okumak için giriyor siteye..
tamamen kaldırılmasından yana değlim , kadının olduğu yerde kilo sorunu hep olacak..Bu sorun oldukça da kadınlara hitap eden sitedeki yeri her zaman sıcak kalacak..
yorumlara kapatılabilir belki..

Zayıflamaya yardımcı olacağı söylenen ürünler hiç ilgimi çekmez tamamen kandırmaca,para tuzağı :jeyyar:
Spor ve diyet yaşam biçimin olsun bak nasıl kilo verirsinmirmirmirmir
KK'da da bu tür ürünleri görmek kesinlikle istemiyorum tamamen görüntü kirliliği olarak düşünüyorum :eek:

Yahu sizin dünyadan haberiniz yok. Öyle ürün ki bunlar böyle bu haptan 1 tane içiyorsun bir ışın geliyor üzerine fışşş diye hop 1 ayda 10 kilo. Tabe yersen. EEE nasılsa 1 ayda on kilo vereceğiz ya saldır babam tatlılara, hommini hommini. Sonra ben 10 kilo vermeyi bırak 15 kilo aldım diye bana mesaj atılıyor.

Neymiş ?

Sitemizde reklamı görmüş almış 10 kilo vermek ne haddine 15 kilo almış. Tabi sorumlusu site, neden sorumlu reklamı burada gördü.

Müşteri her zaman haklıdır.

ilahi kazen abi kaydirigubbakcemile3 ya eleştiri anlamında söylemiorum sakın yanlış anlaşılmasın, bazı arkadaşlar ürünler yoruma açık olsun falan demişler, evet bi bakıma doğru söylüyolar, insanlar kötü eleştirileri okumalı ki ürünü alıp almayacağına karar verebilmeli, ama şöle bişey var, yani en azından ben öyle düşünüyorum, daha önceki mesajında kazen abinin dediği gibi yeni üyelik alıp oovv bu ürün çok güzel ben kullandım şu kadar kilo verdim diye yorum yazan fake üyeler oluyo, arkadaşlar da o yorumları okuyup aaa gerçekten etkili galiba ben de bi alayım deneyeyim diyorlar, yoruma açık olursa bence bu tür şeyler hala olmaya devam edecek, bi nevi insanlar kandırılmaya devam edicek, sen ben biliyoruz, bilinçliyiz belki ama bu ürün hakkında pek bilgisi olmayıp da sadece yorumlarla bu ürünü alabilecek biçok insan vardır bu sitede, bana kalırsa başka bi yol bulunmalı bu konuda, herkes samimi yorumlar yazmıyo çünkü

sadece zayıflama ürünlerinin siteden kaldırılması ile sorunumuz ortadan

kalkmıyorki geçici olarak erteleniyor sadece. mesala şu an nivea nın reklamı var

misal olarak söylüyorum ;nivea için kötü yorumlar yapılsa ve o firma siteye saldırsa

napıcaz bu kezde bütün krem paylaşımlarınımı kaldıracağız bu işin sonu yok yani

ya toptan tüm ürünler hakkındaki reklam ve yorumlar yasaklanacak yada izin

verilecek.reklamda kaliteli olanı, sağlık bakanlığı onaylı yada tse damgalı ürünleri seçme

insiyatifi sizin, yorumlardada
kalite ve seviye insiyatifi bizim

elimizde ..bunu akıllıca kullanırsak bi sorun çıkıcağını sanmıyorum

bazı konularda hıc bılgım yokken bu sıte sayesınde
cok sey ogrendım..oda paylasım yasayarak arkadaslarla bılgı alısverısnde bulunduk.
bana kalırsa urun hakkında paylasım olsun..sonucta dıyet bolumde bırcok urun hakkında yorumlar yaplıyor.olumlu yada olumsuz.eger urun cıkartıyorlarsa elestırıyı acık olmak zorundalar..boyle saldırmakla hıcbırsey olmaz..sadece kendı kayıpları olurlar.demekkı urun gercekten kotuymus derız bızlerde..
kullananların fıkrıde onnemlı sonucta.

aynen rapunzelle katılıyorum..:nazar:

arkadaşlar zaten konu ürünlerin reklemı sitede olsun mu olmasın mı değil ki zaten bundan sonra olmayacak reklam dediya kazen.konu.ürünler hakkında konu açılıp yorum yapılıyo ya yorum yapılsın mı,paylaşım olsun mu olmasın mı?kimse reklam görmek istemiyo zatan bu konuda herkes hemfikir zaten.bence kişisel olarak insanlar herhangi bi ürün hakkında iyi ya da kötü eleştri yapıp fikir beyan edebilmeli.siteye yapılan bu saldırı da zaten insanların olumsuz yorumlarına katlanamayan diyet ürünlerinin hackerları tarafından yapılmadı mı zaten.eleştri kaldıramayan ürünün piyasada işi ne?yok olup gider beğenmiyosa yorumları.insanlar bi yanetkisini filan görmüş ki yazmışlar,memnun değilz diye.üründen hem zarar görüp hem de bunu da söyleyemeyecekler mi yani.burası özgür bi site kardeşim hakaret edilmediği sürece iyi yada kötü herkes beğenisini ya da eleştrisini sunabilir sunabilmelidir bence....

Yani bize kaç gündür bu eziyeti yaşatanlara
pirim vermemek adına kesinlikle yoruma kapatılmalı diye düşünüyorum...
en azından bu konuda bir daha başımız ağrımaz...
sevgiler...

Bu ürünler hiçbir zaman ilgimi çekmedi çekmiyoda üç beş kuruş kazanmak uğruna insanların hormonlarını bozmalarınıda anlayamıyorum :eek:klava: yanarım yanarım kaç gün siteye giremediğime yanarım :enbuyukkk::enbuyukkk:

Bu sitenin yaşaması için reklama da ihtiyaç var ama seçici olmak lazım sanırım. Sorunu kökten halledip reklam konusunu yeniden yapılandırmak lazım. Bu site çoğunlukla yardım amaçlı (bilgi olarak). Buna yönelik reklamlar isterim ben mesela. Sağlık Kabinleri olabilir. Termal Oteller olabilir. Çarşılar olabilir. örnekler çoğaltılabilir. Ayrıcaaaaaa bunların ağzını burnunu kırasım gelmedi de değil söylemeden edemiycem:kızgın:

Arkadaslar bız burada yaşadıklarımızı deneyımlerımızı birbirimizle paylasamıyacaksak urunlerle ilgili hiç bişeeyy olmasın yani sitede..
Karınca yumurtası yagını bu sıtede gorup uye olup yorumlara dayanarak alıp kullanan biri olarak yazıyorum.2-3 şişe aldıktan sonra farkedebildim olumlu yorumların satıcılardan geldiğini.
Yanılgıya duşsemde ben yorumların paylaşımından yanayım.
Kullandığımız ürünlerle ilgili deneyimlerimizi paylaşabilmeliyiz

bu arada yukarda hala elmaşeysi reklamı duruyor CADIARZU

Ben herhangi bir ürün icin bilgi edinmek istiyorsam, mutlaka bu ürünü kullanmis insanlarin oldugu bir paylasim sitesine girer ve ordaki yorumlari okurum...:kahve:

Cünkü bana göre en kaliteli bilgiyi yine tüketici verir...ürünün saticisi olsun yapicisi olsun yogurdum eksi demez kanimca...hep yok cok iyi cok mükemmel diye reklamini yapar..:kahve:

Eger sitede bu tür paylasimlara son verirseniz onlarin ekmegine yag sürmüs olacaksiniz bence...onlarin istedigide bu degilmi?:nazar:

Birkac günden beri cektigmizi biz biliriz..inanin biz üyelerde sizin kadar üzülüyoruz
bende KK ya yapilan bu terbiyesizligi siddetle kiniyorum fakat ne olursa olsun bence pes etmeyin ve boyun egmeyin...paylasimlar olmali..olumlu veya olumsuz...a.s

Ha yine ucu bize dokanirmi ilerde?? Evet dokanir..ama en azindan böylelerinin gönlü olmamasi icin deger...en azindan benim icin.:kahve:

Bence reklam da olsun paylaşım da olsun..
Biz kadınların tek derdi zayıflamak değil ki..
Parfüm,cilt bakımı ürünleri vs..
Hemen her marka hakkında yorumlar eğer ilgi alanım içindeyse takip etmeye çalışıyorum.. Bu illa ki alacağım ya da bende de aynı etkileri gösterecek diye değil sadece deneyim okumanın bana kattığını düşünüyorum..sengözlerimebaksanab
Cinsellik bölümü ise; eğer şaka değilse,evet evet evet artık açılsın,yeter bu azap bize:çok üzgünüm:

Bizle uğraşmaları kendi kalitelerini gösterir sadece..:dilcikar:
Ama sansüre hayır!
Açıkçası ben; Din,cinsellik topikleri kapatıldığında nasıl tepki gösterdiysem eğer şimdi ürün yorumları da kapatılırsa aynı derece de üzülürüm..:nazar:

Bence de artık olmasın.Kaldı ki bu ürünler zararsız olsa bile her bünyede aynı etkiyi göstermeyecektir.Dolayısıyla yorumlardan yola çıkmak ,aydınlanmak mümkün değil.

Fark ettiğim bir durum daha var,hangi ürünle ilgili topik açıldıysa ya firmadan biri ya da distrübütörüdür eminim,girip çok iyi ürün,karalamayın ürünü,süper diye yazıp bir daha girmiyorlar siteye.Mesaj sayılarına baktığınızda 3 ya da 4.

karaciğeri temizlemek için lavanta kürü okumuştum sitede, tv de de duymuştum yılda bir kez 15 akşam bir bardak lavanta suyu için diyordu. ıçmez olaydım 3. gün hastanelik olacaktım:))
Çıkardığım sonuç her bünye farklı reasiyon veriyor demekki.
memnun kalsaydım ballandıra anlatacaktım tabiki.

Bence siteye saldıran firmamın reklamı alınmasın, diğerlerine karışılmasın. olumlu yada olumsuz yorumlar olmalı.
Sitemize saldırıyı engelleyecek önlemler mutlaka alınacaktır zaten.

Bence ürün tanıtımları da, yorumlarda olmalı.
Tabii yorumları satıcı değil de, kullanan üyeler yapacaksa:jeyyar:
Daha önce bende burada okuduğum yorumlara istinaden;
bir zayıflama ürünü alıp kullandım. Ben çok fazla etki görmedim;
ancak ciddi şekilde kilo problemi olan bir arkadaşım için çok iyi oldu.
Sadece tanıtım başka sitelerde de oluyor. Önemli olan kullananların
memnun olup olmaması, deneyimlerini paylaşması bence.
Ayrıca cinsellik topiği de açılırsa çok iyi olur.
-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
bende şahzımca söylüyorum kesinlikle görmek istemiyorum bu tür reklamlarıda yorumlarıda kaldırmanız en güzeli sitemizinde artık bu tür olaylara maruz kalmadan güzel bir şekilde ilerlemesini istiyorum

Bizle uğraşmaları kendi kalitelerini gösterir sadece..:dilcikar:
Ama sansüre hayır!
Açıkçası ben; Din,cinsellik topikleri kapatıldığında nasıl tepki gösterdiysem eğer şimdi ürün yorumları da kapatılırsa aynı derece de üzülürüm..:nazar:

evet aslında konu tam olarak bu..
sansür..
çözmeye çalışmak yerine ortadan kaldır..
diğer topiklerde yine bu ve benzeri sebeplerle kapatıldı sanırım..
e nolucak peki böyle ?
ilgi çeken , yoğunluğu olan topikler yavaş yavaş gidiyor..

kaldı elimizde
ocak..............aralık anneleri..
ocak.............aralık hamileleri..
ocak.............aralık bebişleri..
...
..

sığ bir site kalıcak sonunda elimizde..:nazar:

X