Diyet Destek Ürünleri

Zayıflama destek ürünleri....

• hakkında paylaşımlar olsun.

OY: 77 39,5%
  • sadece ürün tanıtımı olsun, yoruma kapalı olsun.

OY: 10 5,1%
  • bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum.

OY: 108 55,4%

• Ankete Katılan
    195
bazı konularda hıc bılgım yokken bu sıte sayesınde
cok sey ogrendım..oda paylasım yasayarak arkadaslarla bılgı alısverısnde bulunduk.
bana kalırsa urun hakkında paylasım olsun..sonucta dıyet bolumde bırcok urun hakkında yorumlar yaplıyor.olumlu yada olumsuz.eger urun cıkartıyorlarsa elestırıyı acık olmak zorundalar..boyle saldırmakla hıcbırsey olmaz..sadece kendı kayıpları olurlar.demekkı urun gercekten kotuymus derız bızlerde..
kullananların fıkrıde onnemlı sonucta.

malesef ben neler oldugunu anlayamadım. bırı kucuk bır ozet gecerse cok sevınırım. uzun zamandır sıteden uzaktım. tesekkurler..

bence yorum olsun. Hak eden hak ettiği gibi eleştirilsin veya övülsün. Adam iyi mal çıkarsın biz de övelim ya da dürüst olsun hakkı neyse onu alsın. Bu tür zırvalara maalesef ve maalesef inanan var. Ama kimi de siparişini verdikten sonra araştırma yapıyor ve buraya geliyor. Buradaki yorumları okuduktan sonra siparişini iptal ediyor veya ürünü kullanmıyor. Bu şekilde üç kişi vaz geçse kardır diye görüyorum ben. Burada bu tip ürünleri kullanıp neredeyse hastanelik olanlar oldu.. Bunların yazılması, açıklanması gerek diye düşünüyorum. Ha ne olur. yeni üyeler bu konu başlıklarında yazı yazamaz mesela, sadece okuyabilir. Belirli bir mesaj sayısı konur yazmak için. Böylece birisinin yorumunu okuyunca diğer mesajlarından ne olup olmadığını az çok anlayabiliriz diye düşünüyorum.
Zaaflarımız olduğu sürece bu ürünlere talep olacaktır, merak uyandıracaktır, bundan kaçınamayız. Ama bu forumun sosyal bir sorumluluğu olduğunu düşünüyorum. Bu sorumluluğu da en iyi üyelerinin dürüst yorumlarını yazarak, deneyimlerini paylaşarak gerçekleştirecektir. Benim naçizane görüşümde bu yöndedir :)

bende zayıflamak istiyen biri olarak nedense bu tür lüzumsuz şeyler hiç ilgimi çekmiyor...
kesinlikle kendi adıma ben kaldırılsın diyorum....
bencede boğazı tutup,spor yapmazsan kiloyu veremezsin:KK43:

zaten tam icerigi bilinmeyen bi urunun reklami yapilmasin bence,sonucta bi cok insan sitenin buyuklugune ve guvenilirligine guvenip aliyo bu urunu,,

ayrica cinsellik bolumu acilsin ,vallah cok iyi olur,,,,delikafadulden

bence yorum olsun. Hak eden hak ettiği gibi eleştirilsin veya övülsün. Adam iyi mal çıkarsın biz de övelim ya da dürüst olsun hakkı neyse onu alsın. Bu tür zırvalara maalesef ve maalesef inanan var. Ama kimi de siparişini verdikten sonra araştırma yapıyor ve buraya geliyor. Buradaki yorumları okuduktan sonra siparişini iptal ediyor veya ürünü kullanmıyor. Bu şekilde üç kişi vaz geçse kardır diye görüyorum ben. Burada bu tip ürünleri kullanıp neredeyse hastanelik olanlar oldu.. Bunların yazılması, açıklanması gerek diye düşünüyorum. Ha ne olur. yeni üyeler bu konu başlıklarında yazı yazamaz mesela, sadece okuyabilir. Belirli bir mesaj sayısı konur yazmak için. Böylece birisinin yorumunu okuyunca diğer mesajlarından ne olup olmadığını az çok anlayabiliriz diye düşünüyorum.
Zaaflarımız olduğu sürece bu ürünlere talep olacaktır, merak uyandıracaktır, bundan kaçınamayız. Ama bu forumun sosyal bir sorumluluğu olduğunu düşünüyorum. Bu sorumluluğu da en iyi üyelerinin dürüst yorumlarını yazarak, deneyimlerini paylaşarak gerçekleştirecektir. Benim naçizane görüşümde bu yöndedir :)

Cok guzel cevap yazmissin, bende aynen sana katiliyorum. Yorum yapilmasin demistim ama hakikaten haklisin. Urun kotu ise bilinsin. Ama urunun kotu oldugu bilinerekte burada reklami yapilmasin lutfen...

iyigeceler bütün bir gece girmeye uğraştıktan sonra nihayet geldim :eek:..artık korkmaya başladım ..valla ne yalan söyleyim ...site tamamen gidecek diye ..:1shok:

bende bu ürünlerden birini kullandım ..kazenin dediği gibi nasılsa kullanıyorum deyip gırtlağı tutmuyolar sorun ürün oluyo ....:kızgın:

paylaşımların olmasını daha olumlu buluyorum ama değindiğiniz noktada tıkanıyorum:uhm: ..yapılan paylaşımların gerçek olup olmadığınıda bilemedikten sonra :1no2:..zaten gayet net belirtmişsiniz..olumlu yorumların çoğu satıcılardan diye ..:eek:klava:

bu durumda ..paylaşımda olmasın ..ne şiş yansın ne kebap ..onlar ne halleri varsa görsün :mymeka:..bizde sitemizden olmayalım ....yerimseniben

yani herşey tekrar edicek ..gereksiz..birisi kötü bi deneyim yaşadıysa ki çok doğaldır herkesin bünyesi bir değil ,yada başka bi ürün içinde aynı şeyi söyleyebiliriz,satıcısı yada herneyiyse muhakakkak savunmaya geçicektir..detaylı bilgiler sunucak bütün ikna kabililyetini sergiliyecektir.Çok üzgünüm çoook..paylaşım olmasın...:enbuyukkk::enbuyukkk:

Son düzenleme:
Günaydın herkese,binbir güçlükle girmeye çalıştım ve nihayet oldu...Konuyu okumaya geldim bir baktım ki google reklamlarında sitemize saldıran firmanın ürün reklamı dönüyor..dalga geçer gibi...

toptan saçma sapan ürünler zaten bunların hepsi..
sitemizde hiç bişey olmasın bunlarla ilgili..
boşa bunların reklamı yapılıyordu..

olumlu yorum yapılınca sorun yok da,
olumsuz yorum yapılınca kaldıramıyorlar işte...

varsın hiç biri olmasın ..

valla ben reklam kısmına karışmam sengözlerimebaksanab ama yorum mutlaka olmalı tabiki

seviyeli ve ölçülü bir şekilde..
.

bu sitede bi çok ürün hakkında yorumlar yapılıyor.. mesela bi süpürge alıcaz

hemen hukuk köşesindeki tüketici şikayetlerine bakıyorum kimin nasıl bi şikayeti

nasıl br memnuniyeti var ona göre karar veriyorum..her türlü ürün hakkında o bölümde o kadar çok yorum başlık varki

vee kalkıpta hiç bi firma

burada yazılanlardan dolayı siteyi hacklemeye kalkışmıyorlar demekki
bu birazda

firmanın ne kadar haysiyetli ve şerefli olduğu ile ürünlerine güvenleri ile ilgili ...

kadınlar kulübü çok büyük bir aile ve bu tür alışverişler hayatımızın bir parçası bunu gözardı edemeyiz
bu

ürünleri kullanan o kadar çok insan var ki ben kullanmıyorum die "bu ürünler

tanıtılmasın,yorum yapılmasın"demek diğerlerine haksızlık olur

burada yazılan görüşler yorumlar benim için çok önemli ..yorum mutlaka olmalı ...ürünün ise ne olduğu hiç

önemli değil beyaz eşyada olabilir makyaj malzemeside bir zayıflama

ürünüde...başka türlü ürün kalitesini nasıl yükseltebilirizki ? nasıl olsa bu millet

iyide olsa alıyor kötüde olsa.. bir firma böle yaptı diye bu tür paylaşımlardan

vazgeçmeyelim iyiler ve kötüler ayrılsın ki her alanda kaliteye ulaşalım..:enbuyukkk:

Son düzenleme:
Bu site sosyal bir paylaşım sitesi. Her konuda bilgi alışverişi ve en önemlisi deneyimlerimizden faydalanıyoruz. Bazılarımıza göre bu tip ürünler çok saçma ve bizlere uzak. Ama bazen öyle şeyler okuyorum ki ağzım açık kalıyor. :1shok: pamuk yutmayı önererek zayıflamaya çalışan arkadaşlarımızın yorumlarını hatırlıyormusunuz? Ama güzel olan o arkadaşlara gelen uyarılardı.....
Sonuçta birbirimizi dikkate alıyoruz diye düşünüyorum.
Şeniz

Yalnızca diyet ürünlerine ait olan bölüm kaldırılsın kazen abi
Reklamda yorumda olmasın, boşver...
Kullananların sağlığına verdikleri zararın yanında sitemize verdikleri zararlar da cabası...

ben nacizane fikrimi söylüyorum
hiç bilgisi bile eklenmesin tabi yapmayan diğer firmalara haksızlık olur ama neyse artık olmasın ne reklamı nede tanıtımı kazen bey

şimdiye kadar kiloyla ilgili bir problemim olmadığı için kkda da bu bölümlere ve bu moktan ilaçların yorumlandıı topiclere hiç uğramadım
ama üstte google dan gelen reklamlarını gördükçe sinir oluyordum
kendi adıma bu ürünleri onaylamıyorum, sağlıklı bulmuyorum ki değilmiş de zaten
bu ekilde kilo vermek de sakıncalı diye biliyorum
ben hiçbir şekilde bu ürünleri kkda görmek istemiyorum
ama cnsellik veya protesto açılırsa tam süper olur heee
o zaman bak msnden öpen öpeneŞeniz:roflol::roflol:

ben bu ürünlerin çok sağlıksız olduğunu düşünüyorum.
bir şekilde herkes birbirini gaza getirip alıyor ve sonuçtan memnun ya da değil; olan sağlıklarına oluyor.

he tabiki de herkesin kendi özgür iradesidir, kimsenin gırtlağına dayanılmıyor al diye; ama memnuniyetsizlik belirtince de işin nerelere varacağını herkes 4-5 gündür acı bir şekilde görüyor.

bence bu ürünleri kullanmak isteyen ürünlerin kendi internet sitesinden faydalansınlar, oralarda da yorum var.
zaten oralarda yorum yapanlar genelde buraya gelip övüyorlar, birşey farketmiyor yani..

evet onun yerine cinsellik konusu açılsın; hiç değilse kimse siteye saldırmıyordu.
en fazla üyeler birbirlerine saldırıp banlanıyordu. kaydirigubbakcemile3

aynen bu ürünleri kesinlikle görmek istemiyorum sitede, insanlar etkileniyor, alıp kullanıyor üstüne, placebodan başka bir şey değil etkileri.

Bu tarz ürünlerin tamamen para tuzağı olduğunu düşünen birisi olarak, bu konuda paylaşımın da olmasını kendi adıma gereksiz ya da yanlış buluyorum..

Bu tür ürünleri ''mutlaka deneyin 3 günde 5 kilo verdim'' şeklinde tavsiye edenlerin çoğunlukla, ürün satıcısı ya da reklamını yapan kişiler olma olasılığını yüksek görüyorum ve kişileri yanlış yönlendirdiklerini düşünüyorum..

Çünkü sözkonusu fazla kilo olunca, biz kadınlar, sihirli iksirlere(!) çok meraklı oluyoruz ve sağlığı hiç önemsemiyoruz..

Sonuç; Bence paylaşıma gerek yok..

X