Diyet arkadasligi

Yok cnm kaymak o kadarda birşey olmaz ama sende benim gibi biraz karbonhidratı seviyorsun. Ama karbonhidratı azaltıp sebze ve proteine yönelmemiz lazim

Azaltirsan en azından bırakmak daha kolay olur. Haftada 1 dilim eksiltsek mesela. Kahvaltı haricinde yiyor musun? Birde benimde bir problemim var akşama kadar dayaniyorum ama akşam yiyorum genelde. Dün aksamda dürüm yedim ekstra mesela benimde akşam yemeklerini halletmek lazim

Haftasonu çok geziyorum çocuklarla dışarıda telefona bakmak zor oluyor ama daha fazla girmeye çalışırım ok. Ben Balıkesir de yaşıyorum. Olur bir spor derken program gibi birşey mi yoksa günde 1 saat yürüyüş felan gibi mi

Neler yedin bakalım bugün ben sabah yarım simit domates peynir zeytin ve salatalık yedim. Öğlen birşeyler içtim yarın dilim ekmek kadar hamur işi yedim. Arada 1 kupa sütlü kahve içtim şekersiz. Aksamda dürüm yedim. Yarım saatte isimler sürdüm. Haftasonları çok iyi beslenemiyor um ama zamanla daha iyi olacak. Çok dışarıda oluyoruz öyle olunca da ne bulursam onu yiyorum

Sabah 8 de kahvaltı yaptım 2 dilim ekmek peynir zeytin salatalık1 bardak yesilcay ara 1 elma Öğlen 2 lahmacun 16 gibi de cips yedim akşam çay içtim yemk yemedim cips yedim diye

Aslında miktar olarak iyi yemişsin sadece lahmacun tek olsa ve cips yerine yemek tarzı birşey olsa iyiymiş ama alışma safhasi olur böyle sadece hergun yememek gereken birşeyler yeme yeter

Günaydın ben bugün yine disaridayim kahvaltıdan itibaren yazarım ne yediğimi sende yaz olur mu

Öğlen felan ne yedin ne yaptin birde kahvaltılar olmuyor bir sınırlama getirelim mi 2 dilim ekmek haricinde hamur işi olmasın. Birde bal kaymak gibi tatlı ve yağ da olmasın bunlar normalde de bizim sakinmamaz gereken yiyecekler

Günaydın hadi bakalım bugün kahvaltıda iyi bir menu bekliyorum senden bende 1 elma yicem şimdi. Geçen hafta tam bir hafta geçirmedik o yüzden asıl ne kadar kilo verdiğimiz bu hafta belli olacak. Birde jillian Michaels in 30 daha shared programı var ona başlayalım mı beraber

Benim vücudum acayip deforme oluyor sen yaştan kurtarıyorSun da. Benim çok aktif biçimde spor yapmam lazım

X