Dışkım siyah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zeytin diskiyi siyah mi yapıyor, ben cok fazla zeytin yerim sayısı belirsiz böyle bir durumla karsilasmadim. Ispanak, demir ilacında oluyor

Siyah ne kadar siyah? Zift gibi siyah demir ilacı kullanılmıyorsa acil gidilmeli. Sadece koyu ise kabızlıktan da olur. Geçmiş olsun.

Maalesef anlattıklarınız mide kanamasına da benziyor. Mide kanaması illaki kusmalı olmak zorunda değil. Kanayan kan bağırsağa gelene kadar siyah rengini alır. Belki basit bir problemdir ama mide kanaması olma ihtimaline karşılık bence doktora görünmekte fayda var. 3. Kez de siyah gelirse ve ağrılarınız devam ediyorsa bekletmeden gidin bence

Alkol kullanır mısınız bilmem ama 3 ve üstü kadeh şarap da yapıyor. Ola ki içtinizse aklınıza gelmez diye yazıyorum.

Kan ilacı kullanmıyorsanız siyah dışkı mide kanamasının en ayrıcı bulgularından biridir, sanılanın aksine kırmızı parlak kan değil kahve telvesi kıvam ve renginde dışkı olur. Acile gidip hemen tahlil vermeli konu sahibi.

Demir ilacı içmiyorsan her an başa gelen bişey değil hani ishal vs gibi. Var yani bişey. Koştur koştur konu açmış doktora gitmek yerine, insanlar gerçekten enteresan. Bazıları da bişey yoktur demiş. Hadi kadın akıl edemedi o bariz belli, burdakiler ne akla hizmet bişey yoktur yazıyor. Bazı konular beni hala çok şaşırtıyor.

Zeytin siyah dışkı yapar diyenler ne içti acaba merak ediyorum? Ne hayal ettiniz beş kilo zeytin yediğini mi? Nasıl bu kadar rahat yat uyu diyebiliyorsunuz, ya bir şey olursa?

Alkol kullanır mısınız bilmem ama 3 ve üstü kadeh şarap da yapıyor. Ola ki içtinizse aklınıza gelmez diye yazıyorum.
benim kadar şarap içen yok hiçbir zaman yaşamadım böyle birşey. içtiğimde bir şişe şarap bitiririm. böyle şeyler söylemeyin yok öyle birşey.

Zeytin yapıyor yalnız. Bende mide bulantısı ve karın ağrısı yoktu konu sahibi gibi. Aynı sorunu yaşadığımda Dr siyah zeytin tüketip tüketmediğimi sordu. Velev ki bir kâse yemiştim
çok yenirse bilemem de 3 5 zeytinden birşey olmaz bence

Lütfen konuları doğru bölümlere açalım, yorum yapılmamasından endişe ediyorsak duvarımıza linkini bırakalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…