Dışkım siyah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zeytin yapabiliyor ama karın ağrısı ve mide bulantısı hoşuma gitmedi.

Mide kanamasi diyecegim ama o tam boyle olmuyor. Yine de devam ederse gidin, acil bir sey yok gibi

Ama mide kanaması olsa kan felan kusardım bende sadece karın ağrısı var ve uyumadan önce sadece halsizlik ve keyifsizlik vardı gördüğüm rüyadan sonra karnım ağrıdı durum bu
Her mide kanaması yaşayan kan kusmuyor genelde dışkı rengi bahsettiğiniz gibi siyah oluyor. Aksatmayın bence gidin acile

Zeytindendir. Ee kahvede içmişsin bunlar koyultur zaten içini ferah tut geçmezse ağrın o zaman gidersin

Aynı durumdayım. Yalniz ben demir hapı kullanıyorum. Gecmezse dra gorunun gecmis olsun

eğer demir ilacı almıyorsanız veya demir içeren bir besini tüketmediyseniz genelde sindirim sistemindeki kanamalar sebebiyle dışkı koyulaşır. bence acilen bir doktora görünün.

Demir ilacı veya başka bir şey yemedi iseniz anormal bir renk. Doktora gidip dışkı örneği verin

Acilen doktora hastaneye gitmelisin .
Siyah dışkı ,ağrilar ve bulantı kötü hastalık belirtileri olabilir.
Gencim deme ,25 yaşinda bağırsak kanserinden ölenler var .
Korkutmak istemiyorum ama önemsemek gibi değil .
Farz et doktor ameliyat önerdi sende bir başka Dr gidersin .
Lütfen ihmal etme .

Demir ilacı kullanmıyorsanız mide kanaması olabilir.Dahası bağirsaklarla ilgili olabilir ülseratifkolit ,crohn benzeri.Acile gitmenizi birşey cikmaması durumunda da tedbiren bi gastroentroloji bölümünden randevu almanızı öneririm.Sağlığın şakası,korkununda ecele faydası yok.Geçmiş olsun.

konu sahibi doktora gittin mı? siyah dışkı normal değil demir hapı kullanmıyorsanız. kola yada zeytin dışkıyı simsiyah yapmaz. hergün zeytin yiyorum ne alakası var zeytinle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…