Dişil Enerji

Ben de tam olarak bunu demek istedim. İlişki uzmanları da diyor erkek yatırım yapmalı diye. Ben ödeyince iyi hissetmiyorum dişil olarak. Yani belki saçma ki sanırım öyle. Yorumları okuyunca onlara da hak verdım. Ben ödemiyorum ama karşı taraf bekliyor sanırım. Ki evet disarda yemek yemek artık çok pahalı. Biraz da erkeğin durumuna bağlı sanırım maddi yani.
Dişil olarak 😂😂😂

İlişkilerinde dikiş tutturamamanın sebebinin ilişki uzmanlarının tavsiyelerini dinlemek olması ihtimalini hiç düşündün mü cici kıs? Hayır bize bile itici geldin, erkekler enerjinden kaçıyor olabilir.

Selamlarrrrrr.... Bu konuda fikrinizi merak ediyorum. İlişkilerde hesabı kim ödemeli ya da nasıl ödenmeli. Bu başlık ne alaka diceksiniz ama ben şunu fark ettim hesabı ben ödersem dişil enerjim düşüyor. Oradaki konumumu iyi hissetmiyorum. Sizce saçma bir düşünce mi? Yani para yiyici olarak asla düşünmenizi istemem bir çok hediye alırım pahalı şu bu umurumda değil ama diğer türlü bilmiyorum.
Dişil enerjiniz cebinizden çıkan paraya bağlıysa hiç uğraşmayın artmaz o 🤣 ay bi de bunlar türedi başımıza. Aynen bacım dişil enerji

Benim cevremde hesaptan kaçan erkek pek fazla görmedim. Benim iliskilerimde de bana denk gelmedi.
Ama ödemek istemeyen ya da kazanci iyi olmayan adami da ödesin diye beklemeyin.
Beklentilerinize gore birilerine bakin yani.
Hep onlar mı ödüyordu yani. Hesaptan kacmıyordu demişsiniz ya siz nasıl yapıyordunuz .Evet maddi durumu da önemli tabii bu konuda yani

Bence bu kadindan değil erkekten kaynaklaniyor. Erkek para harcadığı kadina önem veriyor.
Yatırım yapmış gibi.
Güçlü kadinla geçirdiği zaman ve fifty fifty muhabbeti onun için kesilip atilmasi daha kolay bir ilişki.
Ama para harcadıysa kolay kolay bitirmiyor.
Kadinlarin çoğu çalışan güçlü kendi kendine ayakta durabilen bireyler artık günümüzde. Ama Osman abi moduna da geçmeye gerek yok. Ben kart cüzdan cikarmayi hele fifty fifty yapmayı iğrenç buluyorum iğrenç. Hesap geldi ve adam yeltendi mi, bir sonrakine ben seni davet edeyim fln dersin kibarca ister edersin ister etmezsin o akışa göre gelişir. Adamı da harbiden sponsor gibi kullanmaya ya da öyle hissettirmeye gerek yok.
Orta yol bulmak lazım bu konuda kanımca.

Dişil olarak 😂😂😂

İlişkilerinde dikiş tutturamamanın sebebinin ilişki uzmanlarının tavsiyelerini dinlemek olması ihtimalini hiç düşündün mü cici kıs? Hayır bize bile itici geldin, erkekler enerjinden kaçıyor olabilir.
Bebeğim yok iyiye gidiyorum😍 eskiye kıyasla ooooo 😅

Geçen bi tanesi evlenince paramı evime ve kocama harcamak istemiyorum eril enerjisi düşer diyordu 😂
Ay neden aklımıza gelmedi bu. Çok mantıklı kesinlikle düşüyordur... Bunu eşimde kullanmam lazım da. Da dayanamam ben öderim. Adamda para kalmadı zaten 🤣

Şaka bir yana. Evlenmeden eşim derdi. Zorla ben öderdim. Evlendikten sonra iyice alıştı. Her şey ortak 🤣

Evlenme niyeti varsa ödesin dursun. Aman yok sizde ödeyin, ay benim oğlum var 🤣 yemeğin çocuğumu🤣🥴🤣🤣🤣🤣

Bence bu kadindan değil erkekten kaynaklaniyor. Erkek para harcadığı kadina önem veriyor.
Yatırım yapmış gibi.
Güçlü kadinla geçirdiği zaman ve fifty fifty muhabbeti onun için kesilip atilmasi daha kolay bir ilişki.
Kadinlarin çoğu çalışan güçlü kendi kendine ayakta durabilen bireyler artık günümüzde. Ama Osman abi moduna da geçmeye gerek yok. Ben kart cüzdan cikarmayi hele fifty fifty yapmayı iğrenç buluyorum iğrenç. Hesap geldi ve adam yeltendi mi, bir sonrakine ben seni davet edeyim fln dersin kibarca ister edersin ister etmezsin o akışa göre gelişir. Adamı da harbiden sponsor gibi kullanmaya ya da öyle hissettirmeye gerek yok.
Tamam teşekkür ederim benim düşüncelerim de bu ama devamı sizin dediğiniz gibi 🥰

im. İlişki uzmanları da diyor
aynı ilişki uzmanları kadın her anlamda itaatkar olsun, partneri geri çevirmesin, naz cilve yapsın, cinsel olarak aç bırakmasın minvalinde şeyler de diyor. al gülüm ver gülüm. siz bunu ne kadar sağlıyorsunuz?

bekar gezdiğiniz zamanlar pala bıyıklı bir yeniçeriye dönüşmüyorsunuz inşaallah, çünkü zannederim bekarken kendi hesabınızı kendiniz ödüyorsunuzdur

Selamlarrrrrr.... Bu konuda fikrinizi merak ediyorum. İlişkilerde hesabı kim ödemeli ya da nasıl ödenmeli. Bu başlık ne alaka diceksiniz ama ben şunu fark ettim hesabı ben ödersem dişil enerjim düşüyor. Oradaki konumumu iyi hissetmiyorum. Sizce saçma bir düşünce mi? Yani para yiyici olarak asla düşünmenizi istemem bir çok hediye alırım pahalı şu bu umurumda değil ama diğer türlü bilmiyorum.
Çok orjinal bir bahane imiş🤣🤣

Her şeyi ama aklına gelecek her şeyi ben öderim.

Hiç öyle enerjim düşmezde yükselmezde

Çünkü eşimin bir kartı v.s. yok.

Nakitide olmaz.

Kasa benim :)

Hay size dişil enerji,eril enerji,aura,vibe sözcüğünü öğretenleri... Herkes sağdan soldan duyup cümle içinde gereksiz bir şekilde bunları kullanıyor yettiniz artık. Ek olarak manipülasyon ve narsist de var. İki garip davranan insana sevmedikleri için narsist demeye başladı insanlar. Sosyal medyayı az azaltın lütfen. Karşınızdaki erkek enayi değil sırf sizin enerjiniz düşmesin diye sürekli hesabı ödeyemez. Erkekler de gözünü açtı artık. Bir yerden sonra bu kız paramı yiyor,beni kullanıyor diye düşünerek yol veriyorlar. Arkanızdan gold digger, para yiyici dedirtmeyin. Ne kimsenin parasını yiyin ne para yedirtirin. Düzgünce kendi hesabınızı ödeyin veya atıyorum çocuk yemek ısmarladıysa siz de bir kahve,tatlı ısmarlayın birzahmet. Karşı taraf hediye alıyorsa siz de ona hediyeler alın. Aşk, karşılıklı yaşanınca güzeldir. Şimdiye kadar sevgililerime hediye aldığım da oldu,yemek ısmarladığım da oldu. Yeni tanıştığım biriyse kendi hesabımı ödediğim de oldu. Pişman da değilim en azından arkamdan kimse paramı yedi demiyor,kimsenin ağız kokusunu çekmiyorum. Siz enayi arıyorsunuz dişil enerji diye hiç kamufle etmeyin. Evet erkek bir yere davet ettiyse ödemesi şık olur ama bir,iki kez olur bu sürekli olmaz.

Durduk yere hesaba atılıp kasa başında ben öderim ben öderim diye cebelleşen bir kadın olmayı ben de gereksiz buluyorum. Karşı tarafa alan tanımak ve bir şeyleri vermesine müsade etmek önemli bence. Ama mesela bir erkekle beraberken homini gırtlak yemem. Normalde yemekten sonra kahve yanında da tatlı yiyen biriyim arkasına da çay söylerim :KK70: ama bir erkekle buluştuysam sadece yemek artı kahvedir ya da sadece kahve içerim. Bunu bu şekilde dengeleyebilirsiniz kasa başında tartışmak yerine.
Erkeklerden istemeyi bilmek gerekiyor yoksa kendilerini önemsiz hissediyorlar çünkü kodlarında çabalamak var. İsteyen dişil enerji desin isteyen başka şey desin ama benim gözlemim bu. Aman şunu istersem ayıp olur kendim halledeyim ona da yük olmayayım kafasına girip iyi bir şey yaptığımızı zannederken onlar farklı düşünüyor. Nasılsa kendine yetiyor, bana ihtiyacı yok deyip sıkılıyorlar ya da kadının tepesine çıkıp talepkar hale geliyorlar.
Bir de duygularını gösterebilen biri olmak önemli bence.
Ben de size katılıyorum etrafa bakın nerde para harcatan, nerde ayy ben yapamam diyen kızlar el üstünde hep . Evlilikte de böyle bu kadınlar ne istese erkekler yapıyor . Ben de eskiden eşitlikçi düşünürdğm Fatih civelek oğlu psikolog var ve çok ayrıntılı örnekleri ile anlatıyor. Bu dişil enerji vs gerçekten de var.

Yatırım yapmış gibi.
Kesinlikle erkekler yatırım yapmaya değer görüyor ve bırakımıyor. Gerçekten de değer veriyor. Benim kurumda çalışan iş arkadaşım var. Kurumdan biriyle görüşmeye başladı görseniz nazlı işveli bir kız maşallah, isteyen bir tip. Bu adam kızın etrafında pervane görseniz. Yüzü düşse işte bile onu mutlu edecek bir şeyler yapıyor hemen,herkes kızı tebrik ediyor. Kız ortalama bir güzellikte ama istemeyi ve erkeğe nasıl davranmasını biliyor.Nerdeyse ilişkileri 1 buçuk yıldan beri devam ediyor.Ben bu kadınların istemesi gerektiğine ve erkeklere alan bırakılmasına gerektiğine inanıyorum

X