Dişil Enerji

burjuva1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2024
55
2
Selamlarrrrrr.... Bu konuda fikrinizi merak ediyorum. İlişkilerde hesabı kim ödemeli ya da nasıl ödenmeli. Bu başlık ne alaka diceksiniz ama ben şunu fark ettim hesabı ben ödersem dişil enerjim düşüyor. Oradaki konumumu iyi hissetmiyorum. Sizce saçma bir düşünce mi? Yani para yiyici olarak asla düşünmenizi istemem bir çok hediye alırım pahalı şu bu umurumda değil ama diğer türlü bilmiyorum.

Selamlarrrrrr.... Bu konuda fikrinizi merak ediyorum. İlişkilerde hesabı kim ödemeli ya da nasıl ödenmeli. Bu başlık ne alaka diceksiniz ama ben şunu fark ettim hesabı ben ödersem dişil enerjim düşüyor. Oradaki konumumu iyi hissetmiyorum. Sizce saçma bir düşünce mi? Yani para yiyici olarak asla düşünmenizi istemem bir çok hediye alırım pahalı şu bu umurumda değil ama diğer türlü bilmiyorum.
Ne alaka hesap ödemekle dişil enerji yahu? Bu sizin kendi kafanızdaki kalıplar ile ilgili. Ben de tam tersi birseyi ödeyemeyince kendimi ezik hissediyorum kadın dediğin güçlü olur kimseye muhtaç olmaz kimsenin eline bakmaz.

Kadın hesap ödememeli diye düşünmek ayrı bunun dişil enerjiyi düşürmesi ayrı ve alakasız.
Hoşlanmıyor olabilirsiniz ama dişil enerji ile ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Hesap ödemek istemeyen kadınların arkasına sığındığı şahane bahane oldu son yıllarda. Dişil enerjiniz pamuk ipliğine bağlıysa demek 😂

Eklentiler

• 1000101889.jpg
    1000101889.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 214
Dişil eril enerji kafası geleneksel hayat tarzı kafası. Gelenekselci olmak istiyorsan güçlü kadın imajını bırakacaksın hizmet ediceksin eşine o da eve para getirecek hem erkek bana baksın hem çalışayım gelişeyim yok. İlk bulusmada erkek ödemeli ondan sonra ya ortaklaşa yada sıra sıra kim davet ederse o ödemeli. Komşum aldığı dolabı matkapla kendi birleştiren bir kadın ama kıkır kıkır cilveli. İki para ödedin diye dişilin falan düşmez düşüyorsa emanet taşıyorsundur onu üzerinde zaten.

baş başa ilk 2 buluşmada falan eğer hesap çok pahalı değilse erkek ödemeli
fazla tutmayan bi hesabı ödeyemeyen erkeğe ben cimri gözüyle bakarım çünkü
ama sonrakilerde bi sen bi o olabilir. çok pahalı bir yere gittiyseniz ortak da ödenebilir
evet hesaba karışmadığın zaman gerçekten kötü bi konuma düşersin ki adamın yerinde olsam ben de öyle düşünürüm
adam ödetmek istemese bile mutlaka ısrar edilmeli, cüzdan, kart çıkarılmalı
kadın hesap ödedi diye dişil enerjisi düşüyorsa da düşsün napalım yani
yiyici olmaktansa dişil enerjisi düşük olmak daha mantıklı ve daha onurlu :KK70:

İlla erkek ödemeli diye bir şey yok elbette ama ben de erkeğin ödemesine izin vermek lazım diye düşünüyorum. Mesela benim kredi kartımda restoran indirimi var, eşim bazen sen öde diyor, bir tuhaf oluyor, ben kartımı eşime veriyorum o ödüyor yine benim kartımdan. Şimdi erkeğe hesap ödetti diye kadın illa ki para yiyici olmuyor, kadın da sonrasında bu self servis zincirlerde pasta, kahve ısmarlayabilir örneğin, ya da konser bileti alır. Yine dengelenir yani maddi olarak.

İlla erkek ödemeli diye bir şey yok elbette ama ben de erkeğin ödemesine izin vermek lazım diye düşünüyorum. Mesela benim kredi kartımda restoran indirimi var, eşim bazen sen öde diyor, bir tuhaf oluyor, ben kartımı eşime veriyorum o ödüyor yine benim kartımdan. Şimdi erkeğe hesap ödetti diye kadın illa ki para yiyici olmuyor, kadın da sonrasında bu self servis zincirlerde pasta, kahve ısmarlayabilir örneğin, ya da konser bileti alır. Yine dengelenir yani maddi olarak.
Niye garip oluyor ?

X