Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

canım diş taşları için en geç yılda bir kez hekime gitmen lazım.

sanmam öyle bi durum olduğunu onlar düzenli olarak bakmadıklarından diş tasları olusmaktadır :)

Dis taslari düzenli temizlenmekten degil aksine düzensiz dis bakimindan olusur..Dis ipi kullanmak cok önemli..

ışın tedavisiyle dişleri beyaz yapan aletler var bunlar işe yarıyo mu kullananlar varsa yazsınlar lütfen kızlar

selam.benim dişlerim ne yaparsam yapayım beyazlamıyordu.sensodyne ve buradaki önerilerle blanx(ambalajını beğendim ama) kullandım.
mirawhite pro diye fırça keşfettim eczaneden.satan eczacının dişleri de bembeyazdı.o da kullanıyormuş.içinden çevirdikçe beyazlatıcı svı geliyor ve oje sürer gibi dişlere uyguluyorsunuz.ilk uygulamada bile farkediyor.7.uygulamadan sonra kalıcı beyazlık oluyor.
kesinlikle tavsiye ederim.

Ben dislerimi dis hekimine temizlettirmistim, bayada ödeme yapmistim 250 euro civarindaydi sanirim.Yapildigi an güzel ama kisa bir müddet sonra tekrar sigara ve kahve isin icinde olunca eski haline dönüyor.

Bu arada elmex dis macununu önerebilirim arkadaslar

ben haftada iki kere macundan önce çilekle fırçalıyorum internette gördüm catherine zeta jones öyle yapıyormuş.valla kar gibi oldular :) tavsiye ederim

tv de ve artık internette alışveriş sitelerinde de satılıyor fiyatı çok uygun acaba işe yarıyor mu merek ettim

ben yaptırdım uzun bir ortodonti tedavisinden sonra sararan dişlerimi lazer le dişçide beyazlattırdım.1 saattlik bir süreyi 3 e bölerek ve dişlerime ilaç sürrek 20 şer dakika bekledim.lazer yapılırken çok sızlıyo kıpırdamdan oturmak gerekiyo tabi. 1 satt onra süper bi gülümseme oluyo bu 1 sattlik süreç 2 seans olrak uygulanıyo 15 gün sonra bir kere daha.ama 15 gün boyunca cay kahve kola salcalı seyler yemek yasak.benim şu anda beyaz .soru olursa veaplayabişlirim arkadaşlar

arkadaşlar ben laze ışını yöntemiyle dişlerimi beyazlattım gerçekten çok işe yarıyor sapsarı dişlerim bembeyaz oldu çok mutluyum :) yapılışı baya acı verici ama emin olun sonuca deger :)

Çiçeğim ben 750 ytl ye yaptırdım 2 seansımın üzerinden nerdeyse 1 ay gectı sarardı tabı sapsarı değil ama sonuçta bembeyazda değil...

bakmak isteyen olursa albümümde otodontiden sonraki ve beyazlatılmış zamanki resimlerim var ....

walla ben internetten crest whitestrips premium plus aldım 10 günlük 4 gün oldu kullanalı baya beyazladı hatta inanamadım (sigara etkeninden dolayı) tek kötü yanı sigara kola soğuk şeyler içemiyorsunuz çünküm sızlıyo biraz hassasiyet yapıyor yani 10 günün sonunda da dişçiye gidicem bakalım o ne diyecek şimdilik öneriyorum dişçiden gittikten sonra ne olur bilemem

arkadaşlar ben yeni bir ürün aldım.bu ürünü arkadaşım önerdi inci beyazlığında dişleri
vardı. ürünün ismi NITE VHITE EXCEL the deluxe kit.onada amerikan hastanesinden önermişler.arkadaşlar olmaz öyle beyazlık :sm_cool: harika yani.
daha kullanamadım :çok üzgünüm: çünki slikon diş kalıbı yaptırmam gerekiyormuş.
diş dr'ma gidemedim henüz kalıbı yaptıramadım.
fiyatı 350 dolar mış fakat arkadaşım dubaiden getirtti.bir kutuyu paylaştık denemem için.
100euro ya geldi.içerisinde silikon kalıp vardı ama onu arkadaş aldı.6adet 3gr'lık
enjektör var.kalıba birer damla koyup kalıbı ağıza takıp bütün gece dişte kalması gerekiyormuş.ilk zamanlarda dişlerde hassasiyet oluyormuş :dilcikar: .ilk hafta her gün sonra15 günde bir defa yapılacakmış.ilk haftadan sonra ciddi anlamda renk açılıyormuş. temin edin bu ürünü sonuç inanılamaz.:teselli: sevgiler a.s.

:enbuyukkk:

Arkadaşlar, aranızda lazerle diş tedavisi olan var mı? Benim iğne korkum var. Lazerle dolgu yaptırmayı planlıyorum. Ama memnun kalır mıyım bilmiyorum? Tecrübelerinizi ve fiyatları benimle paylaşır mısınız?

benim lazer dolgum var ön dişimde hiçbirşey anlaşılmıyor o iğne diş etlerine yapıldığı için hiç birşey anlamıyorsun acı yerine tatlı bir kaşıntı oluyor diyebilirim

tek rahatsız olacağın şey tedavi bitince iğneli dişin yerinin şiş olması biraz garibine gidecek

ama çok rahat korkma ben dişçiden çok korkan birisiyim senin gibi beni doktora zorla götürdüler ilk deneyimimi lazer dolguda yaşadım kesinlikle tavsiye ederim

Lazer dolgu kesinlikle hiçbirşey hissettirmiyor hatta sıcak bir günde gidersen yüzüne böyle serin su buharları gelir çok rahatlar insan hiç korkma canım ben çok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…