Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

zeynep cim manisada uluparkın orada bir diş polikiliniği var onu tavsiye ederim sana inşallah memnun kalırsınyerimseniben

Kizlar Benim Bir Sorunum Var.ne Yaparsan Yapayim Dişelrim Istediğim Gibi Beyazlamiyor.birçok Beyazlatici Denedim Am Etkisini Görmedim.bir Diş Hekimne Gitsem Ne Kadar Bir ücret Tutar Onuda Bilmiorum.yardimci Olursaniz Sevinirim..

canım 400 milyona falan beyazlatabilirsin. zor bir şey değil. diş hekimine gidersen sana plastik bir diş teli veriyor,kendi dişlerine uygun. onun içine bir ilaç damlatıyorsun 1-2 hafta geceleri ya da günde bir kaç saat takıyorsun.sonrasında gerçekten fark ediyor. yani ilk gun bile renginin açıldığı çok belli oluyor.sarılığı gidiyor en azından.

kızlar bende karbonatla fırçalamıştım baya beyazlamıştı.ama şimdi gerek duymuyorum çünkü signal gece kullanıyorum çokta memnunum.arkadaşlarımada tavsiye ettim onlarında dişleri bembeyaz tavsiye ederimyerimseniben

kızlar bende karbonatla fırçalamıştım baya beyazlamıştı.ama şimdi gerek duymuyorum çünkü signal gece kullanıyorum çokta memnunum.arkadaşlarımada tavsiye ettim onlarında dişleri bembeyaz tavsiye ederimyerimseniben

selam arkadaşım bir şey sorcam yani signal gece diş macunu mu?
şimdiden teşekkür ederim

Herkeze merhaba

Dis beyazlaticisi kullanicaksaniz oncelikle urunun su bazli olmasina dikkat etmenizi tavsiye ederim.
Amerikadan yasayan bir tanidiginiz varsa ve ordan getirtirseniz fiyat cok fark edicektir.
Unutmamaniz gereken ayni dis temizletmekte oldugu gibi bir sure sonra geri donusum olabilir.
Belli bir sure sonra islemi tekrarliyabilirsiniz
Kisiye gore degismekle birlikte dislerinizde hassasiyet yapabilir.
Ev tipi kullanmak isteyenler oncelikle discinizden plastik bir kalip cikartmaniz gerekir.Bunun size maliyeti yaklasik 50 milyon olucaktir.
Sigara,cay,kahve,ketcap gibi urunleri kullanan arkadaslarin geri donusumun cabuk olucagini bilmelidirler.
Bu konuyu oldukca arastirmistim ve kullandim.
Opalescence bu konuda tavsiye edicegim urundur ama Turkiyeyle Abd arasinda fiyat farki gercekten cok fazla.
Bu markayi kullanmaya karar verirseniz size yuzde 15 hassasiyet olani tavsiye ederim.Daha yuksek olanlar fazla hassasiyet yapabilir.
Amazon dan ulasabilirsiniz.Ornek vermek gerekirse http://www.amazon.com/Opalescence-Teeth-Whitening-Latest-Product/dp/B000C4SBJQ
Bu urunun 8 ligini alirsaniz size yaklasik 55 dolar civarina gelicektir.Bu sekilde cok kaliteli bir urunle beyazlatmayi 150 milyondan bile daha ucuza yapmaniz mumkun.
Umarim yardimci olabilmisimdir.....

merhaba
atv de kadın olmak adlı programda herbalıst bır bayan var .dıslerı beyazlatmak ıcın cay kasıgı karbonat 1 cay kasıgı zeytın yagı 1-2 cay kasıgı lımon suyu dıe soledı bırde sadece lkarbonatla fırcalandıgında dıs mınelerıne zarar verıyormuş ve dıslerı cızıyormuş haberınız olsun .

merhaba
atv de kadın olmak adlı programda herbalıst bır bayan var .dıslerı beyazlatmak ıcın cay kasıgı karbonat 1 cay kasıgı zeytın yagı 1-2 cay kasıgı lımon suyu dıe soledı bırde sadece lkarbonatla fırcalandıgında dıs mınelerıne zarar verıyormuş ve dıslerı cızıyormuş haberınız olsun .

zeytin yağı öyle ağzıma alamam sanırım ama limon suyu ve karbonatı öncedende duymuştum teşekkürler deniyeceğim

Beyazlatma dislere cok zararli diye duydm yani disin kendi etrafinda koruma tabakasi var ve bu beyazlatma islemyle onu zedelemis olyormssn . Bi arkadsm yaptrmsti kizin zaten beyazdi disleri daha beyaz olsn diye yaptrdi simdi ise eskisinden daha cok sarardi. Durmadan tekrar tekrar beyazlatmanz gerekeck arti dislerin kariyes ve bakterilere karsi daha korumasiz olup daha cabuk cüreyebilcegni duydum.. suan teknolojide ne var bilmyorm belki daha ii bi alternatif bulmuslardr..
Benim dogal yönle tavsiye edebilcegim yöntem sirke ve su karsimi ile dis fircaladktan sonra gargara yaparak dislerin rengini acmak.
Sigara icen arkadslarda en az 2 3 dakika zeytin yagi ile gargara yapin bu ise sigara da bulunan ve agz kanserine yol acan zararli maddeleri agznzdan götürmek icin... :)

bende merak ettim diğer topikleri dolaşırken buldum adaçayını nasıl uygulayacağımızı hemen paylşım dedim BEMBEYAZ dişler için pahalı macunlara hiç gerek yok. Çünkü bitkiler dünyası dişlere bile şifa dağıtıyor. Bunun için bir aktara uğrayıp, adaçayı almanız yeterli. Bembeyaz dişlere sahip olmak istiyorsanız adaçayı yapraklarını ufalayın. Fırçayı suya, daha sonra da bu adaçayı yapraklarına batırıp dişlerini ovun. Bu uygulamayı gece yatmadan önce yapabilirsiniz. Düzenli olarak bu işlemi yaparsanız, kısa sürede beyaz dişlere kavuşabilirsiniz

tşk ederim ada çayını ilkkez duydum ama en kısa zamanda alıp denicem.. aslında sigarayı bırakmakla başlasam daha mantıklı ama denemek lazım.. bilgi için tşk:enbuyukkk:

merhaba arkadaşlar diş beyazlatma için çok araştırma yaptım dik hekimide bana diş kemiğimin beyaz olmadığının ne kadar uğraşırsam uğraşim istediğim sonucu elde edemiyeceğimim söyledi.bunu da dikkate almak lazım tabi pes etmiyorum genede en önemlisi sigarayı bıraktım bunun etkisini gerçekten de görüyorum.:dance:

dün normal kontrolumu yaptirdim dis doktoruma dislerimde bir sorun yok sukur fakat dis temizligi yaptirmak istedim burda yani Hamburg Almanya da 180 euro .5.ayda tr de Istanbul da olma ihtimalim var Istanbulda bana dis temizletmem icin iyi bir dis hekimi onerebilrimisiniz birde fiyat ögrenebilrimisiniz?Burda bayagi bi pahali doktorum bile Istanbul da yaptir tr cok ucuz diyor dis konusunda dusunun yani ama ben yinede guvenemiyorum bizim insanlarin icinden cikar ya biraz uckagitcilar ozelliklede dis konusu oldumu kandirilmak cok kolay tamam daha ucuza bulurum ama yaptirdigim hic bi ise yaramaz o duruma gelmekte istemiyorum yardimci olursaniz sevinirim.Dis beyazlatmak istemiyorum yanlis olmasin sadece tum disleri temizletecegim dis taslarini filan bu arada temizleniyor dis ama beyazlastirmak daha farkli bi islem sanirim oda tr de pahalidir.Birde doktorumun soyledigi eslerin ikiside yaptirmali cunki agiz bir suru mokrobun oldugu bi yer eslerde bribirine geciyor ve bogaz enfeksiyonlarina kadar bi suru seye sebep oluyor hic olmasa kana karisiyor yani bu ikimizinde yaptirmasi gereken bisi ama cidden pahali bisi.Cok konusmusum insallah anlayan cikar sevgilerle

meltemcim benim bildiğim diş taşı temizlemek sigorta kapsamında türkiyede bende istiyorum arakadaşım yeni temizletti sağlık karnesiyle

gümüs boncuk burda ben her sene normal temizligi yaptirtiyorum o sayede disetlerimde iyilesti ona para ödemiyoruz ama 180 euro verdigimde nasil bir temizlik yapicak denemedigim icin bilmiyorum.tr de hangi hastaneye gidebilirim bilmiyorum sanirim biziim sigortamiz alman hastanesinde gecerli bi denemek lazim.Arkadasinin temizligi nasil memnunmu.Bir ölcüsü olmadigi icin parasinida karsilastirmak zor geldi bana.Baska yazan arkadasta olmamis ilgili diil kimse sanirim

YA BİRİLERİ BANA DİŞ İPİNİ NASIL KULLANACAĞIMI TARİF EDEBİLİRMİİİİ???LÜTFEN!!!

diş temizletme 70 ytl
evet ssk karşılıyo fakat aylar sonrasına gün veriyo

Arkadaşlar dişlerimi düzenli olarak fırçalıyor olmama rağmen diş taşı oluşmuş. Doktorum doğru diş fırçası kullanımın önemli olduğunu söyledi. diçlerimin iç taraflarını iyi fırçalayamamışım.benneyaptımki

Dişlerimdeki sızlama ve diş etlerindeki ağrılarımın sebebidiş taşları imiş.:eek:klava:. Herkese diş ağrısız günler diliyorum. Allah düşmanıma vermesin.

X