Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

Merhabalar öncelikle şunu belirtmek isterim çok hoş bir olay 2 ay evvel yaptırdım sonuç çok iyi yapım aşamasıda şöyle ortalama di temizliği ile beraber diş beyazlatma dahil 1,5 saati buluyor hafif diş etlerinde iğne batması gibi geçici sıkıntılar oluyor ama beyazlatma sonunda sıkıntı kalmıyor isterseniz diş hekimimi tavsiye edebilirim

Fiyatı ne kadar?Kaç yıl dayanıyormuş?Kaç dişine yaptırdın?Detaylı açıklama yaparmısın, bide İstanbul'un neresinde?
Çok soru sordum ama napim merak ediyorum :):):):)

Fiyatı ne kadar?Kaç yıl dayanıyormuş?Kaç dişine yaptırdın?Detaylı açıklama yaparmısın, bide İstanbul'un neresinde?
Çok soru sordum ama napim merak ediyorum :):):):)
Merhabalar Laleler
Beyazlatmayla birlikte temizletme dahil 450 dolar, dişler düzenli fırçalanırsa 1,5 sene Zeytinburnu Olivium un karşısı detaylı adresi dişhekimi arıyorum konusunda oraya yazdım sorular beni sıkmaz yardımcı olabilirsem ne mutlu sağlıklı günler

Hmm.450 dolar fazla gibi ya:KK43: Sen kaça yaptırdın? Bu beyazlatmaya bütün dişler dahilmi?Bir de kaç seansta bitiyo?

Canım ben çok araştırdım en uygun ve kaliteli ayrıca ilgili ve hijyene özen gösteren bir klinik tüm dişlerde beyazlatma uygulanıyor aynı gün 1,5 saat içinde işlem bitiyor ben 450 dolara yaptırdım içinde bir de estetik dolgum var normalde bu işlemi başka dişçiler 600-650 dolara yapıyorlar

İnşallah istediğim olur. ya beyazlamazsa tuhaf bişey benimki genetikte değil süt dişlerden sonra böyle oldu :KK43:Teşekkürler ilktuğ çok yardımcı oldun Allah razı olsun.Bende gidicem bakalım.Kardeşim Zeytinburnu İmam Hatipte okuyo orayıda biliyomuş rahatım yani :) Saolasın.

İlktuğ sorular bitmiyo bende :KK70: aklıma geldikte sorimde detaylı bilgi ediniyim dimi :KK70: Nasıl bir işlem bu yani 1,5 saat ışıktamı bekliyosun?Bir de doktorun nasıl biri sabırlıdır umarım orta yaşlımı?Mahkeme suratlı bir doktora gitmek istemem

ilk yarım saati tüm dişleri temizlemeyle geçiyor daha sonra 15 er dak.arayla 3 seans yani 45 dak.süren beyazlatmaya geçiliyor .Doktorum işinin gereğini yapan düzgün bir insan ben çok memnunum.bende bilgiler bu kadar sen yaptırdıktan sonra izlenimlerini bekliyorum....sağlıklı günler..

Oruç bitsin ilk işim gitmek olucakda sorumun cevabını alamadım lazerlemi beyazlatıyor?Birde niye fiyatı düşük diğer yerlere göre?Bayadır yapıyormu beyazlatma işlemini?

Ben carbamide peroksit ,hidrojen peroksit içeren ürünler kullandım fakat hiç bir etkisi olmadı.Doktordada aynı maddelermı var acaba?

Oruç bitsin ilk işim gitmek olucakda sorumun cevabını alamadım lazerlemi beyazlatıyor?Birde niye fiyatı düşük diğer yerlere göre?Bayadır yapıyormu beyazlatma işlemini?

evet laleler lazerle yapıyor beyazlatmayı benim senelerdir gittiğim dişçi fiyat sormadım bana ne fiyat verdiyse güvendiğim için yaptırdım nekadar zamandır yapıyor bu işlemi ayrıntılı sormadım. Kullandığı ürünün içeriğinide sormadım gidersen eğer ayrıntılı sorarsın sağlıklı günler canım......

selam. bende beyazlatmayı yapdırdım. ama sonra azacık fırcalamayı ihmal etdım tekrar sarardı.
>Yanı beyazladırmadan sonra duzenlı, her yemekden sonra fırcalamak lazım. Bu arada şunuda soyleyim. boyle beyazladırma ıslerını sadece bır kere yapdırın bence. cunkı dişlere zararlıdı bence.

pernessem senin dış sarılıkmı yani sigara,içeçekler vs. yüzünden mi sarardı?

Hmm..benim içten geliyor renklenme süt dişlerden sonra böyle oldu.Ya beyazlamazsa diye düşünüyorum :KK43:

bir diş hekiminde şöyle bir şey duymuştum:
Her insanın dişinin belli bir rengi vardır. O renkten daha beyaz olması için yapılan kimyasal işlemler dişin minesi inceltir. Ben de bayram sonrası diş beyazlatma istiyorum ama sigara-çay-kahve üçlüsü ile ne kadar beyaz kalacağından emin değilim.
Sevgiler, iy bayramlar,:icecream:

Öylede diyorlar, hiç birşey olmaz kanıtlandı onaylandı da diyorlar.Bende bilmiyorum ki ama böyle kalmaktansa denemek daha iyidir :sm_cool: :sm_cool:
Paramı bi ayarlayabilsem gidicemde dur bakalım :sm_cool: :sm_cool:
Fiyatıda uygun en azından böyle bulamam bir daha 350 $:1closedeyes:

vallahi ben 50 milyona yaptırdım kar gibi benbeyaz canımda yanmDI dişlerimde zedelenmedi doktoruna bağlı

vallahi ben 50 milyona yaptırdım kar gibi benbeyaz canımda yanmDI dişlerimde zedelenmedi doktoruna bağlı
ya bende istiyorum gerçi arada yaptırıyorum ama kahve ve sigara yine aynı oluyo 50 liraya iyi yaptırmışsın ya bende istiyorum bende bende:dilcikar::Roflol:

X