Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

teşekkür ederim cevapladığınız için ben de yaptırıcam da daha biraz zamanı var işe başlayıp kendi paramı kazanınca
fazla değil ama çok çay kahveden dolayı sarardı birazcık dişlerim
Acele etme canım,yaptırırsın ilerde,ama çok çay,kahve içiyorsan yine sararıyor haberin olsun

kızlar diş taşı temizlettiren var mı bir sürü yorum okudum geneli çok kanıyor ve acıyor demiş.. korktum doğrusu

kızlar diş taşı temizlettiren var mı bir sürü yorum okudum geneli çok kanıyor ve acıyor demiş.. korktum doğrusu

ben 4 yıl kadar önce temizletmiştim sonradan iyi baktım o yönden şu an gayet iyi yani
temizleme sırasında acıyor bir gün kadar dişler hassas oluyor ama sonradan geçiyor acısı

ben 4 yıl kadar önce temizletmiştim sonradan iyi baktım o yönden şu an gayet iyi yani
temizleme sırasında acıyor bir gün kadar dişler hassas oluyor ama sonradan geçiyor acısı
sonucu çok güzel oluyomuş sanırım. zaten mecburum yaptırmaya artık acıya dayanıcaz da kan tutuyo beni inşallah kanamaz

kızlar dün taş temizlettirdim.. çok iyi sonuç aldım hiç ağrımıyor. benim dişlerim biraz kanadı temizleme esnasında ama kanı kesinlikle yutturmuyo zaten vakumluyo makineyle ağzımda bayağı kuruluk hissettim ama olsun
yaptırmak isterseniz tavsiye ederim :)

Diş yapin nasıl olduğuna bak eğer diş kemiğinin yapısı beyaz degilse ne yaparsan yap beyazlamiyor saadece diş yapıma dönüyor benimki kremsi renk olduğu için disciyede gittim ama beyazlamadi ilk gün bir madde sürdü beyazlar gibi oldu sabaha eski haline döndü arkadaşlar dişinizi iyi bakın temizligini sağlayın bilmediğiniz maddeleri kullanmayın diş minerallerinizide zarar vermiş olursunuz .Aman dikkat edin diş çok önemlidir.

Kızlar temizlettiğim gün ve ertesi günü bi sorun yoktu ama 2 gündür dişlerim fırçalarken sızlıyor ve çok ağrıyor. hatta dün biraz kanadı arka dişim. ne kadar sürer daha bu ağrı-sızı? dayanamıyorum gerçekten günde 4 kez fırçalıyorum bu ağrı dayanılmaz bişey..

Arkadaşım diş temizleme olayında diş etlerimize doğru inme meydana geldiginde diş etinde aşağı doğru çekilme varsa kanama ve ağrı normal oluyor doktor diş etinin kendini toparlaması için ılaç veriyor sizin şimdi soguk sıcaktan etkilenir bu nerden baksan bir hafta sürer çok fircalamana gerek yok fircan hassas dişler için olsun buna dikkat et benimkide aynı oldu geçmiş olsun inşallah çabuk iyileşir

ilaç falan vermedi ya. çay kahve içerken sızlama oluyo içme de demedi bi şey yasaklamadı yani. inşallah geçer...

diş fırçamı değişicem zaten ya, çok yumuşak değil. özel bi diş fırçası değil zaten.
cevabın için teşekkür ederim

dişlerin beyazlaması ile alakalı olarak doktorum şöyle birşey demişti. vitamin eksikliği olduğundan oluyormuş. galiba kalsiyum eksikliği...

canım yaptırdın mı bende konya da yaptıracam bulabildin mi yaptıracak bir yer

Kızlar ben de dişlerimi temizletmek istiyorum. Yapı itibariyle zaten bembeyaz değil. Ben düzenli olarak dişlerini çocukluktan beri fırçalayan titiz biriyim. Ama, yine de dişlerim gittikçe sarardı. Hatta bi dişimin kökü yeşilimsi kahverengimsi bi renk altı. Çürük falan da değil,çok rahatsız oluyorum. Temizletmeyi tavsiye ediyor musunuz?

Merhaba aynı sorun bendede var maalesef ben temizletiyorum 6 ayda bir ama oda sağlıklı değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…