Diş Hekiminde Diş Beyazlatma..Diş taşı..Paylaşalım..

benim kuzenim de aynı sorunu yaşıyor. dişleri yapı itibariyle beyaz değil. bir doktora gitmişti. yanlış hatırlamıyorsam 1000 lira civarında

ya benim de dişlerim de öle bir sorun var ,kazıyacak derecede fırçalıyorum bazen ama sonuç yok beyazlamıyor...
ayrıca 1000 lira ne yaaa ? tenimin rengini değiştirmeyeceğim ki ben. alt tarafı 10 cm diş beyazlatacam.bence çoook pahalı yaaa.
iyisimi koca karı ilaçları,karbonatı deneyim bari...-tatlicadiarzu-

kızlar merhaba bnimde diş eti problemim var ve bi kaç haftadır cayip kafama takıyorum diş eti kanaması vardı başlarda sonra gittim diş taşlarını temizlettim sonra diş ipi falanda kullanmaya başladım ve alt dişlerim sallanmaya başladı diş eti çekilmesi yoktu ve bir hafta içinde diş eti çekilmesi oldu acayip moralim bozuldu adeta takıntı oldu film falan çekildi kemik erimeside var dişim salladığından beri diş ipi kullanmıyorum sanki onun yüzünden oldu gibime geliyor morale çok ihtiyacım varrrr ...:teselli:

Diş ipinden mi ? :1shok:
Canım ben pek sanmıyorum ama çok mu zorladın acaba diş etlerini ve dişlerini temizlerken.
Ben diş teli kullandığım halde dişlerimin hareket etmesine rağmen diş ipiyle öyle bir sorun yaşamadım.
Fırça her bölgeye ulaşamadığı için diş ipi kullanmak çok önemli.
Moralini bozma sakın iyi bir hekimin tedavisiyle aşarsın bu sorunu.
Çok takıntı yapma,bende öyleyim ama inan insanı hasta ediyor resmen.:tomato:

Kızlar bu arada diş beyazzlatma işlemini her hekim uyguluyormu ? fisfisfis

ya 7 günde insanın diş etleri çekilrmi çok acayip gün geçtikçede toparlanacağını hissetmiyorum ve toparlanmıyoda acaba bir üniversite hastanesinemi gitsem??? çünkü hekimim bunun genetik olduğunu yapılacka pek bişi olmadığını dişlerimi her gün fırçalamamı ve diş ipi kullanmamı söyledi off off deli olucam valla dişlerimi temizletmeden önce hiç bir sorun yoktu kanaması haricinde tabi diş etlerim için dua edin lütfen bnde sizin dişleriniz için ederim hahaha hihoyyyt

Canım diş etlerinin çekildiğini hekim mi söyledi sana yoksa sen mi öyle tabir ediyorsun ?
Bende 4-5 ay önceydi sanırım temizlettiğimde evet işlemden sonra diş etleri daha bi belirginleşiyor diş köklerinin kısmından.
Yani hekimin sana normal diş bakıımına devam etmen gerektiğini söylediğine göre bir problem yok bence. :sm_confused:
Zaten diş taşı temizliği 6 ayda bir yapılması gereken birşey.
Yeni olduğu için sana tuhaf geliyor olabilir.
Ama içine sinmediyse başka bir hekime daha görün istersen.
Bence çok fazla takıntı yapmışsın gibi,diş etlerinin toparlaması için beklemelisin biraz.

diş hekimim söyledi çekilme olduğunu ayrıca ön dişimde ortandan ikiye çatladı bnce sakın dişleriniz temiletmeyin bnim gibi hassas dişleriniz varsa mahvolur netten okunuma göre
temizlik sırasında diş minesi aşınıyor ve kırılmalar çatlamalar olabilryor durduk yerde sıcak ve soğua karşı hassasiyet oluştu bi dahamı töbeeee asla temizletmem bırakın taşlı kalsın bnden size tavsiye....:enbuyukkk:

kızlarrr dogal beyazlatma için misvak yazminiz nerden temin edebilirim arkadaşlarr aktardanmı bide nasıl kullanılıo ?

bu mirawhite pronun fyatı ne kdr cnm

750ytl dün akşam sordum dişçiye

benim discimde 3 türlü diş beyazlatma yöntemi var dedi. hepsinin etkisi aynı tek fark işlem süreciymiş. en uygunu evde yapılan dişin kalıbı alınıyormus. içine sıvı dökülüyor 1-2 saat bekletiyorsun işlemi istediğiniz beyaza ulasıncaya kadar tekraralıyormussun. kapsüllerden 5 tane varmıs. fiyatı 350 euro dedi. yani 700-750 civarına denk geliyor

dişin ana rengini 2 ton açtığını ve ömrünün 5 yıl olduğunu öğrendim. 5 yıl için 800 tl az bile.:1closedeyes:

pupillist yaptırdın mı dişlerini. bende suan kanal tedavisi oluyorum. yarın tedavim bitecek. kalıp alacaklar dişimden ve evde yapılan beyazlatma işlemine baslayacaz. birden 750 tl vermek zor geliyor ama iyi bakıldıgında 5 sene kullanacagını düşününce normal bencede. 1 senede kuaföre verdiğimiz para zaten dünya parasıı

bu mirawhite pronun fyatı ne kdr cnm

40 ytl gibi almıştım.çok da uzun süre gidiyor.sadece 7 gün kullanıyorsunuz.
tekrar sararınca yine kullanabileceğiniz kadar(en az 5 kür daha) çok kalıyor.
inci gibi bembeyaz oluyor gerçekten.uygulaması da çook kolay.yan etkisi filan da yok.ben görmedim en azından.
oje gibi sürülüyor dişlere.sonra 10 dk bekleyip ağzını çalkalıyorsun.çalkalamasan da olur yazıyor.hepsi bu.kalıba filan gerek yok.pahalı da değil.

Son düzenleme:

anladm cnm teşekkr edermmm a.s.

kızlar dişciden geliyorum. kanal tedavimi yaptılar ve evde yapılan diş beyazlatma ekipmanlarını aldım. suan dişimde. dişimin kalıbını aldılar sonra remewhite adında 4 tüpten olusan bir iliç verdiler. ilk tüpün yarısını kullandım. 2 saat dişimde kalması gerekiyormus. henüz 10 dkdır dişimde ve yanma ve mide bulantısı oluyor. doktor tükürüğünü yutabilirsin sorun olmaz dedi ama midem bulandıgı için yutamıyorum. 2 saat biraz zor gececek (( fiyatıda cok pahalı. euro üzerinden hesaplıyorlar. malesef euroda baya yükselmiş 795 tl verdim (( umarım parama ve verdiği eziyete deger. doktor ilk yaptıgında bile farkedeceksin dedi bakalım nasıl bir sonuc alacam.

fatih'de bir diş hastanesinde kampanya kapsamında diş beyazlatma 250 lira
ben orda yine kampanya ile kompozit dolguyu 60 liraya yaptırdım
kanal tedavisi de 120 lira
bilginize..

arkadaşlar diş beyazlatma makınesını satın alıp kullanan varmı ben eczanede sordum 30 ylt zararı olurmu bılemıyorum cevabınızı beklıyorum

arkadaşım ender saraç a gidiyor vücudun yağ yakması için kilo vermek için lahana kürü uyguluyor 5 gün boyunca yarım litre kaynayan suya 5-6 yaprak parçalamadan lahanayı atıyorsun 7 dk kaynatıyosun sabah akşam birer bardak içiyosun 3 gün ara veriyosun tekrar yapıyosun toplamda 15 gün ben yenı başladım işe yaracağına inanıyorum sonucu sizlerle paylaşıcağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…