Dış gebelikte hcg değeri nasıl yükselir

İnşallah seninde değerin düşer biranönce bakalım dr gidince belli olur hayırlısı.

Benimde dış gebelik durumum var da bu iğne devlet hastanelerinde yapılıyor mu acaba sadece üni hastanelerinde oluyor demişti dr
Hepsinde yapılıyor Bilkent şehir hastanesinde tedavi görüyorum. Özelde yaptıracaktım ben ama tamamlayıcı sigortam olmadığı için yaptırmadım. Kesin mi sizinki öğrendiniz mi

Hepsinde yapılıyor Bilkent şehir hastanesinde tedavi görüyorum. Özelde yaptıracaktım ben ama tamamlayıcı sigortam olmadığı için yaptırmadım. Kesin mi sizinki öğrendiniz mi
Kesin değil benim artışımda 2 katı değil malesef 3 eylülde 216, 5 eylülde 324. Yarın tekrar kan vericem ben ilçede oturiyorum normal ilçe devlet hastanesi var. Ben özel dr a gittim o bana cumartesi günkü değere göre kürtaj yaparız değerini takip ederiz düşmezse üniversite hastanesinde iğne yapılıyor iğne yaptırırsın dedi. Benimde aklıma takıldı acil bir durumum olsa acile gitsem nasıl bir müdahale yapılır ki

Özelden bildiğim kadarıyla bilgi vermeye çalıştım

Doktora gittiniz mi hcg değeriniz yükseldi mi merak ettim
merhaba evet bugün gittim 203 ten 342 oldu hcg 48 saatte dr vajinal muayne etti belki imkansız gibi ama rahim içinde kese oluşumu izlendi bu kadar ufak değerle nasıl oldu bilmiyorum dr da şaşırdı ve pazartesiye kadar bekleyelim dedi bende görünce şaşırdım resmini ekliyorum buraya

yarın doğum yaptığım dr uma gidicem onunla görüştüm o da gel dedi bu tesmi attım evet keseye benziyor dedi yarın gel bakalım dedi bilmiyorum

Aaa Çok ilginç gerçekten değer bu kadar düşükken belki herkeste farklılıklar gösteriyordur sizin adınıza çok sevindim inşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.

Aaa Çok ilginç gerçekten değer bu kadar düşükken belki herkeste farklılıklar gösteriyordur sizin adınıza çok sevindim inşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.
yani daha net bişey yok tabiki hayırlısı diyorum hep ama dr baya baktı ve yani rahim içi gebeliğe benziyo bu dedi ve pazartesiyi bekleyelim dedi bende şaşırdım kaldım dediğim gibi yarın işk doğumumu yaptığım dr uma gificem bakalım o ne dicek

Canım hamilemisim yani beneğin sağlıklımı

Canım yani hamilemisin sen kanamadan sonra gördünüzmü bebeği yaaa korkuyorum ben halla gidemedim dr yarın kesin gidecem artık randevusuz

Ben halla gitmedim dr 11 de ama bugün yine peteye pempe akıntım geldi kasıklarım bellim ağrıyor korkuyorum valla dış gebelikmi diye hiç test yapmadım korkuyorum
Aksatma daha fazla bekleme canım yarın mutlaka git inşallah dış gebelik değildir sağlıklıdır. Benimki kesin dış gebelik sağ tüpte göründü iğne yaptılar beta değerinin düşmesini bekliyorlar eğer düşmezse ikinci doz yapacaklar yanda ameliyat. Umarım iğne işe yaramıştır. Hastaneden izinli çıkmıştım yarın tekrar gideceğim bakacaklar.

Benimde Ağustosun 10 undan beri kahverengi lekelenme ve kanama oluyordu son üç gündür hiçbiri yok inşallah iğne işe yarıyordur

Yarın gidecem valla bilmiyorum ya peki sende bel ağrısı varmıydı bide ben 5 gün sonra gebelik testi yapmıştım negatifti o yüzden rahattım ama bu lekenme ve bel kasık ağrısı kafamı karıştırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…