Yeni gebelikte kanama??

Mutlaka takibini yapın tüplerde olan yapışıklıklar da spermi tutuyormuş o yüzden döllenme tüpte gerçekleşebiliyormuş iki tüpünüzü de beta sıfırlandıktan sonra mutlaka temizletin yorumlarınızda gördüm canım çok yanıyor demişsiniz gerçekten insan 8-9 haftalık dahi olsa bi şekilde bebeğiyle bağ kuruyor ama iyiyi çağırın düşük beraberinde tüplerini kaybeden hanımlar da var en azından erken öğrenip önlemini aldınız inşallah gebelik haberinizi tekrar sağlıklı şekilde duyurursunuz benim de 2 sene olmadı yoğun pcos vardı öyle bi aşamaya gelmiştim ki kv kişisi bile arkamdan kısır ineği bile kesiyorlar demişti eşim hiç ses çıkarmıyordu psikiyatride çare arıyordum ümitlerimi kesmiştim kendiliğinden oldu insanız her şey bizim için ❤️
Canım güzel yorumlarin için teşekkür ederim.. ben 4 ay önce rahim filmi çekildim tuplerim tıkalı çıkmıştı açıldı.. daha sonra histereskopi oldum rahim şekil bozukluğundan.. anlayacağın yaklaşık 3 ay kadar korundum.. sonra ilk defa bu ay denedik bu operasyonlardan sonra tuttu sevindik dış gebelik oldu.. şimdi bir 6 ay daha istiyor korunmaya.. 2 yıllık evliyim hep istedik yani olmuyor yine sorunlar çıkıyor.. nasıl toparlamam gerektiği hakkında bir fikrim yok zaten çok yeni dün bir bugün 2 💐😣

6 hafta 2 günlük dedi bugün evet iğneye hemşireler yağlı dedi yakar dedi sizde mi vurdurdunuz
İğneyi ben sizin yerinizde olsam vurdurmazdım benim doktorum bana kızmıştı kaş yapayım derken göz çıkarıyorsun demişti çünkü yarardan çok zararını görmüş bu arada başhekim o yüzden fikirlerine güveniyorum zaten 200 mg fitil alıyorsunuz bebiş de henüz küçük beslenmenize dikkat ettin bu dönem de bol bol yeşil yapraklı yiyecekler ve muz tüketin, iğne konusunda tabii ki karar sizin 🙏🏻 çocuk olurken de doğduktan sonra da maalesef hep bir şeyleri takıyoruz ve hep böyle devam edecek galiba ikili test ve fetal dna verdim bende bi oğlum olucak ama hep böyle içimde acaba bir şey mi oldu korkusu bu korkular maalesef geçmiyor :KK43:

İğneyi ben sizin yerinizde olsam vurdurmazdım benim doktorum bana kızmıştı kaş yapayım derken göz çıkarıyorsun demişti çünkü yarardan çok zararını görmüş bu arada başhekim o yüzden fikirlerine güveniyorum zaten 200 mg fitil alıyorsunuz bebiş de henüz küçük beslenmenize dikkat ettin bu dönem de bol bol yeşil yapraklı yiyecekler ve muz tüketin, iğne konusunda tabii ki karar sizin 🙏🏻 çocuk olurken de doğduktan sonra da maalesef hep bir şeyleri takıyoruz ve hep böyle devam edecek galiba ikili test ve fetal dna verdim bende bi oğlum olucak ama hep böyle içimde acaba bir şey mi oldu korkusu bu korkular maalesef geçmiyor :KK43:
İğneyi kendi doktorum yaptırdı zararlı mı acaba bu iğneler

Canım güzel yorumlarin için teşekkür ederim.. ben 4 ay önce rahim filmi çekildim tuplerim tıkalı çıkmıştı açıldı.. daha sonra histereskopi oldum rahim şekil bozukluğundan.. anlayacağın yaklaşık 3 ay kadar korundum.. sonra ilk defa bu ay denedik bu operasyonlardan sonra tuttu sevindik dış gebelik oldu.. şimdi bir 6 ay daha istiyor korunmaya.. 2 yıllık evliyim hep istedik yani olmuyor yine sorunlar çıkıyor.. nasıl toparlamam gerektiği hakkında bir fikrim yok zaten çok yeni dün bir bugün 2 💐😣
Yaaa 6 ay korunma çok fazla :KK43: ben de hep korkularım yüzünden kimseye duyurmadım daha hamile olduğumu 4 aylık oldu cinsiyeti de öğrendik ama kimseye söylemeyi düşünmüyorum gebe olduğumu sadece burada kızlarla konuşuyorum bir şey olacak korkusu yüzünden, aslında rahimle ilgili olan tüm sorunları da halletmişsiniz dr teşhis yapmadı mı :KK43:

İğneyi kendi doktorum yaptırdı zararlı mı acaba bu iğneler
Benim doktorum önermiyor ama arada fark var ondan da olabilir 4 aylık benim ki belki sizin ki yeni olduğu için dr öneriyordur rahim kalınlaştırmak için tutunsun diye

Yaaa 6 ay korunma çok fazla :KK43: ben de hep korkularım yüzünden kimseye duyurmadım daha hamile olduğumu 4 aylık oldu cinsiyeti de öğrendik ama kimseye söylemeyi düşünmüyorum gebe olduğumu sadece burada kızlarla konuşuyorum bir şey olacak korkusu yüzünden, aslında rahimle ilgili olan tüm sorunları da halletmişsiniz dr teşhis yapmadı mı :KK43:
Yok malesef henuz tam bişey konuşamadık doktorla çünkü ben dış gebelik olduğunu öğrenince tansiyonum filan düştü bayıldım kendime gelemedim filan o tarz.. pazartesi tekrar görüşünce sorucam bakalım.. Allah bağışlasın seninkinide insallah bizlerede nasip olur.. 6 ay benimde gözüme o kadar büyüyor ki

İğnenin adı neydi acaba sizdeki

Kızlar yeni öğrenmiştim hamile oldugumu bende.1 haftadır istifra ediyorum ,ve bugünde öyle oldu sonra genitalden kırmızı kılcal bir leke geldi çok korktum kasiklarimda hafif ağrı var.Sizce nedendir ?istifra ederken bedenim içimden çıkacak kadar acıyor buna mı başlayayım yoksa yerleşme mi dır?sat a göre 4 haftalığım.yarin muayene gitmeyi düşünüyorum ilk olucak.Daha önce bir dusugum var 3 aylık bunu da belirteyim.

X