Dış gebelikte hcg değeri nasıl yükselir

Bence iyi hep düzenli yükseliyor benimki hep dengesizdi sizinki düzenli inşallah her şey yolundadır. Bence siz fazla hareket etmeyin bolca dinlenin kanama olmasın

Bence iyi hep düzenli yükseliyor benimki hep dengesizdi sizinki düzenli inşallah her şey yolundadır. Bence siz fazla hareket etmeyin bolca dinlenin kanama olmasın
merhaba bugün 121.48 çıktı değerim yani sırasıyla
27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
benim daha 2 günde bir kan vermeme gerek varmı acaba

Bence yok tam yükselmesi gerektiği gibi yükseliyor. Doktora sordunuz mu o ne dedi. Kanama var mı hala

merhaba bugün 121.48 çıktı değerim yani sırasıyla
27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
benim daha 2 günde bir kan vermeme gerek varmı acaba
Bana da iğne yaptılar iğneden sonra düşmemişti değer ama bugün çok şükür düştü ve rahmi de temizlediler parça alıp rahim duvarını temizlediler taburcu oldum hastaneden umarım ameliyata gerek kalmaz sıfırlanır beta

çok geçmiş olsun sizede
sırasıyla
15
30
66
121
203 bugün
sizce nasıl bana az gibi geliyo yükseliş

hepsi 2 gün arayla
Normalde iki katı ve fazlası artış bekliyorlar benim de iki katı da oldu ama bazen iki katı arttı bazen daha az . bence tekrar yaptırın. Benim de değer düşmedi ya iğne yapacaklar ya ameliyata alacaklar hastanede yatıyorum

yaa çok geçmiş olsun şu an kaç değeriniz bugünmü tekrar yaptırayım ?

yaa çok geçmiş olsun şu an kaç değeriniz bugünmü tekrar yaptırayım ?
Yok iki gün sonra tekrar yaptırın. Adetinizin üzerinden kaç gün geçti çok geçmediyse yavaş yükseliyormış adetin üstünden 1 hafta geçtikten sonra hızlı yükselmeye başlıyormuş. Çok teşekkür ederim değerim 4200 yükselmiş düşmesi gerekirken

adetim 1 hafta falan geçti hayırlısını diliyorum neticede Allahın dediği oluyo benim okuduğum kadarıyla iğneden sonra yükselişe geçip sonra düşüyomuş

adetim 1 hafta falan geçti hayırlısını diliyorum neticede Allahın dediği oluyo benim okuduğum kadarıyla iğneden sonra yükselişe geçip sonra düşüyomuş
Evet öyle oluyormuş yükseldi düştü sonra ama sonra tekrar yükseldi o yüzden ameliyat dediler sonra vazgeçtiler ilk gebeliğim olduğu için bir şans daha verelim düşmezse ameliyat dediler. Bazılarının ikinci dozdan sonra düşüyormuş. Sizin de hakkınızda hayırlısı olsun her şey olacağına varıyor. Siz yine de yaptırın iki gün sonra

Allah yardımcımız olsun bakalım hayırlısı neyse o olsun

Meraba bişey soracam bende adette 2 gün kalla test yaptım çok silikti adeten 2 gün sonra kanamam oldu normalde 6 cı günde biter ama bu 7 günde bitti ben kimyasal diye düşünüyorum 5 gün sonra test yaptım çizgi yoktu ama ovulasyon testlerim pzitif cikıyor ağrım falan kalmadı normale döndüm gibi ama korkuyorum dış gebelik olabilirmi dış gebelik olsa testte pozitif olurmuydu bugün sat üzerinden 9 gün geçti ovulasyon testtim halla pozitf lütfen yardımcı olun cvp bekliyorum

Dış gebelikte gebelik testi pozitif çıkar kimyasalda da pozitif çıkıyor ikisinde de beta değeri yükselir Beta hcg yaptırdınız mı kan testi verin oradan belli olur. Dış gebelikte değer yükselmeye devam eder ama kimyasalda yükselir ve düşer kendiliğinden. Siz beta testi verin isterseniz orada belli olur.

Canım 11 gidecem doktora randevu aldım kanamadan 5 gün sonra hamilelik testi negatifti bilmiyorum dış gebelik olsa silikte olsa pozitif olurdu diye düşünüyorum hamlelik testide hasas tı çıkmazmıydı sence dış gebelık olsaydı

Ben hiç test yaptırmadınız sandım tabii ki pozitif çıkardı dış gebelik olsa çünkü kendiliğinden sonlanan bir şey değil o. Benim hala değerim yüksek. Bi ihtimal kimyasal olabilir dediğiniz gibi o da çok önemli bir şey değil zaten.

Ben evde erken gebelik testi yaptım silik çıktı sonra beta verdim 30 du sonra yükselmeye devam etti ama lekenlenme şeklinde kanama vardı sonra kanama yoğunluğu arttı hcg değeri 2500 ü geçti ama kese kanalda gözüktü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…