Dış gebelik

bi de bi sefer pıhtılı kanamam oldu sanırım ektopik hücrenin büyük kısmını o şekilde attım az bir hücrem kaldı geriye zaten geçer o da bence ..
Benim bugün sabah kanamam başladı adet kanından biraz az, küçük az pıhtılı , inşaAllah benim de artık sıfırlanmaya gidiyordur

Ayy inşaAllah bu sefer biter, benim sabah kanamam azdı, şuan adet miktarı gibi çoğalmaya başladı, normalde adet olurken çok ağrım oluyordu bugün az sancım oldu ağrım falan olmadı, inşaAllah adet olmuşuzdur

benimki regl gibi pıhtılı paçalı değil ağrı da yok acaba tüpten mi geliyor bu kanama die düşünüyorum normal adet döngümde de değilim çünkü beta hcg baktırmak gerekiyor aslında bugün akşam baktıracam ben olmazsa

İnşaAllah regldir canım senin zaten baya düşmüştü, benim geçen hafta 180 di, bilemiyorum, bende pazartesi baktıracam

Kizlar kaç gün oldu sizin diş gebelik betahcg değerleriniz kaçtı. Bi sürekli kanamaniz oldu mu değer sifirlanana kadar

Kizlar kaç gün oldu sizin diş gebelik betahcg değerleriniz kaçtı. Bi sürekli kanamaniz oldu mu değer sifirlanana kadar
Ben ilk dozu 10 kasım, ikinci dozu 17 kasım oldum, geçen hafta çarşamba 180 di , şuan kanamam var, ama kaça indi sıfırlandımı henüz baktırmadım

Ben ilk dozu 10 kasım, ikinci dozu 17 kasım oldum, geçen hafta çarşamba 180 di , şuan kanamam var, ama kaça indi sıfırlandımı henüz baktırmadım
Ben de sali günü 2.dozumun 7. Günüydü değerim 468 den 282 inmişti. haftalık kan verecem artık. Kanamam az az geliyor. 3 gün aşırı ağrılı sanci çektim.
Sizin ağrı ve sanciniz oldu mu ne kadar sürdü

ilk dozu beta 1667 iken vurdurdum sonraki hafta 3000 lerdeyken 2.dozu vurdurdum benim sürekli kanamalarım oluyordu ..sonra kesiliyordu bir haftada 500 den 23 e düşmüştü öncesinde pıhtılı parça attım bi sefer bence o sırada dış gebelik ürününü attım ..bakalım bugün yarın kan verecem ben de adet gibiyim inşallah sıfırlanmıştır

hiç sancım olmadı sadece metotreksat yan etkisi midem yandı biraz o da ilaca bağlı dış gebeliğe bağlı bir sancım olmadı

Büyük bi pıhtı mıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…