Dış gebelik

Benim de metotreksat 1.dozdan sonra 485 e yükseldi . Doktorum 4.Gün de 2. doz ignemi oldum yarın yine 4.Gün tekrar düşmeme ihtimali var mi gidip kan vermeye korkuyorum
Senin ne güzel 485 te tespit edilmiş ben 3000 e kadar çıkınca 500 ü görünce derin bir oh çekmiştim

Senin ne güzel 485 te tespit edilmiş ben 3000 e kadar çıkınca 500 ü görünce derin bir oh çekmiştim
Anlattığıniza çok sevindim. Darısı bu durumda olanlara inşallah biz de atlatırız. Çok zor bir süreç Allah kimseye yasatmasin. 1.5 yıldır evliyim ilk gebeliğim 8 haftalıkken kalp atışı durdu küretaj oldum bu da ikinci diş gebelik çok zor gerçekten

ben kürtaj olmadım bence gerek te yok düşer merak etme endişelenme canım ...değerlerin çok yüksek değil yürüyüş yap bol bol daha çabuk düşüyor değerin günde yarım saat yürüdüm ben

Siz iğneden önce küretaj oldunuz mu
Teşekkür ederim.
Yürürüm o zaman. Çok teşekkür ederim
Bitki çaylarına da başladım maydanoz suyu adaçayı falan da içiyorum inşallah bunlar da etki eder ve düşer.

Düşer canım zaten düşüş göstermiş az da olsa iğne etki etmeseydi yükselirdi

Kese falan da oluşmamıştır sizin tüpler patlamaz ne güzel erken teşhis etmiş doktorunuz benim değerim 1667 de iken teşhis konuldu nerdeyse geç kalıyordum

Kese falan da oluşmamıştır sizin tüpler patlamaz ne güzel erken teşhis etmiş doktorunuz benim değerim 1667 de iken teşhis konuldu nerdeyse geç kalıyordum
Aslında belirti hissettiğimiz an gebelik testi yapip kan vermemiz gerekiyor. HCG 2 katına çıkmıyorsa 2 gün aralıkla sıkıntı var demek. Ama biz günümüzün geçmesini beklediğimiz için değerler böyle yükseliyor.
Şükür sizin de çok yükselmemiş 8 bine 10 bine çıkanı gördüm.
Allah bir daha yasatmasin hiç birimize

amin canım ..benim düzensiz yükseldi ama yüzde 50 yükseldiği için acaba normal bir gebelik mi die takip edildi yüzde 35-40 yükselip sonradan normale dönen gebelikler varmış dedi dr ama sonuç olarak kese sol tüpte göründü..yoksa 346 idi ilk tespit edildiğinde

Doğru benim de ikinci verdiğimde yüzde 53 yükselmişti. Çalıştığım hastanedeki doktor normal bir artış dedi ama ben sağlıklı olmadığını tahmin ettim. Hemen üniveriste hastanesine gittim. Orda da iki kere daha test verince bekledim yine yüzde 50 yükselince doktorum sağlıklı değil dedi hemen iğne yaptırdım.
Iyiki cok beklemedim değer bu kadar azken bile düşmüyor yüksek olsaydı ameliyata alırdı kesin

bilemiyorum ki iğnenin de yan etkileri olunca kendi kendine düşer mi die bekliosun bazılarının dış gebelikleri kendi kendine düşmüş mesela

Evet etkileri çok ama biran önce kurtulmak istiyorsun. Sağlıklı olmadığını duyunca.
Hayat ne tuhaf olmayınca niye olmuyor diye strese giriyoruz. Böyle olunca da biran önce kurtulmak istiyorsun.
Allah beterinden korusun bi daha yasatmasin kimseye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…