Dış gebelik

Sizin çok iyi düşmüş, bende de sürekli az az kanama oldu, devam etti ama çok değildi lekeli gibi, sancı ağrımda 3-4 günde bir oluyordu

benim bu aralar gaz sancısı gibi sancılarım oluyor metotreksat maximum 8.haftada oluyormuş vücutta metotreksat yan etkisi oldu sanırım

Bugün kan verdim sıfırlanmış darısı başınıza adetim de bitmek üzere
Gözünaydın Çok sevindim. Amin inşallah hepimizin sifirlankr
Gözün aydın canım, çok güzel, ben de kan verdim Cuma güne , 83 e düşmüş, ama pıhtılı kanama da olmuştu, sıfırlanmıştır sanmıştım, yine bekleyeceğim artık,
En son kaçtı değerin. Kanaman devam ediyor mu

Bi önce 180 di,
Gözün aydın canım, çok güzel, ben de kan verdim Cuma güne , 83 e düşmüş, ama pıhtılı kanama da olmuştu, sıfırlanmıştır sanmıştım, yine bekleyeceğim artık,
Pıhtılı kanamadan sonra güzel düşüyor gerçekten senin adet gibi kanaman olmuştu bi de sıfırlanınca tekrar mı adet olacaksın acaba?10 gün bekle bence bir hafta yı geçsin ama tehlike geçti öyle düşün güzel haberlerini bekliyoruz

İnşaAllah canım, benimde pıhtılı adet gibi aynı olmuştu, 10 gün sonra tekrar baktıracam, bende şaşırdım tekrar yine adet mi olacam acaba, bekleyip görecem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…