dış gebelik yaşayanlar

Merhaba iğneyi nereden vuruyorlar acaba ?
Merhaba.
Bana ya koldan ya göbekten dediler. Göbek daha az acıtıyor diye göbekten vurdular. Ama burada çoğu arkadaşa kalçadan yapmışlar.
Göbekten vurulunca bir sıkıntı yaşamadım açıkcası ben.
Bir anda 50 mg vurmadılar sağ göbek tarafıma 25 sol göbek tarafıma 25 olacak şekilde vurdular.

Merhaba yaklaşık 5 hafta önce korunmasız ilişkim oldu ara kanamam da oldu ilişkiden sonra 2hafta boyunca hep test yaptım negatif çıktı sonra da tam olmam gereken zamanda regl oldum hamile olma durumu yoktur dimi

Temmuz 2022de dış gebelik yaşadım sağ tüpümde kese görünmüştü ama değerim hiçbir zaman 600lrri geçmedi. 2 doz mtx iğne ile sonlandı şükür. İğneler biraz hırpalamıştı onun dışında 1 aya yakın kanamam oldu ama akınyı şeklindeydi çoğunlukta. Ekim 2022de de oğluma hamile kaldım. 1 adet dönemi korunman yeterli demişti doktorum. İğne ile sonlandırma laparoskopik yöntemle sonlandırmadan daha avantajlı tabi ki. Doktorum yinede erkenden takibe almıştı malum dış gebelik tekrsrlayabilir diye. Çok şükür sağlıklı bir oğlum oldu şimdide kızımı bekliyorum. Yani dış gebelik sonrası tekrarlayacak diye bir kaide de yok gayet sağlıklı gebelikler geçirdim geçiriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…